Akce

SOUTĚŽ o 3 nové Sébium masky! :)

22. února 2014 v 11:29 | Lola-J
O Sébium masce jsem psala článek tady na blogu, můžete se dočíst, jaký dojem na mě udělala. Nyní tu pro vás mám malé překvapení! Až TŘI z vás mohou tuto žhavou novinku vyhrát! :) Tak proč nebýt jednou z prvních a neudělat radost své pleti?

Jak vyhrát? Pro výhru stačí pouze napsat do komentářů:
1. Odpověď na otázku: Pro jaké typy pleti je řada Sébium určena?
2. E-mail, na který můžu v případě výhry zaslat informace.
3. Like na fb stránkách pro novinky: ZDE i ZDE :)

Přeji všem hodně štěstí, soutež bude ukončena 8. března! Vyhlášení vylosovaných šťastlivců, kteří splní podmínky, bude zveřejněno na tomto blogu/na fb stránce tohoto blogu. :-) Děkuji Biodermě za věnování produktů do soutěže.

(Nápověda k soutěži: zde)

*pozn.: Komentáře neobsahující odpověď na soutěžní otázku budou 8. března dočasně smazány, kvůli číslování komentářů a snadnějšímu losování s Random.

Právě také běží akce BIODERMA pro každého v lékárnách: určité množství 1 druhu výrobku k dostání za 99 Kč. :)

Natáčení s blogerkami

15. června 2013 v 14:49 | Lola-J
Něco se chystá. Řekněme, že je to takový... "Secret project of Bloggers"! :)


Co z toho vyjde, vám zatím neprozradím, ale můžu říct, že se budete moct těšit na hromadu zábavy a živěji strávené minuty na internetu. :D Jo, včetně mě. Budu brečet smíchy, fakt.

Dobře, tak vám aspoň nastíním, co se tak zhruba dělo... Ale nikomu ani muk! :D :P


Šest (z 30?) českých blogerek píšící pro jeden známý web se sjelo do Prahy, hlavního místa dění.
Všechny jsme se znaly přes internet. Osobně jsem už znala z nějakých pražských akcí PJ, Wendy a hm... to je z této šestice vše. A kdybych věděla, že jsme se minulý rok minuly i s Dragell, tak ještě ji.
Obě jsme jely z Brna, takže jsme si zarezervovaly lístky a cestou se seznámily. (Obě jsme se spoléhaly na to, že stoprocentně poznáme tu druhou. Lucka říkala, že vsadila na délku mých vlasů, to já zase na její barvu. :D)


Cestou jsme se nasmály, zatímco jsme probíraly blogerský svět, pobavily se o tom projektu, co nás bude čekat už za pár hodin ve studiu, a tak vůbec... Pokaždé mám pocit, že zase mám možnost s lidmi probrat svou druhou část života, které rozumí většinou samotní blogeři. Ale pochopitelně nejen ti. :))

Dojely jsme do Prahy, kde jsme měly sraz s blogerkou Mary-Ane a utíkaly jsme na setkání s ostatními a naší editorkou Míšou. Pak se šlo do ateliéru. Tam jsme se seznámily se všemi, kteří se podílí na natáčení a videu. Atmosféra byla uvolněná a příjemná už od samého začátku. Tam jsme také poznaly Standu Berkovce, který se s námi podělil o své zkušenosti, rady a tipy.


Pokud vás toto téma bude zajímat, přidám ještě další článek s dalšími informacemi o samotném natáčení... Tak nějak, aby od toho bylo co čekat a zároveň, aby tento projekt stále zůstal překvapením. :) Což bude i pro nás samotné! :D

Vánoční BIODERMA soutěž! Kosmetika dle vlastního výběru))

9. prosince 2012 v 17:19 | Lola-J
Pěknou neděli všem! ))

Vánoce už netrpělivě přešlapují za dveřmi a my se těšíme na ty klidné a radostné dny strávené s rodinou a s přáteli.
Chtěla bych vám všem prostřednictvím blogu už teď popřát co nejkrásnější vánoční čas, zdraví a štěstí.
Společně se světově známou francouzskou značkou Bioderma pro vás pořádáme blogovou soutěž o hodnotné ceny. A co je ještě lepší: výhra bude dle vlastního výběru! :)
Pokud vám doma chybí nějaký velmi kvalitní a značkový kosmetický výrobek na vlasy, na akné, zarudlou pleť, dehydratovanou pleť, šampony, masky, krémy, ochranné krémy na hory nebo chcete potěšit někoho ze svých blízkých na Vánoce a darovat mu nějakou příhodnou věc, zapište se a na nic nečekejte. :-) Ocením vaši účast a věřím, že tyto Vánoce pro vás budou o chlup příjemnějšími.

Výrobky naleznete na: www.Bioderma.com a ty nejnovější z kosmetické řady (týkající se vrásek) na www.Matriciane.cz

Pravidla:

Letos to nebude nic převratného ani složitého; žádné shánění "lajků" či hlasů, sdílení a podobně. :-) Vše ve vaší vlastní režii.

- Dejte "To se mi líbí" na stránku tohoto blogu. (Pokud už jste fanoušky, postupujte dále podle následujících bodů).

Následující body vyplňte do jednoho jediného komentáře. Klikněte na některý z následujících dvou odkazů (oba jsou stejné) a napište komentář:
- Do komentářů na blogu napište, o jaký výrobek byste měli zájem. Pokud ještě nevíte, napište do komentářů, že ještě nevíte...
- Do komentářů na blogu - POD TENTO ČLÁNEK - napište, jak se jmenujete na Facebooku, resp. jakým jménem jste se přidali na Facebooku. :)
(Obojí napište prosím do jednoho komentáře.) Postupujte po vzoru soutěžících v komentářích.

Toť vše! :-) Pak už jen stačí sledovat stránky a dozvědět se, kdo tento měsíc obdrží balík s kosmetikou. :))
Chtěla bych poprosit naprosto všechny o účast - mládež i dopspělé, kluky i holky, přátele, známé i neznámé. Všichni jsou vítaní. Je čas Vánoc, tak ať ten letošní patří k vašim nejlepším. :)
17. prosince se začne pomalu uzavírat přihlašování a bude vybráno hned několik šťastných výherců. Ti si sami vyberou a napíší, co chtějí ve svém vánočním balíčku, který k nim bude doručen. :-)

Účastnit se můžete z Česka i Slovenska! :)

Den s Biodermou - setkání českých blogerek

29. září 2012 v 23:19 | Lola-J
Krásný večer všem!


Jak už někteří víte, dnes se konalo jedno z těch úžasných setkání s blogerkami. Minule to bylo v červnu, a v tomto zářijovém se nás už selo více. Den zorganizovala manažerka Jana z Biodermy, která nám také představila obrovské novinky, o kterých vás ještě budu informovat. :-)


Hned musím říct, že na taková setkání se pokaždé těším, protože vím, že poznám lidi, kteří mi budou rozumět. Mým dojmům, názorům, problémům. Máme spoustu společných zkušeností a dokážeme si navzájem poradit. O to příjemnější je pak poznávat nové blogerky. :-)
Bohužel některé chyběly, ale ty nemoci se holt šíří rychle a velmi zákeřným způsobem. Všechny pevně věříme, že na ty další se nás už sejde plný počet.)

Hlavní "základnou", kde se konalo dnešní setkání, byla přední škola líčení v ČR Surface. Právě odtud můžeme poznávat v časopisech a médiích nejlepší české vizážisty. Proto jsme byly velmi nadšené, že se nám naskytla příležitost nahlédnout do profesionálního světa kosmetiky.
Na kurzy se může přihlásit kdokoliv, kdo chce odhalit tajemství správného líčení a všech potřebných pravidel pro dokonalý efekt. Koho by nebavilo chodit do školy, když se tam učí tak skvělé věci! :-)

Já osobně jsem se dozvěděla mnoho úžasných faktů a triků, které všem až tolik známé nejsou. Jelikož jsme ovládáni neustálým nátlakem z parfumerií a reklam na slibné krémy. Ovšem o tom se dozvíte více už brzy na blogu! :-)
Po "kurzu líčení" jsme se odebraly na oběd do báječné italské restaurace.
Překvapily mě ceny, ale o to více chuť jídla, na které se muselo zjevně velmi, velmi dobře pracovat. :)
Když jsme se vrátily zpátky, čekala nás Janiččina prezentace o nové řadě a nových výrobcích. Vše jsem si pečlivě zapsala, abych vás mohla detailně informovat a přiložit nějaké fotky. Věřím, že vás nové schopnosti a ta ohromující čísla, která doprovázela vývovoj těchto výrobků, nadchnou stejně jako mě. :)

Setkání českých blogerek!

30. července 2012 v 10:49 | Lola-J
Zdravím!
Asi bych už mohla dopsat jednotlivé části z luxusního víkendu v Praze, kde probíhalo setkání blogerek spolupracujících s kosmetickou značkou: blogerky - Petra, Mia, Ceady, Jitka, Beátka - a taky my čtyři z Krásné.cz (Adélka a dvojčata "AnetNelly" a já). :)

Takže jsem ráno přijela, přežila jsem jízdu po městě v natáčkách, ráno jsem se prošla se zpěvákem po Praze... ty šílené podrobnosti si můžete přečíst v TOMTO článku. :-)))

No a pak jsem vyrazila zpátky k nádraží, kde na nás měl čekat taxík, který nás měl odvézt do hotelu, ve kterém setkání mělo probíhat.
Nevelké parkoviště, lavičky... Burger King... sedla jsem si na lavičku.
Není to jedna z těch blogerek, která sedí ze šikma naproti na jiné lavičce?... Ne, je moc brzo, jsem tu s velkým předstihem.
Přišla mi nová zpráva.

Dívám se nadalší. Pak si uvědomím, že mi včera napsal SMSku zpěvák. Super! Usměju se do neznáma.

Pak zaregistruji, jak přichází dívka s kufrem. Je mi povědomá.
Mrknu na hodinky. To už je reálný čas.

Zrovna ve chvíli, kdy jsem si řekla, že bych mohla vyrazit směrem k ní, začala vstávat předtím zmiňovaná brunetka a taky se dívala jejím směrem. Pobaveně jsem se usmála. Blogerka nás taky zaregistrovala. Všechny jsme se usmály a představily a pak jsme se smíchem prohodily pár slov s blogerkou Jitkou.

Dorazily další blogerky. A taky Adélka, se kterou jsem se domlouvaly, že budeme spolu na pokoji. Dorazila i Ceady a také dvojčata Anetka a Nelly. Začaly jsme se bavit a smát, vyprávět o svých cestách a začaly jsme odhadovat, co se asi bude dít. Před nádražím v Praze stál pěkný hlouček blogerek. :-)

Najednou si vedle nás stoupl muž středního věku v obleku a vytahoval cedulku s názvem našeho hotelu a rozhlížel se kolem. S holkama jsme propukly ve smích - rozhlížel se všude, jen k nám stál dost zády.

Vyskočila jsem z hloučku. "Ehm.. dobrý den!" usmála jsem se a přitom zadržovala smích. "My jsme," přemýšlela jsem, co mám říct, aby to vyznělo normálně, "blogerky...Myslím, že jsme všechny!" prohlásila jsem nakonec. Muž najednou vypadal překvapeně, rychle si změřil kruh dívek a měl takový výraz ve tváři, jako by se právě plácl do čela. "Ah, no jistě!" rozjasnila se jeho tvář a usmál se na nás. "Jste fakt všechny?"

No paráda, pomyslela jsem si. Vždyť jsme měly v mailu, že taxíky neodjedu bez žádné blogerky. Jak to asi chtějí uskutečnit, když neví počet. Mezi blogerkami začaly dohady. "Neměla Petra dorazit později?" "Moment, to nás je jen 8?"...
Muž se na nás usmál a rozpřáhl ruce na dvě strany. "Holky, rozdělte se na dvě skupinky, jedna pojede tímhle autem a druhá, až přijede kolega. Á, je tady!" Naskákaly jsme do auta.
Já, Ceady a Adélka jsme vlezly do pěkného černého auta - odpusťe, značku si teď nevybavím :D - a rozjely se. Když jsme projely semafor, někdo řidiči zavolal. "Cože?! Dobře, jedu tam."

VÍTĚZKY: Jaké výrobky značky BIODERMA získávají blogerky? Vyhrála vaše favoritka?

4. června 2012 v 20:20 | Lola-J (L.J) :))
Konečně zde máme výsledky! V předchozím článku jsme se dozvěděly (nepočítám s kluky, proto prosím o prominutí, kdyby se tu přece jen dnes nějaký ukázal :D),
které tři blogerky se s jistotou mohou těšit na balíčky s kosmetikou Bioderma!

SPONZOR SOUTĚŽE: BIODERMAChcete vědět, které blogerky vyhrály jaké výrobky? :) Ceny jsou skutečně parádní, tak rozklikněte celý článek, dámy!

Vyhodnocení a nové 3. kolo soutěže o kosmetiku!

27. května 2012 v 12:50 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!

Dnes je neděle - čas výsledků soutěže, informací a nového kola!

Vyhodnocení + 2. kolo soutěže o kosmetiku!

20. května 2012 v 14:40 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!

Omlouvám se, že to tady trochu brzdím, ale tenhle měsíc je hodně nacpaný.
Upravuji videa a neustále mě to zlobí... je toho hodně, ale teď to po týdnech rychle profrčí!

Konečně je tu vyhodnocení předešlého kola a začátek nového!

Ptej se soutěžících HLASU ČESKO SLOVENSKA! (do zítra)!

17. května 2012 v 19:49 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!

Máte jedinečnou možnost dostat odpověď na vaši otázku ve videích!
Přímo od soutěžících z Hlasu Česko Slovenska! .)Soutěž o kosmetiku! 1. kolo!

1. května 2012 v 12:29 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím! :)
Přečtěte si článek o 1. kole v soutěži o kosmetiku od sponzora soutěže - Bioderma!

Kosmetické akce! - aktuální akce na kosmetiku + zaměření SERIÁLU!

5. dubna 2012 v 13:39 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!!!

Velká narozeninová SOUTĚŽ - a dárky dostanete VY!

28. března 2012 v 18:59 | Lola-J (L.J) :))

(Sponzor soutěže: BIODERMA)


Zdravím všechnu mládež i nemládež!

Dnes mám narozeniny , Lady Gaga a měl by i Jan Amos Komenský. ;D
28. března 2012 mi je konečně patnáct. :)

Skutečně JARNÍ novinky! .)

21. března 2012 v 16:00 | Lola-J (L.J) :))
VELMI DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO VŠECHNY ŽIJÍCÍ NA TOMTO SVĚTĚ!

Anketa měsíce je ukončena! Jaký je výsledek?

21. února 2012 v 19:49 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!)
Anketa měsíce, ve které jste hlasovali má už výsledek!
Jaký?
Bylo to velmi těsné. A co to znamená?...

Neobyčejná sobota - Český Slavík 2011

27. listopadu 2011 v 13:20 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím,


Včera byl velmi zajímavý den. :)

Vítězkou je...

19. října 2011 v 8:00 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!
Konečně je tu vyhodnocení soutěže...

Poslední kolo druhé soutěže!

4. října 2011 v 18:19 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!)
Je tu poslední kolo i s výsledky:

4. kolo druhé soutěže!)

26. září 2011 v 18:39 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!)
Je tu 4. kolo i s výsledky:
tuto soutěž opouští soutěžící BaRuŠa. Moc díky za účast! :)
A nyní k soutěžícím. Zůstali tito soutěžící. Příští pondělí se rozhodne opět pomocí vašeho hlasování o tom, kdo zůstane...
Mrkněte se, jak vypadají jednotlivé blogy blogrek s mottem, které vás zaujalo.
(Stačí kliknout na jména.)


Jsme to, co předstíráme, že jsme. Tak si dejme dobrý pozor na to, co chceme předstírat.

Hviezdy nám ešte nepatria, ale to je iba preto, aby sme mali čo získať po zvyšok života.

Nejsem dokonalá - (nikdo není). Nejsem bez chyby - (každý nějakou má). Občas šlápnu vedle - (všichni chybujeme). Ale jsem svá - (což se o všech říct nedá).

Nikdy neříkej NIKDY.

Nevěř ničemu, ani tomu, co říkám já. Věř jen tomu, co si sám ověříš.

Život je boj. Ale stojí zato!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 soutěžících. :)
Hlasujte pro své favority!))
Lola-J
O všech důležitých událostech soutěžící informuji!))

3. kolo 2. soutěže

19. září 2011 v 19:40 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím!)

2. kolo 2. soutěže))

12. září 2011 v 17:39 | Lola-J (L.J) :))
Zdravím))

 
 

Reklama