Maminčiny zápisky

Recenze: BIODERMA - Matriciane Rides

2. prosince 2012 v 16:59 | N.
Ozývám se po nějaké době - i s novou recenzí! :-)
Chtěla bych se podělit o zkušenosti s jednou z novinek od Biodermy, konkrétně z nové řady Matriciane. Jak už bylo na blogu slíbeno, vyzkoušela jsem i Matriciane Rides, takže sem teď dávám recenzi.

O řadě Matriciane jste se mohli už na blogu z tohoto článku dozvědět těsně před plným spuštěním prodeje v ČR.

Vyzkoušela jsem tedy výrobek Matriciane Rides.
Ten je pro věkovou skupinu: 35+ let. Zralá pokožka může být oslabená, náchylnější na změny počasí, špatně se projevují vnější vlivy: pleť stárne rychleji, vysušuje se, tvoří se nerovnosti na povrchu pleti a vrásky jsou viditelnější.

1. den: Krém nanášíme na naprosto očištěnou pleť. Rozetřeme po obličeji, zaměřila jsem se především na oblast kolem očí, a rýhy při úsměvu a mezi čelem.
Krém se roztírá velmi příjemně. Má jemnou konzistenci, ale drží, neroztéká se. Netvoří žádné "žmolky", což dělají některé jiné krémy.
Je to denní krém, takže se počítá s tím, že přes den se ještě někam vydáte - krém se hned vstřebává.
Pleť je příjemně hladká a na dotyk už nepůsobí tak vysušeně.
Pozn.: Překvapila mě jeho rychlost.
2. den: Pleť se ještě po necelých 24 hodinách zdála být jemná, pružnější a svěží. S dalšími použitími krému se účinky stupňovaly a pleť toho začala ustávat více.
Ale protože mívám obzvlášť v tomto období problém s červenáním pleti, doporučuji ještě dodatečně používat nějaký oční krém. Tip: Sensibio Oční gel - Bioderma, cca 319 Kč.

Jinak je ale krém zcela vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější. Nezpůsobuje podráždění, je hypoalergenní, bez nějaké parfemace a vysoce tolerantní k pokožce. :-)

+
Tento měsíc budete mít možnost vyhrát kosmetiku, stačí sledovat blog! :)
 
 

Reklama