Kolem a kolem...

Novinky na trhu v brandnooz boxech!

15. listopadu 2013 v 16:49 | Lola-J
Dnes mám skvělou zprávu obzvlášť pro ty, kteří rádi experimentují, neustále zkouší něco nového a už samotné jídlo je podnětem k radosti. Počkat... tomu bychom vlastně odpovídali všichni! :) Ano, možná už tušíte, že půjde o nějakou velkou novinku, která určitě bude stát za vyzkoušení, tak vás nebudu dál napínat...

Brandnooz (mezinárodní portál) totiž nějakou dobu přináší pro své registrované členy "Noozies", kterých je už více než 100 000, pravidelné ochutnávky nejnovějších produktů na trhu. Noozies tak mohou díky brandnooz boxu mezi prvními nahlédnout do tajů moderní, rychlé a chutné kuchyně. Funguje tak osvědčený řetězec reakcí, recenzí, doporučení a tipů na značkové potraviny, které běžně využíváme.


Myslím, že je docela dobrý nápad vyzkoušet najednou několik novinek a donutit se tak občas k nějakému chutnému pokusu, než jednotlivě kupovat všechny produkty za plnou cenu - výhodou je tedy i cenová dostupnost. Můžeme poznávat nové, přesně vědět, co chceme, co se vyplatí do budoucna kupovat a jak postupovat při výběru.

Omrkněte Brandnooz a řekněte, jak se nápad líbí vám! :-)

Printic - všechny okamžiky na polaroidových fotkách!

8. listopadu 2013 v 20:59 | Lola-J
V dnešní době se toho snažíme v průběhu života vnímat co nejvíce kolem sebe a připomínat si co nejvíce dobrých zážitků a pocitů, které nás v tu chvíli provázely. Například ten netradiční výlet s kamarády, party na konci roku nebo jen takové vtipné momentky z obyčejného všedního dne... Tyhle elegantní střípky vzpomínek v pokoji prostě nemohou chybět!


Využila jsem pro své účely spolehlivé (proto i tolik rozšířené) aplikace Printic, která je zdarma dostupná, ke stažení v tvém chytrém telefonu v App Store či v Android marketu (Apple minimálně s iOS 5, u Androidu min. 2.2).

Polaroidové fotky jsou hitem, který jen tak neskončí. A není divu! Vybrala jsem tedy pro začátek alespoň 9 fotek, které mám na Facebooku, Instagramu a v galerii svých obrázků na mobilu. Budu totiž moc ráda, když v průběhu své zaběhlé rutiny, kdy budu opět trávit večery po boku učebnic či hledat inspiraci na blog, se budu moct podívat kolem sebe a pokaždé mít důvod se usmát a zavzpomínat alespoň na zlomek svých radostí. Takhle budou i ty nejobyčejnější chvíle trávené ještě příjemněji! Řeknu si "Páni, ještě mě toho tolik čeká! Už teď se těším.". A věřím, že brzy mi do pokoje skutečně přibude minimálně ještě jedna taková várka polaroidových fotek!

Co se mi na aplikaci a samotných fotografiích líbí - překvapilo mě, jak i fotka z mobilu může vypadat krásně v tištěné podobě. Na lesklé fotografii je zajištěna její maximální kvalita. V dolní části polaroidek je možnost připojit svůj vlastní text (vzkaz, motto, zkrátka cokoliv!). Výběr fotografií je velice rychlý a snadný. Po stažení aplikace Printic se jen stačí registrovat, vybrat libovolný počet fotek z mobilu nebo sociálních sítí, oříznout obrázek podle libosti, zadat adresu příjemce a... čekat na kouzelnou oranžovou obálku! :) Čekat nemusíš dlouho. V úterý jsem objednávku po škole odeslala a dnes (3. den) si ji po škole už zase vyzvedla ze schránky! A jak vypadalo rozbalování, na to se můžeš podívat v mém videu (zde).(Obálka mi přišla z Francie - z Paříže.)
Co říkáte na Printic? :-)

"Carrie" - Nejnovější remake hororové novely od Stephena Kinga! 2013

3. září 2013 v 17:00 | Lola-J | Tisk. z.
Patříš k milovníkům knih? Pak by se ti jistě mělo vybavit jméno oblíbeného spisovatele Stephena Kinga. Mezi jeho úspěšná díla patřila i hororová novela "Carrie".O filmová zpracování tohoto příběhu nebyla nouze a pár jich už před lety vzniklo. Nyní budeme mít ale možnost v říjnu poznat její nejnovější filmovou podobu, která se věrně drží knižní předlohy. Do 15 let je však tento film nepřístupný.

Toto dílo inspirované Stephenem Kingem mě zaujalo okamžitě. Děsivá story popisuje, kam až může zajít příběh středoškolské šikany, zvlášť se obětí stane dívka s neobyčejnými schopnostmi. Přitom to začíná docela obyčejným problémem, ale hlavní hrdinka Carrie White je totiž díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá muka - spolužáci a hlavně spolužačky ji neustále šikanují a nevybíravým způsobem si ji dobírají.Ale Carrie má tajemství: brzy zjistí, že byla obdařena vzácnou mocí telekineze, která ji samotnou dokáže vyděsit. Toto nadání se jí však začně vymykat kontrole při velkém nervovém a emocionálním vypětí. Dříve či později si samozřejmě uvědomí, že svou schopnost může využívat proti lidem, kteří jí ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy se Carrie ocitá na maturitním plese. Ani tam jí samozřejmě její zákeřní spolužáci nedají pokoj. Všichni, kdo si zahrávali s ohněm se spálí. Tak už to bývá.

Režisérkou nového snímku Carrie je Kimberly Pierce, která režírovala i úspěšný snímek "Kluci nepláčou". Autorem scénáře, který ve srovnání s předchozími zpracováními více respektuje románový originál, je Roberto Aguirre-Sacasa. V obsazených rolích se můžeme těšit na Carrie - Chloë Moretz, Julianne Moore, Gabriellu Wilde, Alexe Russella nebo Judy Greer.


Lola-J

VIDEO: Back to school TAG! :-)

1. září 2013 v 21:19 | Lola-J
To je překvápko! Samo to ze mě vypadlo tak nějak spontánně a vůbec jsem nepočítala s tím, že dnes natočím TAG! Doufám, že vás pobaví. Je docela krátký (10 otázek). Ale snad vám zlepší náladu před vstupem do té šedivé zaběhané rutiny školního roku...

VIDEO - ZDE

Fotoknihy v budoucnosti

5. července 2013 v 10:19 | Lola-J
Fotoknihy jsou stále více populárnější. Není divu! Každý by si rád zachoval své vzpomínky v co nejkrásnější podobě. Až bude někdo zase s přáteli či rodinou společně za pár let vysedávat na terase, bude chtít prožít některé momenty znovu a stejně. Bylo by dobré si připomenout pocity, myšlenky a lidi, se kterými se ty chvíle rozhodli zvěčnit. To je důvod, proč fotoknihy vznikly.

Jistě ještě někde doma máte své fotoalbum - s veselými motivy na přední a zadní straně. S fotografiemi seřazenými pod sebou. Jsou to zlomky; malé a velmi cenné střípky vzpomínek. Nebylo by příjemnější se na to celé dívat v ještě živějších barvách? Tak, aby všechny vzpomínky měly nějakou souvislost, zůstaly propojené a vytvářely originální, neopakovatelný příběh?
Zdroj: bontia
Svět se posunul kupředu a dnes si můžeme zdarma navrhnout design své vlastní fotoknihy, vymyslet, jak v ní budou umístěny fotografie... Jestli to tak cítíme, můžeme k nim dodat i popisky, vybrat barvy, vystihnout celou tehdejší atmosféru - a tak se uchovají chvíle na dlouhé roky, na které bychom neradi někdy zapomněli.

Proč ale vlastně píšu o významu fotoknih? Na zajímavou myšlenku mě totiž přivedla Bontia.

Bontia se ptá, 'Mají fotoknihy budoucnost? Jak by mohly vypadat za desítky let?'

Ano. Jak by vypadaly v budoucnosti? Na takovou otázku by se našlo jistě ještě více zajímavějších odpovědí. Ale předtím, než se zeptám na váš názor, bych přišla s nějakou "novodobou myšlenkou" já.

Lidé čím dál více využívají elektroniku, modernější techniku, proto dnes fotíme digitálními fotoaparáty, disky máme přeplněné virtuálními fotoalby, které ještě k tomu málokdy stihneme celá důkladně protřídit. Jenže nastává podobná situace jako třeba s obyčejnou knihou. Je skvělé si přečíst příběh, ale kdo vám vyvrátí názor, že hmotné knihy, jejich vazby, jsou jednoduše nenahraditelné a mají své určité kouzlo, když je držíte v rukou?
Bojím se, aby tyto krásné věci zase neskončily u digitálních, pro budoucnost bych asi spíše měla použít termín nehmotných, podob.

Kdo ví, bylo by zajímavé si s touto představou pohrát. Možná, že lidé i za takových 100 let budou stále fandit tomuto způsobu uchovávání fotografií. Nebo budou mít fotoknihy stále stejný tvar jako dnes, ale s tím rozdílem, že budou umět něco navíc. Budou moct po doteku na určité straně fotografie a popisky promítnout do prostoru, aby vypadaly mnohem živěji a realističtěji!... K tomu může nějaký hlas namluvit dodatečné texty a číst nadpisy, přidávat zvukové efekty: smích, zvuk vody, poletujícího listí ve větru a mnoho dalšího! Páni, musím říct, že tahle představa se mi fakt zalíbila. :)

A co vy? Jaký máte názor na fotoknihy a hlavně... jak by vypadaly podle vás v budoucnosti? :-)

Prázdninový tip: Kam na výlet s rodinou?

1. července 2013 v 14:40 | Lola-J, Tisková zpráva
Jestli přemýšlíte nad tím, kam si s celou rodinou nebo jen ve dvou ještě můžete vyjet, mám pro vás jeden zajímavý tip. :-) Co by se vám prohnalo hlavou, kdybyste na konci své cesty najednou uslyšeli: "Vigvam, konečná stanice, prosíme, uložte se."? Nejde o žádný vtip; menší dobrodružný sen plný oddechu a radostí se může proměnit ve skutečnost!

Víceúčelový areál v Němčicích u Kolína nabízí klid, zábavu a také plno prostoru pro každého. Ubytovat se zde můžete v nově vybudovaném zařízení a nebo v jedno/dvou lůžkových kupé vagonů, které dříve zdolávaly vzdálenost Praha-Minsk-Katowice-Moskva. "Kotláky" sice už tuto trasu dávno nejezdí, ale lidem, návštěvníkům vigvamu, jsou dnes k dispozici a plně funkční.Těšit se můžete na kouzelná rána, kdy se probudíte uprostřed pastvin, u nejvyššího vigvamu na světě, kolem se pasou koně a do stínu se chodí schovávat želvy...
Na své si tu jednoznačně přijdou jak dospělí, tak i děti. Ve volném čase můžete využít šachy, stolní fotbálek, kulečník... Děti zase nadchne minizoo, pirátské hřiště či želví výběh. Spousta zábavy čeká ale i mimo samotný střed areálu.

Je libo projížďka v kočáře taženém dvoj/čtyřspřežím? Nebo snad exkluzivní výlet v piknik wagonu? Pokud se chcete také projet sami, využijte některou z cyklostezek. Jestli máte radši trochu luxusu, doporučovala bych projížďku v Hummer limuzíně, která je vybavena koženými sedačkami, barem, laserovými efekty, pěti obrazovkami a DVD přehrávačem s kvalitním ozvučením.


Pokud jste fanoušky rybolovu, hned jak dostanete chuť na nějakou tu rybí specialitu, budete mít možnost si ulovit v tamním rybníčku vlastního pstruha duhového a nechat si ho připravit zkušeným šéfkuchařem Petrem Kyselou, který má letité zkušenosti z předních pražských restaurací Ambiente a Pizza Coloseum a z Itálie. :-)


Ideální útočiště pro zakončení prázdninových dní skýtá vinný sklípek a vinotéka s pravidelnými řízenými degustacemi pod vedením sommeliéra a nabídkou těch nejlepších vín od tuzemských i zahraničních vinařů.

Kam vyrážíte vy? :-)

Na otevření obchodu Tommy Hilfiger se celebrity rozpovídaly

19. dubna 2013 v 20:09 | Tisková zpráva
Na čtvrteční slavnostní otevření nového obchodu Tommy Hilfiger v obchodním centru Nový Smíchov dorazilo mnoho známých tváří, mezi kterými byla moderátorka Emma Smetana, Miss České republiky 2004 Jana Doleželová, modelka Hana Mašlíková, stylista Filip Vaněk, moderátorka a herečka Michaela Maurerová a Česká Miss 2009 a také moderátorka Iveta Vítová.

Zdroj: Tommy Hilfiger

Právě Česká Miss 2009 se rozpovídala o svém stavu. :-) Místo toho, aby se přidala na vlnu těch, kteří horlivě sledují situaci kolem anorexie v modelingu, si užívá svých nových kil navíc. Tato česká blondýnka, která zanedlouho oslaví třicátiny, je totiž ve čtvrtém měsíci těhotenství.

"Bříško už mi začíná být vidět, mám zatím jen jedno kilo navíc, ale velikost džín 28 se už stává minulostí," prozradila Iveta. "Jména jsme s manželem řešili zrovna před pár dny. Máme vybrané zatím dvě až tři - jak holčičí, tak pro chlapečka. Kupodivu to bylo docela jednoduché - manžel to nechal na mně," směje se. Iveta má kromě svého muže velkou oporu také v mamince a kolegyni Kristině Kloubkové.

Ivetka kila neřeší :) Zdroj: Tommy Hilfiger

O své zkušenosti se rozhodla podělit i Míša Maurerová, maminka čtyřletých dvojčat: "Byla jsem ten typ, který studuje všechny mateřské příručky, ale pak jsem dostala radu, abych žádný rady neposlouchala a dala na intuici. Poslechla jsem a zjistila, že je nejlepší řídit se vlastním instinktem a pak je každá máma tou nejlepší, jakou v dané chvíli může být. Jednotlivé aktivity rozpočítáváte na vteřiny, ne na minuty," dodává.

Budoucí maminka Iveta však řeší pouze věci kolem samotného miminka, u kterého ještě ani není stoprocentně určené pohlaví. Minimální váhový přírustek proto nepřivolal ani žádné otázky ohledně nového šatníku. :-)

Druhá strana života - v novém klipu Moniky

14. února 2013 v 11:39 | Lola-J, Tisková zpráva
Oslnivé úsměvy, bezchybná image a profesionální vystupování, tak vypadá život v záři reflektorů. Když zhasnou, iluze se rozplyne a ze superstar se stávají obyčejné holky. Netouží po drahých šatech, ani zástupech ctitelů, ale po každodenních chvílích štěstí ve společnosti nejbližších. Takové okamžiky nejsou cizí ani Monice Bagárové...
Děj nového klipu Moniky Bagárové je plný kontrastů, prolínajících se vzpomínek a skutečností. O hloubce těchto myšlenek vypovídá i symbolické datum, 14. února - den svatého Valentýna, kdy má klip Let Me Love U oficiální premiéru.

"Klip má sice premiéru na Valentýna, ale není to žádná lovestory s happyendem. Je o bouřlivém rozchodu, který je o to bolestnější, že mým bývalým přítelem je jeden z tanečníků, se kterým musím navzdory rozchodu být pořád v kontaktu a tvářit se kvůli natáčení, že je vše v pořádku, i když to není pravda," říká Monika.
Zdroj: Michal Petrík, SLAVICA

Monice šla inspirací Beyoncé se svým singlem If I Were a Boy, což okomentovala slovy: "Líbí se mi, jak dokázala v pár minutách vystihnout rozdílnost dvou světů a chtěla jsem se pokusit o totéž."
Zdroj: Michal Petrík, SLAVICA
Jejího přítele si zahrál Johnny Perfekto, tanečník a spolumajitel Hip Hop Fakulty, jejíž tanečníci spolupracovali s takovými hvězdami, jako jsou Black Eyed Peace, Jay-Z nebo Kanye West.

Řekla bych, že se Monice v klipu podařilo docílit správného efektu - a ne jen tak bezdůvodně si naše česká zpěvačka vysloužila mezi posluchači přezdívku "Česká Beyoncé" :-)

Monika Bagárová propadla newyorskému kouzlu

28. listopadu 2012 v 18:20 | Tisková zpráva
Monika Bagárová v NY. Zdroj: soukromý archiv

Novou lásku našla za velkou louží. Tam se v krátké době podívala už podruhé. A důvody jejího dvoutýdenního pobytu rozhodně nebyly jen pracovní.

"Nečekala jsem to, ale úplně jsem propadla jeho kouzlu," prozradila rodačka z Brna, Monika Bagárová, jakmile se vrátila ze svého dalšího pobytu ve Spojených státech.
Už tento rok v létě v New Yorku strávila tři týdny na studijním jazykovém kurzu. Tentokrát však měla
víc času na poznávání města a setkání s přáteli. Ale stihla i pár pracovních schůzek, výlet do Kalifornie "...a samozřejmě nákupy," směje se zpěvačka.

"Mám před sebou natáčení nového klipu, koncerty, křest vánočního duetu 'Biela noc' s Robem Opatovským, křest mého prvního kalendáře, je toho opravdu hodně, takže odjet s prázdným kufrem by byl hřích!" prohlásila Monika, která se vrátila s kufrem o pár kilo těžším.

No která z nás by s ní nesouhlasila? :-)

Zatím jen Monika prozradila, že na klipu opravdu pracuje, proto také podstoupila transparentní samoopalovací nástřik Vita Liberata Diamond. V klipu ji doprovodí street dance tanečníci z Hip Hop Fakulty, kteří mají na svém kontě spolupráci s Black Eyed Peace, Jay-Z, Snoop Doggem nebo Kanye Westem.

Celeste Buckingham zítra představí nový singl NEVER BE YOU!

11. listopadu 2012 v 10:49 | Lola-J
Předpoklady pro úspěch v zahraničí splňuje Celeste na výbornou - a to potvrdil nejen její hlas znějící z rádií, ale také přijímací komise jedné z nejprestižnějších hudebních škol světa, Belmont University v Nashvillu, kde od září studuje.
Foto: Lukáš Dvořák, Zdroj: SLAVICA
Po slaveném úspěchu s klipem k singlu Run Run Run sází Celeste i na nový klip k singlu Never Be You.Teaser už zveřejnila na své fb stránce: www.facebook.com/pages/Celeste-Rizvana-Buckingham/194727173883320
Celý singl zazní premiérově v českém éteru v pondělí 12. listopadu na rádiu Evropa 2, nový klip exkluzivně odvysílá o den později hudební stanice MTV.
Novinka Never Be You vznikla ve slovensko-americké spolupráci -již osvědčené producenty Martina Šrámka a Andreje Hrušku z bratislavského studia Littlebeat doplnilo duo Aaron Harmon a Jordan Reyes z BoyGenius Studios.
Celeste totiž nevsadila na další singl z vyvedeného debutu Don´t Look Back a šla rovnou překvapovat všechny posluchače další novinkou.

Celeste vystoupí v listopadu hned několikrát, kvůli čemuž na pár dní ze školy odejde. Už se moc těší na všechny své fanoušky - a oni jistě na nové písně!)

Známá DJka Lucca byla okradena!

28. srpna 2012 v 9:59 | Lola-J

Nedávno se nejkrásnější DJce Lucce stala velmi nepříjemná věc. Jak se dozvíte, není ale žádná křehule: se vším si poradila a ještě nafotila parádní fotky!

Lucca ráda tráví čas na vysluněných místech. Jedním z nich byla i Ibiza, na které měla možnost setkat se s jedním z nejlepších světoových DJs Coxem, který ji pozval do proslulého klubu Space.
(Ofiální zdroj)

Jak se to stalo: "V restauraci, ve které probíhala jedna z tanečních party, jsem si nechala za djským pultem schovanou tašku se všemi osobními věcmi a šla jsem se koupat. Když jsem se po půl hodině vrátila, taška byla pryč. Nejhorší na tom bylo, že jsem v ní měla schovanou kameru, na které byla natočena všechna moje dosavadní vystoupení na Ibize, ze kterých jsem chtěla sestříhat video," povzdechla si DJ Lucca.
Naštěstí aspoň tento problém byl vyřešen; našla se stará kamera a po velkém boji s ovládáním se podařilo udělat nové snímky.

Lucca ale ani teď rozhodně nelení, horlivě se připravuje na velkou klubovou událost - otevření music clubu Pantheon, kde se ukáží i další DJská esa!

Když už jsme u plzeňského Pantheonu; mrkněte na exkluzivní fotky, které Lucca nafotila ještě na Ibize!
(Zdroj: PANTHEON)
Více v celém článku

Speciální host Pitbulla rovnající se s Jennifer Lopez či SHAKIROU? To je Ben Cristovao!

20. června 2012 v 23:59 | Lola-J (L.J) :))

JSEM PRYČ, ČLÁNKY JSOU PŘEDNASTAVENÉ!


Dnes zavítáme do další rubriky (než jen kosmetika a móda) plnéh osobností světového hudebního showbusinessu!

Je zajímavé, jak může veřejnost poznat rozdíly: mezi těmi, kteří se přišli ukázat ve světle slávy u příležitosti sledované talentové soutěže a mezi těmi, kteří nic nevzdávají a svého snu se nepustí.
Ukázkovým příkladem těch, kteří se svého snu nepustí, může být úspěšný Ben Cristovao, který patří k osobnostem, jejichž fanoušci například na takovém Facebooku patří k nejpočetnější skupině fanoušků českých populárních zpěváků.
Jste zvědavé, co se Benovi přihodilo? :)

Titanic - nová videa

9. června 2012 v 19:30 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím všechny!

V první řadě bych se vám chtěla omluvit za mou nečinnost na blogu, ale nebojte, články s radami, testováním atp. rychle zase přibudou.

Ale proč ne teď?
Odpověď je taková, že pracuji se svou kamarádkou na absolventské práci, kterou budeme mít už v pátek.
Celá naše absolventská práce má trvat zhruba 20 minut.

Naše absolventská práce je na téma Titanic, takže se z nás staly vševědoucné slečny... haha.
Ne, teď vážně. Máme hromadu informací a teď to házíme do Wordu a PowerPointu. Všechno graficky zpracovávám, vytvářím videa, sháníme neustále další materiály a už to vypadá parádně, jen to dokončit!...


Abyste o tom měli zhruba představu, cože to vlastně dělám:
od rána píšu. S přestávkami na jídlo.

Ale jo, je to fajn. Zvlášť, když si představím, jak to bude celkově vypadat. A víte co?
Pokusím se pomocí programu na videa vám po skončení absolventskou práci "natočit", abyste se podívali. :)

Jinak, níže jsou videa, jako takový malinkatý náhled do naší absolventské práce, která jsem sestříhala a upravila pro prezentaci.

TADY JE MÁTE! (a první z nich je zvlášť dojemnější, aspoň mně se to tak zdá - automaticky na pár vteřin zadržím dech... taková katastrofa to byla - masový hrob)

VIDEA (rozklikněte celý článek)

Výherkyně soutěže o kosmetiku!

3. června 2012 v 22:20 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!
Konečně jsem doma. ZDE JSOU VÝSLEDKY!

Které tři šťastné blogerky se mohou s jistotou těšit na balíčky kosmetiky Bioderma?
Více v celém článku!

Nejsou videa jako videa

4. prosince 2011 v 18:20 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím)

Návrat do reality/pád z oblaků představ

8. srpna 2011 v 14:29 | Lola-J (L.J) :))

Návrat do reality? Nebo pád z oblaků představ zpátky na Zem?

Zdravím,
rozhodla jsem se po dlouhé době napsat článek na téma týdne, kterým je "Návrat do reality".

Tohle téma mě zaujalo už jen pro jeho obyčejnou podstatu jasně vylíčenou třemi slovy.
Jistě jsme se každý občas zamysleli a plně se oddali svým myšlenkám, přáním a vypravili jsme se do našeho světa, kam nikdo jiný kromě nás samotných nemůže. Je to to nejbezpečnější místo pro naše duše. Pokud nechceme, aby úplně všechno věděli i ostatní, nemusíme si vymýšlet zapeklité heslo jako u e-mailu, blogu a podobných účtů.
Žádné heslo není třeba, otázkou však je, jestli se z našeho dobře zabezpečeného "účtu" vždy dostaneme zpátky. Je dobré popřemýšlet o světě a trochu si zasnít, ale nezapomínejme, že je třeba se také vrátit zpátky na Zem a žít realitou - nedělat si zbytečné iluze o všem, na co pohlédneme.

Diskuzní téma 0.1

8. srpna 2011 v 10:00 | Lola-J (L.J) :))

Zdravím)


(zde):
jsem přidala kromě úvodního textu i diskuzní téma.
Co ještě bude na f.page: Bude tam příspěvků přibývat víc:
Novinky
Ankety (průzkumy)
informace o akcích a připravovaných tématech.
Budu ráda, když se zapojíte i vy.)
Budete moci komentovat, přidávat své příspěvky, odpovídat na otázky... atd. atd.)
Těším se na vaše přibývání.
Přispívejte do diskuze, pište, sledujte, informujte se.)

AKTUÁLNĚ

Aktuální téma najdete
Pokud budete psát své názory a komentáře, určitě pište i sem.
Do budoucna však bude přehlednější, když témata nebudou tak roztroušená, ale třeba na f.page blogu.
Čeho se týká nové diskuzní téma?

Už jste někdy jeli STOPem? Co si myslíte o stopování?...

Těším se na vaše příspěvky a komentáře.
Lola-J

Christina Grimmie, hvězda YouTube s úžasným hlasem

28. července 2011 v 9:29 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!)

Díky čtenářům blogu jsem se dozvěděla i o Christině Grimmie, která svým hlasem vždy uchvátí miliony párů očí na YouTube.
Z jejího kanálu na YouTube je poznat, že je to živá sedmnáctiletá ívka, která zpěv miluje. Tvrdí, že když hraje na klavír, nemá noty, hraje podle sluchu a na vlastní pěst.

Christina také o sobě píše, že je křesťanka, která plně věří ve Spasitele Ježíše Krista.

"Nikdy, když jedu autem, mi v rukou nechybí můj iPod." No řekněte, kdo by nechtěl poslouchat i své písničky na iPodu s vědomím, že jsou prostě skvělé? :)

V clevverTV se už o Christině mluvilo také a to s velkou dávkou pochvaly. :)
Narozdíl od dvanáctileté Maddi Jane, má Christina ke svým píšním vyloženě propracované klipy - jsou tam i takové.
Určitě navštivte kanál této sedmnáctileté superhvězdy na YT.
Co vy, slyšeli jste už o ní, nebo si teď její písně jdete poslechnout? Váš názor?...
Lola-JMaddi Jane jako hvězda YouTube

23. července 2011 v 19:49 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím)

Už před delší dobou jsem narazila na videa a odkazy na Maddi Jane, která sklízí úspěch nazpívanými písněmi ve svém podání od jiných zpěváků a zpěvaček jako je Jessie J, Adele, Bruno Mars...
Tak jsem se rozhodla o ní napsat článek.)
Oficiální kanál této talentované dívky ze Států naleznete ZDE.
Má za sebou řadu úspěchů a mnoho kladných ohlasů. Mně osobně se mnohé písně v jejím podání dost líbí. Má skvělý hlas.
Většinou zpívá písničky, které se jí zrovna líbí.
V roce 2010 se ukázala i v televizi, kde se předvedla před diváky - jak jinak než opět s úspěchem. :)
Tahle nedávno dvanáctiletá hvězda to určitě dotáhne daleko, zatím se zbývá jen těšit, jaké další plody přinese její talent.
Přeji jí hodně úspěchů, má na to, tak by byla škoda, kdybychom o ní ještě neslyšeli.)
Slyšeli jste už o Maddi? Jaký je váš názor?
Lola-J
 
 

Reklama