Březen 2014

School routinee

18. března 2014 v 17:39 | Lola-J |  Píšu...
Helloo! :) Jak se vede?
Brr, já pro tento týden mám většinu toho nejdůležitějšího ze školy za sebou. Vlastně ještě přemýšlím nad jedním projektem do školy. Ale občas si vážně kladu otázku, jestli mi to za to stojí. Přijde mi, že dělat něco navíc se už ve škole snad ani nevyplácí... No, aspoň o víkendu musí být už konečně hezky! S další kamarádkou se po delší době sejdeme (haha, mám dojem, že posledních pár měsíců se pořád potkávám se "starými" známými, ale jsem ráda). :) Je bezva pozorovat, kdo se ubírá jakým směrem, sledovat měnící se myšlenky, pohledy na svět. A tak vůbec zase pokecat, vracet se domů s rozmazanou řasenkou... A ne, nenatáčím žádný dramatický doják do kin. Prostě brečím smíchy. Yop, sad story of my life.


Mezi tím vším se s A. zabavujeme ve škole po svém. :D :))
A já ráno nikdy nevím, co s vlasy. -.-
Užijte si zbytek týdne!

Lovely March!

1. března 2014 v 11:49 | Lola-J |  Píšu...
Dnes jsem se probudila do krásně prosluněného rána. Věděla jsem, kolik je toho ještě přede mnou, ale to sluníčko mi nějak dodalo energii.

Nějak mi nejdřív ani nedošlo, že už je březen. To je tak super!
Ve svých tabulkách už mám nachystanou záložku s názvem Březen, tak je třeba ji zase zaplnit a únor proškrtat. Plánů mám spoustu, únor se mi zdál jako nějaký jeden hektický týden... uteklo to hrozně rychle. Mimo jiné je březen měsíc, kdy jsem se narodila, takže doufám, že i moje sedmnáctiny proběhnou přinejmenším tak dobře, jako minulý rok. :D Hahah, ještě se musím smát, když si vzpomenu na půlnoční maraton s kamarádkou za autobusem, který jezdí jednou za hodinu. Když si vzpomenu na přeslazené růžové cupcakes, které jsme u nás s kamarádkami pekly...


Během února se toho na mě v oblasti blogu navalilo docela dost. Chci ještě udělat nová videa na YT, nafotit spoustu nových fotek pro další články, pohltila mě vlna nových zásilek, tak tady bude docela rušno! :)

Nová doména?
Taky jsem se setkala s ne úplně příjemnou situací. Už zase. Html tady na Blog.cz je dost omezené, kvůli tomu nemůžu často přidávat, co potřebuji, nefungují některé odkazy, obrázky... a už jsem z toho vážně v koncích. Uvažuji nad založením nové domény, ale přijít o veškerý obsah tady se mi taky nechce...
Chci jen prostě moct dát do hlavičky, po stranách, všude, kde potřebuji, různé odkazy, ikonky. A ty tagy mi pochopitelně na blogu nefungují. Se samotnou stránkou prakticky nemůžu jinak pohnout. Pokud někdo máte s tímto zkušenosti, budu za nějaké rady, tipy v komentářích či mailech moc ráda!

Brali byste, kdybych časem přešla na vlastní stránky?

Nový design
Jak vidíte, pokud patříte mezi pravidelné čtenáře, změnila jsem design blogu! Ten předešlý tu byl dostatečně dlouho, tak musela přijít změna. :) Blog je ještě v rekonstrukci, přiám odkazy na tlačítka a tak dále...

Soutěže
Jsem moc ráda, že zde na blogu máte možnost hrát o báječné ceny! Minule, kolem Vánoc, to byla například soutěž o kouzelné polaroidky Printic dle vlastního výběru zdarma, kde vyhrály 3 šťastné čtenářky. :) Právě teď běží soutěž o kosmetické novinky Bioderma, přihlásilo se Vás zatím skoro 50 a ještě stále má šanci několik z vás - až do 8. března! :-) Tím to ale samozřejmě nekončí - pokud budete mít zájem, budou už brzy další a další zajímavé soutěže!

Přihlašujte se do soutěže o kosmetiku ZDE.

Enjoy MARCH! :)