Kosmetika

Bubbles - on my body and on my face!

6. září 2012 v 19:49 | Lola-J
Krásný večer!♥

Před chvílí jsem se vrátila z adapťáku s mými spolužáky, tak vám tu na blog hodím i nový článek. :-)
Ráda bych s vámi malinko nahlédla do toho, co jsem si s sebou z kosmetiky vzala. Jako vždy jsem s sebou pobrala všechny přípravky proti akné, černým tečkám, bez kterých se v tomto období prostě neobejdu, a tak dále. Mohla bych vám je představit klidně poději, jestli chcete.
Teď vám ale ukážu moji malou "pěnivou edici" pro kompletní čistotu obličeje i těla. Řeknu vám, proč mě dané výrobky zaujaly a jaké z nich mám pocity.

Atoderm Gel douche (sprchový gel)

Pravá sprcha neexistuje bez onoho příjemného komfortu. Ten vám zaručí konzistence sprchového gelu, aroma nebo až konečný pocit z vaší pokožky. U většiny lidí hraje velkou roli především aroma, podle kterého se prvně začnou rozhodovat. Atoderm Gel douche na mě takto zapůsobil velmi dobře; necítila jsem žádné přeslazené příměsi, naopak mě překvapila jemnost a nevtíravá vůně svěžesti, která jedním slovem UKLIDŇOVALA.
Pro mě je velice důležitý také konečný stav pokožky. Obvykle jsem mívala strašné zkušenosti: lákavé aroma z tropů a po sprše a uschnutí se škrábu na rukou, na nohou, na zádach. Zkrátka je vidět, že některé sprchové gely pokožku zjevně vysušují, a proto začíná svědit.
Když jsem použila Atoderm, vábila mě jemná vůně. Nakonec jsem se cítila, jako bych na sobě ještě předchvílí měla příjemný med. Pokožka mě nesvědila a byla velmi hladká.

Sébium Moussant (pěnivý gel)

Tahle bublinková paráda je určena pro péči o naše obličeje. Jestli nesnášíte vody, čisticí ubrousky nebo se cítíte ulepeně z tonika, je ideální řešení, nejen pro vás, čisticí pěnivý gel. V lékárně je ze zelené řady Sébium, která pečuje převážně o mladistvou pleť, akné, mastnotu, černé tečky...
Dovnitř se nedostane žádná špína, bakterie... velmi pohodlné použití nabízí pumpička, díky které to s dávkováním nikdy nepřeženete.
Na celý obličej a i krk mi stčil jeden malý stisk. Jako teenager musím přiznat, že toto byla moje nejlepší zkušenost s čisticím přípravkem vůbec. Jistě to taky znáte, když vstanete a místo čela máte lesklou žárovku a na nose mastnota také rozhodně nechybí. Právě z těchto důvodů jsem si na už na obličej opláchnutý vodou nanesla Moussant. Po obličeji jsem jej pěkně roztírala krouživými pohyby. Začala se tak vytvářet pěna. Měla jsem z toho výborný, osvěžující pocit. Všechnu pěnu jsem si pečlivě, i s veškerou mastnotou, smyla a osušila obličej.
Pleť byla rázem čistá a jak se čeká u make-upu na to "rozzáření" - u mé pubertální pleti to bylo po tomhle přípravku přesně takové. :-) Tahle věcička mě skutečně nadchla, v lékárně je ke koupi za 339 Kč. Opravdu pokud vám nesednou tonika, ubrousky a bůhvíco ještě, používejte pěnu, ono totiž vážně není žádná sranda chodit celý den se zanícenou a mastnou pletí, na to myslete.
DOTAZ: Chcete někdy příště náhled do mé kosmetické ošetřovací taštičky ve věku teenagera?

REVIEW: Traffic stopping shadow od RIMMEL London

12. srpna 2012 v 13:59 | Lola-J
Zdravím, dámy!
Dnes pro vás mám recenzi na oční stíny od Rimmel London. Častokrát je používám a jsem ráda, že je mám. To hned však neznamená, že se obešly bez chybiček! Nicméně pro ty, kteří uvažují nad koupí nebo je mají ale chtějí pár rad a triků, zde je článek, ve kterém najdou spoustu fotek, srovnání, doporučení a konečné hodnocení.
Něco o stínech Rimmel London: K dostání jsou stíny v krabičkách o třech různých barvách. Jmenují se stejně, Traffic stopping shadow. Jsou různé varianty: zlatavé až bronzové tóny, fialové tóny, zelené tóny a černo-stříbrné tóny. K jednotlivým tónům jsou navíc jemnější barvičky na doladění. Já jsem vyzkoušela černo-stříbřité tóny barev.
Ty samé stíny. Vlevo vidíte stíny za denního světla. Vpravo vidíte oční stíny za umělého osvětlení. To dnes otestujeme i na kůži. Černo-stříbřité tóny stínů Traffic stopping shadow obsahují tyto barvy: (zprava) černá, stříbrná a perleťově růžová.
Na paletce vypadají dobře, a jak na nás samých?

Stíny jsem na kůži použila ve stejném pořadí zprava doleva. Vlevo opět vidíme stíny na kůži za denního světla a vpravo za pomoci umělého osvětlení. Černá zůstává černou se stejným třpytem za každého světla. Stříbrná s šedými tóny je výraznější za umělého osvětlení, za denního světla je to však velmi líbivý odstín. Perleťový odstín růžové se za denního světla "proměnil" skoro v bílou, s jemnými náznaky růžové perletě. Za umělého osvětlení nabrala barva na intenzitě. Takže ať už budete na jakékoli párty, nyní už budete vědět s jistotou, jak co zvolit a vyladit.

To ale není všechno. Rozhodla jsem se ještě pro otestování přiloženého aplikátoru. Otevřte celý článek a dozvíte se, jak uspěl aplikátor, co po stírání vydrželo déle a najdete celkové bodové hodnocení očních stínů!

Pigmentové skvrny: BIODERMA - depigmentační přípravky, kosmetika

30. července 2012 v 15:10 | Lola-J
Dříve jsem s pigmentací neměla příliš viditelné problémy, ale sem tam se nějaký flíček vyskytl a zrovna skvělé zdobení to nebylo. Takže jsem se rozhodla bojovat - a v září všechny oslnit bez vad na kráse po slunném létě!


Testovala jsem depigmentační přípravky jako sérum nebo krém. Možná se, v celém článku, podivíte nad unikátním balením jednoho z přípravků a poznáte, jak fungují! :)

Patent na výrobky White Objective s vitamínem C!

Recenze: vody na odličování

20. července 2012 v 13:00 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!
Dnes přináším testík vod na odličování.

A mnohé z vod jsou micelární.

Víte, že BIODERMA byla první společnost, která přišla s micelární vodou? Patent ale po čase skončil a ostatní firmy okamžitě začaly kopírovat.

Jak zjemňuji svou pokožku v létě i po opalování?

11. července 2012 v 12:19 | Lola-J (L.J) :))

Zdravím. Dnes vám ukážu mé tipy na způsob ošetření pokožky v létě!

Obzvlášť v létě se vystavujeme velkému nebezpečí. A když se spálíme, začne se nám loupat kůže,
pokožka nás svědí a rychle stárne, často tyto problémy přehlížíme a tak vzniká mnoho problémů.

Já mám jednoduché řešení, jak těmto nepříjemnostem předejít a jak se jich zbavit! Přečtěte si také o mých zkušenostech s některými výrobky.

Nový šampon pro tvé vlasy! Testovaly jsme s blogerkou Adélou!

4. července 2012 v 9:50 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!
Konečně první červencový článek ze světa kosmetiky!
Jak víte, čas od času zveřejňuji recenze na šampony. Teď se dočtete o jednom z nejnovějších. Je od známé značky Bioderma, se kterou mám skvělé zkušenosti.
Jste zvědavé, co jsem vykoumala na novém šamponu, ale i MASCE

Nodé S

dnes? :)

Na fotce: Adélka :)
Testovala jsem s blogerkou Adélkou Jursíkovou.))
Jakmile si to kouzlo přečtete, sami budete ve velkém údivu, co jsme objevily!

Vyzkoušela jsem: jak mít jemnou a sjednocenou pleť i v létě?

19. června 2012 v 13:00 | Lola-J (L.J) :))
Dobře, mohu vám prozradit, že škola mi může zamávat o něco dřív. :)
A co to znamená? Že bude čas na pořádné povalování se u moře!... a nabírání kaorií a tak dále.
Ale když už dovolená, tak abych na ni měla dobré vzpomínky! :)

Zkouším za vás především rozšířené a po světě známé značky, abyste v případě nouze mohli využít rad na mém blogu a nebát se pořídit si něco, co jste zatím nevyzkoušeli.

Takže hurá šlehačku na obličej?

Podívejte se se mnou na fotky a na to, jak jsem postupovala. Je to tak jednoduché, až se samým štěstím směji! :)))

Tvá pleť bez zbytečných pih - vím, jak na to!

12. června 2012 v 21:09 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!

Už balíte kufry nebo si chystáte alespoň plavky a ručník na koupaliště?
Dnes vám, milé čtenářky, ukážu, jak jednoduše si můžeme zajistit pleť bez skvrnek, zvlášť pro ty, které občas trápí pigmentace a další nežádoucí "tečky" na obličeji.
Protože jsme teenageři, je obzvlášť obtížné mít vyhlazenou pleť bez vad na kráse, která by ke všemu odolávala některým neblahým účinkům sluníčka. Dnes vám ukáži mou zajímavou kombinaci, díky které se mi povedlo své plány na krásnou pleť zrealizovat. :)

Pojďte se také chlubit svým obličejem a ukazovat jej na obdiv! :)

Zlatavý luxus od Elite Models - PARIS BABY!

26. května 2012 v 11:20 | Lola-J (L.J) :))
Máš ráda luxus? V tom případě se dnes dozvíš, že si jej může dopřát každá z nás!

Léto - ach, smíchu a vrásek čas! Řekni STOP!

17. května 2012 v 19:20 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!
Dnes ti chci ukázat, že i s pletí, kterou "okupují" vrásky a pravidelně se vysušuje, lze pohnout a proměnit ji ve zdravou, vyživenou a vyhlazenou!

Společně se dostaneme k jádru problému a ve dvou krocích mu dáme šťastné "Sbohem!". :)

3 kroky k dokonalé Kůži léta 2012!

8. května 2012 v 18:00 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!
Už se doma bavíme o dovolené a pochopitelně myslíme i na to, jak mít pod kontrolou své opálení a zdravou kůži. :)

Již od tohoto týdne! Novinky ze světa kosmetiky

3. května 2012 v 19:50 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím, holky! :)
Už jste připravené na léto? V ČR je pěkně teplo, holky chodí v šortkách a snaží se ukázat co nejdokonalejší části těla. Patříte mezi ně také? Čtěte dále! :)

Na 100% bez lupů i svědění? Ano!

29. dubna 2012 v 10:19 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!

Experimentovala jsem znovu. S jiným šamponem!

Jarní SERIÁL - neprošvihněte tento díl!

16. dubna 2012 v 17:49 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím u dalšího dílu nového SERIÁLU pro jaro 2012!
Musím říct, že oba výrobyk, které dnes popíšu v článku se objevily v soutěži!
Jeden z nich jako výhra a druhý minimálně 2x zmiňovaný v obrázcích a textu u soutěžících! :)

SERIÁL - dubnové číslo (kouzelná tyčinka?)

9. dubna 2012 v 15:49 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím! :)
Jak jste v minulém článku o kosmetice četli, mám pro vás recenze, doporučení, rady a tipy na kosmetické výrobky značky BIODERMA. Následující články (včetně tohoto) budou spadat pod nový SERIÁL pro jaro 2012.

Samoopalovací sprej nebo krém? SERIÁL - jaro 2012 (druhý díl)

30. března 2012 v 21:29 | Lola-J (L.J) :))

Dnes tu máte druhý díl jarního seriálu - jaro 2012. Tento díl bude takovým začátkem těch příštích článků. Uvedu vás do sluneční nálady, jelikož se máme na co těšit. Ukážu vám dnes, jak ostatní překvapit jednoduše, bezstarostně a s efektem. Porovnám dvě značky - dvě různé možnosti: sprej a krém.

Jarní SERIÁL - 1. díl!!!

25. března 2012 v 13:19 | Lola-J (L.J) :))
Přeji krásný den! :)
Dnes věnuji článek a celou jeho pozornost přípravě na to pravé jaro. Teploměr už se začíná oživovat a my máme teď před sebou období, které s sebou přináší spoustu změn.

Čtěte 1. díl seriálu Příprava na jaro 5.jarní den! :)

Hrubý obličej a vysušená tvrdá pokožka už bude minulostí

17. března 2012 v 10:39 | Lola-J (L.J) :))
Zima, nezima, tyhle problémy nás dokáží trápit celý rok. Máš problémy se ztvrdlou pokožkou? Trápí tě některá taková místa na noze nebo na ruce? Ple't na obličeji nemá dostatek živin? Znám řešení, jak se problémů zbavit.

Make-up, který léčí!

15. března 2012 v 20:09 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!
Dnes mám pro vás další novinku. Prakticky od začátku tohoto roku otevřeně píšu a testuji různé výrobky. Dnes zní otázka: Už jste měly na sobě make-up, který vaší pleti pomáhá?

Jak se zbavit lupů a maštění vlasů?

28. února 2012 v 17:49 | Lola-J (L.J) :))
I dnes to udělám tak, že nejprve publikuji článek o konkrétních přípravcích, které používám nebo jsem používala.
Dnes se pořádně a neskrytě pustím do některých značek, řeknu otevřeně, jaké výsledky na mě jak zapůsobily a co doporučuji ze zkušeností.
 
 

Reklama