Lola-J ve světě

VIDEO: Happy evening with friends!

21. září 2013 v 20:50 | Lola-J
Cítím se trochu provinile, že jsou tu na blogu články tak 1-2 krát za týden. (Jinak jsem ale stále všude aktivní - na mailu, na Krásné... je toho pořád dost.) Ale jak začala škola, tak prostě není jindy, než o víkendu, čas... :D :( Dnešní příspěvek na blogu bude tedy tak trochu pro zábavu a fajn víkendovou atmosféru. :) Nedávno jsme se s pár kamarády sešli a pořádně zasmáli! Myslím, že je super se občas vyblbnout, házet do sebe chipsy, gumíky a zase taky pokecat. :) Jsou to úúúžasňácký děcka.

Na videu jsou jen zlomky některých částí (venkovní jsem nezachytila vůbec :D), ale byl to jeden ze super-dlouhých víkendů, ke kterým nám stačil prostě dobrý pocit, normální radost ze života a spousta optimismu - a jídla, SAMOZŘEJMĚ!
Hahaha, no nic. Vy víte, že miluju jídlo. :D Resp. je to jedna z věcí, kterou když nevíte, tak o ní nevíte... No to je jedno.

Video: HERE! :)


Enjoy the video and weekend!
Stay optimistic.

O natáčení Talkshow blogerek - Krásná.cz!

6. září 2013 v 16:49 | Lola-J
Z konce školního roku se toto "malé překvápko" přesunulo na jeho začátek a výsledek je víc než zajímavý. Na to, že šlo vlastně o první natáčení, kdy jsme se setkaly se Standou Berkovcem, seznámily se se studiem, ještě na místě jsme dávalay dohromady obsah, tak z nápadu vyšla báječná realita ve formě videí. Tak nějak jsme se inspirovaly vámi: častými dotazy z poraden, diskutovanými tématy z internetu... a o nich se i pobavily.

Ááá. Můj název :)

Je bomba vidět svoje myšlenky graficky upravené v další určité podobě. Je to paráda a pro nás všechny hlavně velký úspěch, že jsme všichni za jeden den odvedli velký kus práce na několik týdnů dopředu. S postupem času by se měla podoba talkshow ještě upravovat, vyvíjet a moc se těším, jak to zase příště blogerskému týmu půjde... :)

Pokud vím, vyšla zatím jen 2 videa z natáčení. Na celém tomto projektu jsem si dala záležet a jsem moc ráda za to, že jsme vytvořili příjemnou atmosféru a dokázali jsme se vždy na všem bez problému domluvit. Všimla jsem si pár drobností, které bych mohla příště přidat a některé také vynechat. Koneckonců - detaily, průběh, "kostru" naší talkshow jsem si měly promyslet jen pár dní před samotným natáčením. A musím říct, že obzvlášť v období dohánění známek ve škole to bylo maličko stresující, ale nemohla jsem to zastavit a musela jsem dát průchod docela dost velkému enrgetickému zápalu. :D Holky byly prostě úžasné a já jsem moc ráda, že jsem se s některými znovu setkala, jiné konečně poznala a že jsme i tak spolu mohly strávit úžasný den za smíchu a povídání!


Natáčelo se na konci školního roku, tohle téma by jistě bylo aktuálnější uprostřed léta, ale i po něm to můžete brát jako takovou inspiraci na příští rok. Připravila jsem si celou strukturu včetně nejčastějších otázek, mluvila jsem o faktech... Napadlo mě, že bych vedla nějaký takový monolog, ale nakonec jsem předala těch svých pár otázek na přečtení Mary-Anne, taktéž blogerce z Krásná.cz. Jsem moc ráda, že jsme to na druhý pokus zvládly a konec i napotřetí. :D :) Jinak samozřejmě, v případě dotazů se obracejte do poradny Kosmetika. :-)


Další blogerku PJ, napadlo téma letních lásek. :) A bylo trochu komické, když jsme seděly a doufaly, že se některá vytasí se svým příběhem letních lásek. :D Ale vzaly jsme to hopem a projely to trochu svižněji. Uvedla jsem toto téma inspirované z poradny Vztahy a dělily se o svoje názory, zkušenosti a v duchu "kamarádek" blogerek na pláži jsme to tak po svém probraly, prodrbaly... A stálo to za to! :D Doporučuji zkouknout obě videa. Přemýšlely jsme o částech, které by měly sloužit jako insformační články na léto, témata na zamyšlení, ale také o těch, které by měly atmosféru trochu nadlehčit. A snaším úžasným kolektivem blogerek se to okamžitě podařilo! :-)


Nice weekend, xxx!♥

4. část: Setkání blogerek - Golfová akademie s BIODERMOU

22. května 2013 v 21:15 | Lola-J
Jestli už máte přebiodermováno - já popravdě trochu taky, takže poslední kompletní článek s fotkami i z golfu je zde! :)
Večeře byla super. A tak jsme se po všem tom focení a spoustě jídla zase u stolu zapovídaly. Začalo se už stmívat a mnohým energie začala přibývat. :D Takže jsme se rozhodly, že se vrhneme na takový oddechový večerní bowling.
V podpatcích to bylo prostě jiný kafe! :D
Rozdělily jsme se na dvě "družstva" - blondýnek a brunetek. Skóre se otočilo a po nějaké té prosmáté hodince jsme si šly sednout kolem stolečků na pohovky a opět se dostaly k blogování. Mluvilo se o blogerské scéně, spoluprácích a možných podvodech, zkušenostech a o samotných čtenářích, anonymech a celebritách. Zamyslely jsme se nad nástrahami blogerského světa a tak jsme v živé debatě proseděly několik hodin. Pak se s námi manažerka Janička rozloučila a domluvily jsme se zase na ráno. Po pár minutách se i blogerky začaly zvedat a odcházet na pokoje. Tím to ale nekončilo. Cestou na pokoje jsme se rychle domluvily, že se ještě u někoho stavíme. Už bylo po jedenácté a Beátka nadšeně prohlásila: "Tak v tuto dobu všechno začíná!"
S Barčou jsme sundaly podpatky a za chvíli přišly za holkami. Nebyly jsme tam všechny, ale i tak se v malém prostoru zdálo být plno. Ovšem - tato pozdní část večera dopadla taky parádně. :D Nasmály jsme se u zkušeností a příhod ze života, radily, opět se dostaly k blogerské scéně, zamyslely se nad různými otázkami, pořešily vztahy... Takový relax byl určitě pro všechny dlouho třeba. Přidala bych fotky i z nočního blogerského pokojového sesednutí, ale obávám se, že toho moc k vidění není, zvlášť by se vám zamotala hlava z jejich prvotřídní kvality. :D
A po vydatném spánku přišlo nedělní ráno. Snídaně. Golf... :)
Golf se také vydařil. Instruktor nám ukázal, jak na to, vysvětlil nám pár základních pojmů. Rozdělily jsme se na dvě skupinky, které se pěkně prostřídaly. Nejprve jsme se míčky strefovaly do sítě a poté si vyzkoušely trefy do jamek v širším prostoru. Jako třešnička na dortu přišel Harlem Shake. Ještě před golfem nás napadlo, že bychom jej mohly natočit. A tak se skutečně stalo. :D
Kultivovaní golfoví hráči pokojně procházeli kolem... dokud neuviděli nás - bandu šílených, životem nadšených, blogerek s oranžovými tričky. Poskakující a smějící se dívky, které se už těšily na reakce na internetu.
Pak přišel na řadu oběd. Sbalily jsme si věci, převlékly se a šly krásně zajíst ten báječný víkend!

3. část: Sraz blogerek - wellness BIODERMA

21. května 2013 v 23:20 | Lola-J
Jsem tu s třetí částí ze série "Golfový víkend s Biodermou". :-) Doufám, že proti různorodým příspěvkům se stejnou tematikou nic nemáte. Následuje nával fotografií z wellness v golfovém areálu Kaskáda a večeře s večerním bowlingem.


Po prezentaci o novinkách jsme nakoukly do svých tašek a většina z nás už hned na pokojích testovala. Namířeno jsme měly v županech a luxusních papučích do wellness. :D Mluvilo se o bazénu, sauně a možná i whirpoolu. Já vám řeknu, jak to dopadlo: v bazénu jsme skotačily, v sauně se rychle propotily, my odvážnější jsme skočily do ledové vody a nakonec jsme se na otočku (na 56 sekund) stavily ve vířivce.A pak jsme ještě chvíli plavaly až jsme doplavaly a byl čas jít. A připravit se na večeři. Popadly jsme naše stylové župany a vyrazily zpátky na pokoje. Hned jak jsme se převlékly a oschly, jsme se setkaly na terase za recepcí s výhledem na celý nádherný, zelený areál určený nadšeným golfistům. Ten nás čekal další den ráno. Sluníčko ještě svítilo, objednávky na pití se začaly vršit a blogerky - klasicky - fotily. :) Ke stolům jsme se vrhly s talíři a pořádně kalorická večeře mohla začít!A nezapomněly jsme se i vyfotit. :D S Miou z Kissbooku. :))

S blonďatou Martinkou. :P :))A doufám, že poslední částí, přispěji už zítra. :-)

2. část: Blogerský víkend s BIODERMOU 2013

20. května 2013 v 15:30 | Lola-J
I dnes sem hodím další fotky. Je jich opravdu hodně. :)


V tomto článku jsem skončila u vydatného oběda se všemi super blogerkami a obsáhlých konverzací. Pokračovalo to tím, že jsme se zvedly a odešly do místnosti, kde už měla Janička nachystanou prezentaci o nových produktech. Zazněly informace o zajímavých novinkách, poznatky, o které se s vámi ráda podělím už v blízké době... :) Zkrátka takové sezónní povídání o produktech, problémech s pokožkou a o řešení.Pokračování v dalším článku. :-)

1. část: Sraz blogerek 2013 - Golfový víkend, BIODERMA

19. května 2013 v 19:39 | Lola-J
Víkend s Biodermou byl tady - a tak se české blogerky na pozvání sjely do našeho prosluněného Brna. :-)
Bylo na co se těšit: na novinky, dlouhé debaty a spoustu zážitků... Zkrátka zasloužený výstup z šedé, zaběhnuté rutiny!

Předpokládám, že všechny fotky najednou nenacpu do jednoho článku. Takže zatím bych ráda na úvod popsala, co se vlastně zhruba dělo. Popřidávám své fotky a v dalších článcích přidám i ostatní fotky (nejen svoje) a poodkazuji, abyste pak u dalších příspěvků už byli naprosto v obraze. :-)

Tak abych se k tomu vůbec dostala!

Po příjezdu do Kaskády Golf resort Brno jsme si šly odložit věci na pokoje a utíkaly jsme už hladové na oběd. Sesedly jsme se u stolu a čekalo nás oficiální přivítání manažerky Janičky z Biodermy.
Pak jsme si vybraly jídlo a začaly debatovat. Upřímně se vždy těším na takové živé "sesednutí" blogerek, kdy se dostaneme od blogu přes osobnosti showbyzu až po otravné seniory v městské hromadné dopravě. :P Ne vážně; jednak je to skvělý způsob, jak se po dlouhé době, ve společnosti lidí se stejnými zájmy, odreagovat - a jednak se právě díky tomu mám konečně možnost dokopat k tématům, o kterých jsem před nějakou dobou přemýšlela a ještě si v nich neudělala tak docela jasno.


A takhle nějak jsem se těšila na oběd já. :-)
Můj oběd ↓


Druhý typ hl. chodu + dezertu jsem cvakla u Beátky:
Co se dělo dál?
Na blogu budu přispívat dalšími posty, odkazy na pokračovací články s fotkami přidám sem. .-)

NOVA - V zákulisí Superstar. Deník bloggerky 2

11. května 2013 v 14:10 | Lola-J
Druhý článek ze série Deník bloggerky (SuperStar):20:19
"Kluci, nachystat. Za minutu," ozval se hlas a rozlehl se po ateliéru. V televizi právě běžely reklamy, upoutávky a medailonky soutěžících. Všichni diváci už seděli na místech. Ještě předtím se nám věnoval jiný moderátor, který v televizi nevystupuje. Upozornil diváky na to, co se v průběhu večera bude dít. Fanoušci si svítili modrými růžky, navlékali si svítící náramky a kloboučky s logem SuperStar.
"10 sekund."

Přímý přenos
Na medailonky jsme se podívali také na obrazovce. Potom ateliérem začaly křižovat kamery. Jedna byla po naší pravé straně, jedna z dalších byla o něco níže a byla ovládána tak, aby se pohybovala dopředu, dozadu, přibližovala se k soutěžícím... Když bylo třeba finalisty zabrat rovnou na pódiu, vyběhl kameraman, který div sám nezanikl pod celou tou technikou.
Bylo fajn si prohlédnout všechno kolem, nezávisle na kameře. Měli jsme vše před očima jasně a živě.

Přestávky
Moderátoři ohlásili návrat za pár minut po reklamě. Někteří diváci si skočili pro občerstvení, porotci šli do zákulisí, na pódium přišel opět moderátor, který zabavil diváky. Ty mladší nechal na pódiu i zazpívat, někteří diváci pak měli možnost získat různé upomínkové předměty, taky trička s logem SuperStar a podobně...

Po natáčení - po 23:00...
Po vypjatých momentech vrcholícího kola soutěže všichni vstali a tleskali. Pak se diváci začali hrnout ke schodům a scházeli dolů. Po cestě si odnášeli i malé občerstvení od sponzorů soutěže.
Hned před schody byly obří dveře, kudy procházely davy lidí. My s M. jsme ale vybočily do jiné strany, kde už stály náctileté fanynky a v cestě jim stála ochranka. S M. jsme ukázaly označení na zápěstí, a ochranka nás pustila dál.
V zákulisí bylo skoro ticho. Pobíhalo tam pár novinářů, sem tam se mihl někdo ze soutěžících, moderátoři i porotci. Pak mi bylo řečeno, že můžu vyjít na pódium, kde už probíhaly rozhovory s účinkujícími, fotografové mezi nimi pobíhali a ze všech stran neustále zářily blesky.

Rozhlédla jsem se po ateliéru. Lavičky už byly prázdné, pódium stále ještě "žilo".
Pak došla řada i na mě, s Ewou jsme tedy začaly rozhovor. Na to, jaká předtím i v průběhu něj byla atmosféra, se můžeš podívat na mých fotografiích, které pořídila M.

Kolem stále pobíhali fotografové a po skončení rozhovoru Ewa zavtipkovala ohledně svého věku a ještě popřála hodně štěstí samotným soutěžícím. Skoro všichni včetně novinářů a zbývajících účinkujících se seskupili v části pódia u schodů. Krátce jsme se zasmáli. A to už bylo po půlnoci, tak byl čas vyrazit. Pak se nás editorka zeptala na večer, rozloučily jsme se a těšily se na další akce.

V šatně ještě bylo pár soutěžících. Někteří působili jako zvadlé květiny, Kristýnka ale kontrastovala s okolím a často se jí na tváři objevil dojatý úsměv. Tam jsme také prohodily pár slov se Sabinou Křovákovou - viz článek, ZDE.

Když jsme ale vyšly tím postranním vchodem, venku nás překvapily čekající davy diváků a fanoušků. Jakmile vyšel některý ze soutěžících, ve tmě se fanynky rozkřičely a chtěly podpisy a fotky. S M. jsme se protlačily a obešly je. Teď jen trefit zpátky, jít spát... :-)

Byl to skvělý zážitek!

A jak zhruba vypadal samotný rozhovor, se můžeš mrknout v tomto videu (Odkaz na YT: zde):

Fotografie - Lola-J.blog.cz, nepovolené kopírování bude hlášeno a řešeno.

EWA FARNA, rozhovor na Krasna.cz:

Lola-J.blog.cz
Lola-J.blog.cz
Jaroslav Smejkal, vypadl z kola 21.4.2013 - FOTO
Lola-J.blog.cz
Lola-J.blog.cz
Lola-J.blog.cz

NOVÉ VIDEO! Miss Earth 2012, Tereza Fajksová

24. února 2013 v 16:41 | Lola-J
Zdravím :)
Dnes jen rychle odkážu na mé další nové video. :-) Jak někteří víte, neplánovaně se mi zpřístupnilo zákulisí a i rozhovory s osobnostmi. Letos jsem vyzpovídala Terezku Fajksovou, českou Miss Earth 2012!

Jak to dopadlo? Podívejte se na čerstvý výsledek ve videu ještě před zveřejněním na Krásné.cz, na mém blogu! :)
(Toto video je možné přehrát v mobilních telefonech)

ODKAZ- ZDE


Doufám, že se vám líbí. Brzy zase na blogu! :-)

Otázky pro mě - Ditt caramel

17. listopadu 2012 v 19:59 | Lola-J
Pěkný večer!
Jedná se o rozhovor, který vyšel ještě v minulém školním roce. Otázky pokládala blogerka Ditt Caramel. Některé části jsou aktualizovány.
Přeji příjemné čtení a krásný víkend!
Lola-J

1)ahoj :) Takže hned první otázka bude směřovat na začátky tvého blogaření.Proč sis vlastně založila blog ? a Jaké byly tvé původní plány s blogem ?
Ahoj. :)
Svůj současný blog jsem si zakládala s tím, že nějakým způsoběm čtenářům pomohu a společně budeme na nějaké věci prostřednictvím článků přicházet, bavit se a podobně.

2)Jsi ráda blogovou celebritou ? Čekala jsi vůbec,že bude tvůj blog tak oblíbený ?
Jsem vděčná za to, že můj blog čtenáři navštěvují a já mám pro koho psát a přidávat články na pohodové čtení. Jediným mým cílem bylo, aby články na zamyšlení nebo pro zábavu i tipy nebyly marné, ale aby je někdo četl. Hodně jsem chtěla, abych s blogery komunikovala, radila se, zapojovala je do článků, abych šířila i jejich názory a to se zřejmě povedlo. :)

3)Kde bereš inspiraci na články ?
Často ze životních situací - pak vyplyne nějaké ponaučení pro mě a já bych se o to chtěla podělit se čtenáři. Častokrát mě ovlivní i povídání si s někým blízkým, v mém případě určitě s mámou. I za krátkou chvíli po celém tom týdnu ze sebe vysypu všechny možné pocity, přání... a kdo jiný než vlastní rodina vás ochotně vyslechne a poradí vám?... Snažím se tak často uvažovat a mnohé z toho se přesune do článku... .)

4)Navštěvovala jsi nebo navštěvuješ nějaké jiné blogy,které se ti líbí?Jestli ano,které ?
Určitě. :) Těch blogů je víc a nejsou nijak slavné nebo zvláštně zaměřené. Jsou různorodé, plné myšlenek, barev a různých nálad. Častokrát jsou to blogerky, se kterými si prostě začneme psát kvůli kosmetice nebo kvůli rozhovorům, i společným zájmům, designům apod. :)

5)Ví tvoji kamarádi a rodina o tvém blogu ? Co na to říkají ?
Ano, ano ví. :) Rodina mě podporuje a zajímají se o to, jak to jde... Kamarádi určitě ano. :-))) Také asi všichni spolužáci. Nikdo to nebere nijak špatně, nikdo k tomu nemá důvod, ale najdou se holt za těmi, co mě obklopují, i takoví, kteří si o mně někde v koutku neodpustí nějakou jízlivou poznámku. Zažila jsem už i blogovou "válku", o které jsem neměla ani tušení, kdyby mi o tom některý ze známých neřekl. Nicméně já nebloguji, abych s někým soutěžila, někteří to bohužel vzali za špatný konec a mysleli si, že mě musí překonat. Zní to skoro jako šílenství...! Ale to se dalo čekat, nijak mi to však nevadí, protože je to moje určitá náplň života. Je to koníček jako každý jiný. Takže internetový svět je podle mého mezi mými přáteli celkem dobře přijat. :) Jsem ráda za každou podporu ať už prostřednictvím sociálních sítí i osobně, nesmírně si toho vážím.

6)Chtěla jsi někdy Blog zrušit ?Jestli ano,proč ? a co tě přinutilo ho nezrušit ?
Možná někdy hned úplně na začátku, když jsem ještě pořádně nevěděla, co od blogu čekat... ale v současné době určitě ne! :)) V poslední době totiž vidím, že to má určitý smysl.

7)Co nového plánuješ do budoucna na svém blogu ?
Brzy se zase vrátím k testům a začnu zveřejňovat ještě poslední rozhovroy s blogery, o které si čtenáři napsali v rubrice Blogeři.
Dále na Vánoce chci čtenáře odměnit hodnotnými cenami. :-)
Bude toho ještě dost... zajímavé akce, novinky!.. :-)

Další otázky na mě - LadyMilka

5. listopadu 2012 v 20:19 | Lola-J
Pěkný večer, mládeži!
Přidávám rozhovor, ke kterému mi pokládala otázky WerunkaWarna nebo taky jinak LadyMilka.

Jediná taková neaktuální otázka je ohledně Hlasu, který už proběhl; vše pozměněno podle aktuálnosti.
Jinak přeji zábavné čtení a těším se na vás zase příště!))

P.S.: Jak se vám dnes vstávalo? .)) --> ČLÁNEK.1.)Jak by jsi uvedla svojí blogovou karieru ?
Začínala jsem jako každá jiná blogerka. Postupně jsem se více zaměřovala na to, co mě baví. Zjistila jsem, že to jsou slohovky, a tak jsem psala, psala a psala. Nemyslím si, že se to nějak extrémně změnilo, ale rozhodně jsem ráda, že mám čtenáře, kterým mohu články pomoct, poradit... a to mi opravdu přináší radost. :)


2.)Co si myslíš o ladyvanilce ?
Zrovna u Míši si cením upřímnosti. Hodně si toho vážím, protože takových lidí je málo. Většina se jen neustále přetvařuje a falešně někomu leze do zadku. S Míšou se v mnohém shodujeme, jak jsem zjistila. Na Slavících jsme se poznaly a jsem ráda, že jsem s touto usměvavou holčinou strávila večer. :)


3.)V čem vytváříš grafiku ?
V PF i Malování, nejsem vášnivá grafička. Dohromady z obou programů využívám celkem asi 4 funkce. :D:)


4.)Jaké članky píšeš nejraději ?
Takové, které mě provází aktuálním obdobím. Je to různé. Ale asi ze všeho nejraději... to nedokážu říct. Každý článek je něčím jedinečný, nový a přirůstající mi k srdci... :)


5.)jakou používáš kosmetiku ? kterou by jsi doporučila ? a proč ?
Na zdravou pleť jednoznačně Biodermu. Biodermu jsem poznala kupodivu až na začátku tohoto roku na jedné akci v Praze. Od té doby ji používám a jsem maximálně spokojená - nikdy se výrobky této francouzské značky neminou účinkem. Jinak make-up atp. Dermacol, Rimmel, ale i Avon. :)

6.)Jaké jsou tvoje oblibené koníčky ?
Určitě v první řadě - jednoznačně psaní. Dále plavání, windsurfing... a má obzvlášť oblíbená činnost je hraní v divadle. Miluju divadlo. Také bych sem zařadila moderování. Asi od páté třídy jsem začala moderovat ve škole i v divadle. Pak 2 roky po sobě školní Akademii. Na základce jsem ještě moderovala tento rok náš ples. ... a jídlo Hahah. :)


7.)Co naopak nedělaš rada,nebo nesnašíš ?
Přímo NENÁVIDÍM faleš.


8.)Jaký se ti líbí styl kluku ?
Zaujme mě typ kluka, který je něčím osobitý, zajímavý. Je upřímný a nehraje si na "frajera", co nosí džíny v půlce svých vlastních půlek. Dokáže mě vyslechnout a nebojí se se mnou podělit o své názory a pocity...takhle nějak bych to shrnula. :)


9.) Tvoje oblibená barva ? a proč ?
Bílá - rozjasňuje mysl (někdy až moc! :D). Zlatá - taky taková jasná :) Černá/růžová. :)


10.) Co si myslíš o mojem blogu ?
Koukám, že máš nový! :) Myslím, že je pěkný. Děláš zajímavou grafiku, děláš, co tě baví a takový blog považuji za správný!! :))

11.) Jakou si měla naštevnost když jsi začínala a jakou máš ted ?
Malou. Teď se určitě zvětšila a moc mě těší, že nepíšu jen tak pro nikoho.12.) Myslíš že se diky krasna,cz dostaneš na hlas čr a sr ??
Přístup bych tam měla. Jestli tam pojedu? To nevím. Je to až v Praze... :)
(Byla jsem v zákulisí brněnské autogramiády, video-REPORTÁŽ ZDE)

13.)Co by jsi skazala novým začatečníkum na blog.cz ?
Pokud si zakládají blog, ať jej dělají pro své osobní potěšení. Jinak to nemá smysl. Ve skutečnosti se sám bloger o mnohé ochuzuje, když se mu nevěnuje, protože by ho to bavilo. Každému sedne něco jiného, v čem dá prostor sám sobě.:)


14.Jak by jsi se charasterikovala ?
Jsem cílevědomá. Když řeknu, že něco udělám, tak pro to dokážu jít naplno. Ráda poznávám nové lidi. Jsem takový životní běžec, který rád sdílí všechny okamžiky s lidmi kolem. :)

Otázky pro mě - Fain Mishell

28. září 2012 v 17:59 | Lola-J
Přidávám další rozhovor se mnou do rubriky Lola-J ve světě. Pokud máte nějakou otázku na mě, možná už odpověď najdete v článcích tohoto typu.

Otázky v tomto rozhovoru pokládá blogerka Fain-Mishell.
Upozorňuji, že jedny z těch prvních budou trošku delší. Ovšem brzy ještě přidám rozhovory, kde je toho méně a i odpovědi jsou stručnější. Mnoho se toho později začalo opakovat...

Obsah rozhovoru (shrnutí otázek):
 • počátky v blogování
 • jaký mám na sebe názor
 • o blogerech
 • kluci
 • modeling a já
 • plány do budoucna
 • vysněné povolání?

Jinak vám zatím přeji krásný den a pěkné počtení ještě například u dnešního nového článku o módních doplňcích na novém BRAVOwebu. :-)

Lola-J
Rozhovor v celém článku.

Otázky pro mne - Daniela Burke

21. září 2012 v 15:29 | Lola-J
Opět přispěji do rubriky Lola-J ve světě, kde můžete nalézt také odpovědi na některé své možné otázky z rozhovorů od čtenářek. Tady je další z nich od slovenské blogerky Daniely. :-)
Odpovědi jsou možná trošičku obsáhlejší, ale postupně se častými otázkami zkracují, protože více je obsaženo v těch počátečních, jako je například tento.)
Pozn.: Otázky jsou ještě předprázdninové, takže leccos už nemusí být aktuální)

Obsah rozhovoru (shrnutí otázek/témat):
 • potěšení v blogování
 • závist vůči blogování?
 • reakce mého okolí na blogování
 • jak se dostanu ke slavným lidem/rozhovory s nimi
 • plány do budoucnosti
 • poznávají mě čtenáři?
 • jaký postoj mám ke Krásné.cz jako blogerka?
 • co si myslím o svém bloguRozhovor v celém článku

Otázky - od blogerky Kiki

23. května 2012 v 19:00 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!)
Do této rubriky budu přidávat i rozhovory, o které mi napsaly blogerky.
Z jedné strany proto, abyste zkoukli jejich blogy a třeba tam našli i něco, co máte společné (!) :)
a z druhé strany taky proto, že když se mě na něco zeptáte, častokrát to je stejná otázka, na kterou už jsem odpovídala a odpověď není příliš jednoduchá...
Koukněte tedy do této rubriky a pokud nenajdete otázku ohledně toho, co by vás zajímalo, pište.
Psát můžete ohledně kosmetiky, blogování, zkrátka o čem chcete, uvítám dotazy a případně poradím. :)
 
 

Reklama