Únor 2014

Vůně Miss Sporty pro každou příležitost

25. února 2014 v 16:29 | Lola-J |  Kosmetika
Jaro už je za dveřmi, sluníčko nám dodává novou sílu, tak se pojďme připravit na teplé počasí se vším všudy!


K dnešnímu článku mě inspirovala nová kolekce vůní Miss Sporty, která podle mě dokáže věrně odrazit myšlenky a pocity nejen takových mladých slečen, jako jsem já.

Různými částmi dne procházíme vždy s nějakými pocity. Občas, když ucítíme povědomou vůni, promítnou se nám vzpomínky. Proč si jednotlivé časové úseky během dne nezpříjemnit a mít tak dobrou náladu pokaždé, když si na ně vzpomeneme?


Možná se poznáš i v několika částech najednou - a to ti pomůže najít, co hledáš. Teď je nejvyšší čas, abys své silné i slabé stránky podpořila a změnila jen k lepšímu!

Morning BABY


Paprsky slunce se k nám prodírají skrze závěsy a připomínají nám, že začal nový den plný nových možností a překvapení! Je třeba ho začít správně. Dívejme se na ranní vstávání více optimisticky; třeba s vůní pomeranče a květin, která nás probudí a motivuje ke zdravému životnímu stylu!


Stačí být jen do začátku trochu spontánní. S touto vůní to tak těžké nebude! Krabička už na obalu vyzdvihuje dokonalé souznění vůně pomerančového květu a bílého pižma. Morning baby je mix toho pravého svěžího ovocného koktejlu, který potřebuješ. Neměj strach, je sice svěží - ale neprobudí tě nijak agresivně. Naopak, vůně je sladká stejně jako tvůj život!


Nyní budeš překypovat pozitivními myšlenkami. Takže hurá na pláž. Nebo do školy. Kamkoliv! :-)

Pump up BOOSTER!


Dobrodružství začíná! Čeká tě školní výlet? Nebo víkend a tvoje kondiční cvičení? Jen do toho! Ukaž svou silnou stránku. Je čas si jít za svými sny - a o tom tato vůně je! Svěží a seriózní, elegantní a odhodlaná. Všechna tato čtyři slova mohou být tvým druhým jménem. Svou nespoutanost podpoříš díky hravé květince mimóze. Právě ta tě navnadí na veselé procházky po přírodě. Onu nepostradatelnou ženskou eleganci a sebejistotu zajistí propojení s jasmínem.


Pump up booster je mnohem více "akčnější". Je sladká trochu jinak, jako plody přírody (díky přítomnosti malin). Růžové dřevo v kombinaci s mandlovým květem celou tuto jiskřivou směs vůní upevňují. Proto se ti zdá, že na tebe svět volá s novými výzvami - a těch se určitě bát nemusíš. Nyní je zvládneš levou zadní!

Crush on YOU!


Leží ti někdo v hlavě? Ty tajně někomu taky! To jen proto, že působíš sebevědomě a srdce máš na pravém místě. Kdykoliv se naskytne příležitost, ráda někomu pomůžeš a skoro každý den máš nespočetně mnoho důvodů k úsměvu. Aby ne, jsi tak trochu snílek. A být optimistka se kolikrát vyplácí. Květy fialky, jemné frézie a samozřejmě i romantické růže zajistí, že z tebe bude tvoje dobrá nálada doslova sálat.


Crush on you je mámivá svěží vůně, která příjemně naladí. Ve škole, v práci... Není nad to, cítit se komfortně ve svém vlastním těle a být spokojená sama se sebou. Uvidíš, že přesně tento dojem se svou jedinečnou vůní ve všech zanecháš. Sladká radostná směs z mé oblíbené levandule, květu broskve a lilie se proplétá se základem z cedrového dřeva. Tomu říkám říše divů! Kouzelná a přitom stále překvapivá.


Kdo všechno na tebe asi teď myslí? :-)

Clubbing proof!


Párty, párty, párty! Někdy si čas na zábavu najít musíš. Je super umět prostě vypnout a užívat si každý okamžik s lidmi, které máš ráda. Dobrá společnost a dobré jídlo - to je tvoje. Při této vůni si zaručeně vzpomeneš na lahodné koktejly, oblíbené bary a na to, jak moc jste se s kamarádkami nasmály.


S každým nádechem mě zahaluje příjemný závan svěží růže obklopený sladkou broskví. Významnou roli zde sehrává bulharský růžový olej a muškát. Clubbing proof rozhodně nepatří mezi parfémy, které při první příležitosti udeří do nosu a všichni se od tebe drží na metr daleko. Jde naopak o jemný nádech čisté nespoutanosti a ženskosti v jednom flakonku. Je jako stvořená pro všechny noční živly!


Probouzej se s energií, překonávej denně samu sebe, odbourávej melancholickou náladu a buď svá. Rub to experience!

Která z vůní nejvíce vystihuje tebe? :-)


SOUTĚŽ o 3 nové Sébium masky! :)

22. února 2014 v 11:29 | Lola-J |  Akce
O Sébium masce jsem psala článek tady na blogu, můžete se dočíst, jaký dojem na mě udělala. Nyní tu pro vás mám malé překvapení! Až TŘI z vás mohou tuto žhavou novinku vyhrát! :) Tak proč nebýt jednou z prvních a neudělat radost své pleti?

Jak vyhrát? Pro výhru stačí pouze napsat do komentářů:
1. Odpověď na otázku: Pro jaké typy pleti je řada Sébium určena?
2. E-mail, na který můžu v případě výhry zaslat informace.
3. Like na fb stránkách pro novinky: ZDE i ZDE :)

Přeji všem hodně štěstí, soutež bude ukončena 8. března! Vyhlášení vylosovaných šťastlivců, kteří splní podmínky, bude zveřejněno na tomto blogu/na fb stránce tohoto blogu. :-) Děkuji Biodermě za věnování produktů do soutěže.

(Nápověda k soutěži: zde)

*pozn.: Komentáře neobsahující odpověď na soutěžní otázku budou 8. března dočasně smazány, kvůli číslování komentářů a snadnějšímu losování s Random.

Právě také běží akce BIODERMA pro každého v lékárnách: určité množství 1 druhu výrobku k dostání za 99 Kč. :)

Recenze: nová Sébium MASKA!

20. února 2014 v 15:29 | Lola-J |  Kosmetika
Konečně dorazila novinka, na kterou jsem se tak těšila! Bioderma totiž přišla s novým výrobkem řady Sébium. Tentokrát jde o masku na obličej, která zmatňuje, čistí obličej, reguluje kožní maz a stahuje póry. Bez váhání jsem ji šla otevřít a vyzkoušela ji na sobě. Než jsem si masku z obličeje musela smýt, bylo třeba pár minut počkat. A abych si to čekání trochu zkrátila, tak jsem svoji první zkušenost s tímto výrobkem maličko zdokumentovala.
Jak výrobek používám:
To bych nebyla já, kdybych si nejprve, jako všichni ostatní lidé, přečetla obal krabičky. Takže jsem pak současně s krabičkou v ruce a už s větší vrstvou přípravku zjistila, že s malým množstvím to nebude to pravé ořechové. Spoléhat na tenkou vrstvu jako například u běžných krémů, bych nedoporučovala, protože hustší konzistence způsobí, že se vám začne maska okamžitě při nanášení na obličeji drolit. Což je logické, protože jde o masku, která má pochpitelně vlastnost, že "tuhne" a působí tak při tom na obličej.

Nejlepší je masku aplikovat ráno, protože se probouzím, asi jako každý teenager, ne tak úplně s nejlepším pocitem ze své pleti. Takže po umytí jsem na čistou pleť masku nanesla. Hned jsem byla unešená z její jemné svěží vůně. Setkala jsem se s maskou, na kterou také brzy napíši recenzi, jež mě nepříjemně pálila, z její mentolové vůně se mi chtělo až brečet. To ale rozhodně není případ Masky Sébium.


Na pokožku působila příjemně, dolů šla snadno. Krouživými pohyby jsem s pomocí vody masku smývala a cítila se svěže. Pleť mám skutečně (i po nanesení make-upu) už od rána stále krásně matnou. Tak se budu těšit na výsledky po delším používání (doporučuje se 1-2 krát týdně) a určitě vás o nich někdy v budoucnu informuji (třeba u další recenze s jinou maskou). :)

Moje pocity z masky jsou skvělé. A teď malé překvapení: za pár dní tu bude na blogu o tuto skvělou novinku soutěž a vyhrát bude moct každý! :-) Tak ji nepropásněte.

Chtěli byste tuto masku vyzkoušet?

RECENZE: Sensibio oční (jak na začervenání)

19. února 2014 v 16:49 | Lola-J |  Kosmetika
Pleť se vzpamatovává z občasných mrazivých šoků a nepochybně to s sebou nese řadu nepříjemných problémů. Mě, ale také moji maminku, trápí časté zarudnutí, hrubší kůže a podráždění v oblasti kolem očí.

Stejně, jako pečujeme o ruce, je třeba poskytnout první pomoc i obličeji, který denně vystavujeme vnějším vlivům a pleť tak rychleji stárne. Co takhle pleť oživit a dodat jí opět pružnost a zdravý vzhled?


Po zkušenostech s různými krémy jsem skepticky, ale s poslední nadějí, sáhla po krému Sensibio Oční. Jak už název řady vypovídá, krémy jsou k pokožce vysoce tolerantní a berou v potaz její podrážděnost. Oblast kolem očí je obzvlášť citlivá a jemná, proto je třeba volit krémy opatrně.


Jak často krém používám:
Když mám pocit, že mě kůžička kolem očí trochu pálí, svědí a cítím, že je sušší. Když jsem doma, po náročném dni pleť zklidním, což funguje vlastně hned. Úplně problém samozřejmě jako mávnutím proutku nevymizí; je třeba tuto činnost pravidelně opakovat.
Také když krém nanesu alespoň půl hodiny předtím, než vyjdu ven (pleť pak reaguje klidněji).

Ve výsledku se pokožka s takovou pomocí poměrně rychle zotavuje, krém prakticky okamžitě redukuje začervenání. Pleť je vypnutá a vyživená, není tak suchá.
Běžně ještě využívám krém AR, který je přizpůsoben ostatním oblastem na obličeji. Ohledně míst kolem očí se ale spoléhám na tento upravený přípravek, který šetrně zmírňuje, a s opakovaným použitím i odstraňuje, typické nepříjemné problémy.

Takže celkově bych řekla, že jsem se Sensibio Oční spokojenější, než s mnohými dalšími zklidňujicími přípravky, po kterých často podráždění tak snadno ani neustalo.


Mimochodem - věděli jste o akci v lékárnách - BIODERMA PRO KAŽDÉHO? :-)
Každý měsíc, po celý rok, bude určité množství jednoho produktu dostupné za 99 Kč! V lednu to byl například Atoderm Nutrittive, ale čekají nás i ještě větší lahůdky! Tak se těším.


Máte zkušenosti s tímto/podobnými krémy? Podělte se o svůj názor! Budu za něj vděčná. :)


Silly teeens

17. února 2014 v 20:39 | Lola-J |  Píšu...
Tenhle život je zajímavej, svět zkaženej, tak jsme se ze samého smutku s A. vyblbly, vyřvaly si hlasivky u písniček, udělaly si prostě fajn den, šly ven, zavěšené do sebe se sluchátky v uších, za přefalešného zpěvu a luskání prstů a možná i pár udivených pohledů kolemjdoucích, už si plánovaly filmový večer s horkou čokoládou, špagetami a taky pizzou a tak dále.
Něco, co by bylo u mě na denním pořádku, kdyby to byla moje opravdová ségra (nepočítaje radostné dětství v sousedství, kdy to skoro na denním pořádku fakt bylo :D)). S bratrem pravidelně uskutečňujeme tu večerní, žrací, část :D ale chápete - občas prostě potřebujete ještě tu další střelenou dušičku, se kterou si zapláčete, ale taky se upřímně zasmějete, zdrbnete svoje životy, přemýšlíte o všem kolem a vlastně ani nemusíte přemýšlet, protože se vždycky něco najde a je vám jedno co. Někdo, kdo vás bere, takové, jakými jste - jen proto, že to prostě jste vy. :)

Už tolik let. Další věc, za kterou můžu být vděčná.


Don't caaaree, be crazy!


Takže vám přeji, abyste si, pokud možno, užívali tohoto slunného týdne co nejvíc a byli šťastní každou chvilku! :)

Homewear :)

1. února 2014 v 16:59 | Lola-J |  Fotografie, outfity
Už nějakou dobu tu nebyl "outfitový" článek. A jelikož u mě v tuto chvíli převládá pohodová atmosféra plná hlavně filmů, knih, jídla ale i pohybu, udělala bych vám jen tak pro zajímavost náhled do toho, co je v tomto období pro mě zhruba typické, když se řekne "co nosím doma". :P Je teda pravda, že následující fotky znázorňují spíš můj víkendový styl, protože v průběhu pracovního týdne skáču večer buď rovnou do pyžama nebo na sebe natáhnu legíny s nějakým pořádně křiklavým volným tričkem, ve kterém mě jinde než doma asi neuvidíte. :D
Jakmile po všedním dni v džínách přijdu domů, přijde mi, že se v nich nemůžu pohnout. Na pořádné povalování se doma, teď v zimě, zvítězily prostě tepláky, nějaké tílko a mikina. Classic!


V čem se cítíte doma nejlépe vy? :)