Ready for food?

31. ledna 2014 v 19:39 | Lola-J |  Píšu...
Obecně miluju pátky. Ale když nikam ráno nemusím spěchat, je pátek ještě o to lepší!

Po nekonečném spánku jsem plná energie vyrazila zařídit nějaké věci, s mamkou jsme pak plánovaly jet ještě někam spolu, když už mám volno... Když jsem ale viděla jak je unavená, nechala jsem ji spát a pak mě popadl nějaký šílený pocit; nasoukala se do tepláků, sebrala vlasy do obrovského drdolu a rozhodla se udělat pořádnou návštěvu své skříně, omrknout zásuvky, prohrabat zapomenuté složky... Našla jsem některé fotky, ústřižky, zápisky, různé papíry... Napadlo mě najednou tolik věcí, že jsem si je musela všechny zaevidovat do nové speciální elektronické tabulky s názvem "Únor".

Zapnula jsem počítač a udělala si čas i na procházení fotek. Je to totiž součástí jednoho z mých plánů - vytvořila jsem novou složku a do ní vyberu fotky s určitým tématem. Co s nimi pak udělám, to se dozvíte pravděpodobně už v březnu! :)
Narazila jsem také na určitá "zákoutí", která mě trochu zarazila - nechci říct rozesmutnila, ale... řekněme, že mě donutila tak trochu přemýšlet. O tom však jindy.


V jedné ze složek byly ještě fotky z prosince... :D O prosincovém brandnooz boxu. Nějak jsem ten článek nevydala, heh.. Bylo to ale kvůli špatnému načasování. Krabice s jídlem přišla dva dny před odletem - a to mi snad věříte, že na dlouhé focení, editování fotek a popisky jsem fakt moc čas neměla. Takže bych to touto cestou teď v lednu chtěla trochu spravit. Zveřejním zatím stručný náhled do prosincového brandnooz boxu (o předchozím -německém- jste mohli vidět článek ZDE). Nenafotila jsem všechny věci, ale to neznamená, že se o nich ještě nezmíním! :D)


Vyfotila jsem i přiložený papír, kde je vidět, co dál bylo součástí obsahu krabice. Šlo o novinky, takže se mezi výrobky objevila nová Kofola, tehdy zimní limitovaná edice medvídků Pom-bär, nové Mentos žvýkačky (btw: ještě některé mám z dřívější velké spolupráce s Mentos, když se měly začít prodávat jejich nové 3D žvýkačky. Hahaha :D), nová káva od Nescafé, nějaké šmakůvky od Chupa Chups, Magister Dark od Stock, nová Fitness snídaně od Nestlé, omáčka Bolognese od Dolmia... a myslím, že i olivový olej, přestože není vyfocen na první stránce přiloženého listu. Nicméně - jelikož jej mám mezi fotkami stejného data a domnívám se, že přišel právě v tomto boxu, dávám ho do tohoto článku. :D Jestli ne, byl v jiném - ale na sto procent vím, že byl od brandnooz! :D


Přiložený byl také časopis Apetit s aktuálními tipy + nějaká slevová knížka. Takže kromě jídla bylo na co se ještě těšit! :-)

Vaření s Knorr!

Dorazil pak ještě jeden brandnooz box, který byl ve spolupráci s Knorr připraven na pořádně velké chutné vaření! Krabice obsahovala novinku: Knorr bohaté bujóny. Takže se těšte i na report z kuchyně tady na blogu, protože budeme společně VAŘIT! :-)


Přiložený byl nějaký letáček a listy plné tipů a receptů na lákavě vypadající pokrmy ve stylu italské kuchyně - s pomocí bohatých bujónů. :) Mňam, mňam!!


Takže v nejbližší době se do toho pustím a těším se, co si společně všechno uvaříme! :-)
Samozřejmě až budu využívat některé ze jmenovaných produktů, podělím se s vámi o neskrývaně upřímné recenze!

Také jste najednou dostali takovou chuť na jídlo jako já? :-)Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.