Fotografie

Look back: Blogerský meeting - fotky

22. září 2012 v 19:39 | Lola-J
Zdravím!

Přidávám poslední fotky z červnového srazu blogerek.)
Můžete si připomenout z předchozího "dílu", o co že to vlastně šlo (kde najdete i odkazy na články, ve kterých popisuji vtipné příhody nebo můj "teroristický" look)). :-)

Výborný cheesecake! ♥

Šaty - Perla Nera (český klub FashionDays)


Zhruba půlnoc - všechny jsme totálně vyřízené. :-)

Bylo to jako na nějakém blogerském sněmu. Takové večerní zasedání s lidmi, kteří se pohybují přibližně v té stejné oblasti a rozumí vám; ví, o čem mluvíte. Byl to nezapomenutelný večer, zkrátka takový skok do toho druhého světa, než jaký vidím každý jiný den.

Kdybyste mě měli potkat o půlnoci, vypadala bych nějak... takhle?! )))))) Hah.

Adélka. Ještě nějakou chvíli jsme si povídaly a pak jsme prostě... usnuly. Holt náročný den plný relaxace je náročný den! :D :-))

Hned ráno jsme se už ale začaly balit. Na řadě pak byla snídaně a posléze odjezd.


A to byl konec toho báječného víkendu!

Meeting blogerek - (fotografie z weekendu)

14. září 2012 v 15:09 | Lola-J
Rozhodla jsem se, že v předposlední části vám mohu na blog hodit už jen fotografie.
Pokud chcete, můžete se dozvědět o začátcích mé cesty až po parádní oběd, kde se dozvídámme, co nás o víkendu mělo čekat. A co se nakonec dělo, to vám napoví už samotné fotky. :-)

Příjezd, oběd...

Přemáhala jsem smích, špatný moment. :D


Naše kartičky od pokoje s Adélkou. :D)

Na pkoji)) Fotka v zrcadle, hahah!)*

Adélka - šťastná z županu a hotelových bačkůrek! :-))

Whirpool♥

S Aloe vera ve vířivce.

Připravené na večeři.)

Dublin (Irsko) - fotky - co se zapomnělo))

3. prosince 2011 v 20:00 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím)
Tak konečně přidávám článek o tom, jak bylo v Irsku.
Jela jsem do Irska za sestrou a jejím přítelem. Sama. ... nikdy nezapomenu na tu procházku spletí chodeb na letišti. Když cestujete holt sám, tak se vším všudy....

První den jsem přijela a vybalovala. Pak jsme se navečeřeli a sestra mi řekla, že mnoho restaurací a hospůdek je přístupné až pro lidi od 18ti. Řekla mi, že má jednu hodně oblíbenou a neustále tam vyhrává živá irská hudba.
Často jsem viděla na různých místech nápisy: Traditional irish music, irish dancers... a tak dál.
Když jsme se vrátili k nim domů, uviděla jsem, že pod oknem projel žlutý vůz (o kterém jsem později zjistila, že jezdí jak na souši, tak pluje i po vodě) plný vikingských helem. Na chvíli jsem si myslela, že se mi to zdálo, ale ukázalo se, že to byli turisté, kteří měli na hlavách napodobeniny vikingských helem. :))
Za dveřmi bytu bylo ještě zábradlí a za ním byla "aréna" pro závody se psy. Jedno video jsem natočila s těmi závody. :)
Další den jsem šla se sestrou do města. Na jedné známé ulici v Dublinu vyhrávali muzikanti irské písně. Oblíbila jsem si je. Jsou skvělé...takové živé... prostě krása. :)

Šly jsme také na Trinity College. A tam jsme se byly podívat do Old Library.
V neděli jsme jeli na pobřeží a tam jsme udělali pár pěkných fotek... :) (jedním z báječných fotoaparátů ze sbírky Ronana).)


V pondělí šla sestra do práce a já jsem se vydala s překreslenou mapkou trasy po Dublinu, který neznám, do Ntional Gallery. Dvakrát jsem se na ulici zeptala dvou milých paní a nakonec jsem to rychle našla. Podívala jsem se na různé umělecké kousky a pak šla zpátky. Trefila jsem zpátky, ale až na druhý pokus, protože jsem odbočila o pár metrů dál. :)
Další den jsem pak trefila i za sestrou do práce a taky jsme byli v jedné restauraci, kde dělali bombastické ryby. Fotila jsem většinou sestřiným mobilem. Fotky mi ještě pošle mailem.
Takže Irsko bylo parádní! :)

Fotky z Irska - pobřeží

3. prosince 2011 v 15:19 | Lola-J (L.J) :))

Rozhodla jsem se, že bude lepší, když sem přibude i rubrika Fotografie, ve které budou různé fotky... mé, přátel apod. Chtěla bych je mít na jednom místě a neroztroušené u různých článků...

Český Slavík 2011 - FOTOGRAFIE

3. prosince 2011 v 11:20 | Lola-J (L.J) :))

Zdravím,
 
 

Reklama