Prosinec 2013

Tutorial: Jak na účes plný objemu? Pro zplihlé, dlouhé, rovné vlasy

8. prosince 2013 v 17:39 | Lola-J |  Píšu...
V jednom z předchozích článků jsem vám představila novinku od Rowenty - Volume Multiglam (odkaz - zde).
S ní už brzy uvidíte i krásný elegantní účes. Ale ještě předtím bych vám ráda ukázala nejjednodušší a nejpraktičtější variantu, s jakou můžeme docílit perfektně objemných, nadýchaných, lesklých vlasů. Pokud se svými vlasy nic nedělám, mám je věčně zplihlé a rozhodně nejsem kvůli délce v tu chvíli nadšená. Ale co takhle podtrhnout svou délku vlasů a trochu je "provzdušnit? :-)

Video: ZDE!

Zde je první video. :-) Doufám, že se vám tip na úpravu vlasů bude líbit, protože je naprosto jednoduchý. Nepotřebovala jsem žádné stylingové přípravky, nedevastovala si vlasy tupírováním ani neoblíbeným rozčesáváním mokrých vlasů. Vše šlo naprosto snadno s 5 nástavci kulmofénu Volume Multiglam, které vlasy jednoduše upravovaly.


Díky ionizaci jsou nyní vlasy lesklé, bez statické elektřiny a připravené ke snadné manipulaci. Vyvarovala jsem se krkolomnému držení fénu a kartáčů v obou rukou a rychle a bezbolestně vlasy předsušila, rozčesala, přidala jim na objemu, vyžehlila a přirozeně na závěr upravila.

Jak se vám stylingová sada líbí? :-)


Write for real readers! ♥

1. prosince 2013 v 17:59 | Lola-J |  Píšu...
Je až neskutečně úžasné mít ve svém životě nějaký určitý prostor, který sdílíte s dalším okruhem lidí. Lidí, které znáte jen přes internet. A možná je ani neznáte. Nevíte, kdo všechno vás ještě může číst. Píšete a počítáte s tím, že cokoliv, co ze sebe vypustíte, si může pročíst naprosto kdokoliv a kdykoliv. Vzpomínám si, jak jsem s blogem začínala asi tři/čtyři roky zpátky a přála si, abych mohla svoje myšlenky sdílet s co nejvíce lidmi. Blog se nějak rozjel, začala jsem psát na weby, zvyšovat aktivitu svého blogu a nacházet zde nový prostor, který je dnes už takřka mou nedílnou součástí života.

Díky blogu jsem poznala nespočet zajímavých lidí, se kterými bychom si mohli povídat hodiny a hodiny. Díky blogu jsem si splnila pár svých malých přání... Ale tím to rozhodně nekončí! Mám toho v plánu hodně, doufám, že přemůžu čas a budu chrlit všechny nápady, které se mi kupí v hlavě a rychle je zpracovávat. Že budu moct své čtenáře pokaždé obohatit o něco nového, o nové články, nápady, fotky, poznatky, videa! Cokoliv!...

Dopis od čtenářky D. (Doufám, že se také brzy uvidíme!♥) :)


Když jedu ráno do školy, když se zrovna o přestávce neučím, když večeřím, ať jdu kamkoli, stále přemýšlím o tom, čím vším mám v plánu blog zahltit, myslím na to, jak se odvděčit čtenářům za to, že mě čtou, že mě podpoří milou zprávou nebo dokonce.. i osobně! :)


V Brně jsem se setkala se čtenářkami, které mě už znaly i od vidění a zároveň čtou můj blog. Teď nedávno jsem se ale setkala ještě se čtenářkou E., která vážila do Brna dlouhatánskou cestu z druhého konce ČR. Svoje setkání spojila i se zpěvačkou Mistou, o které také můžete vidět na mém YouTube kanálu video (z návštěvy Free rádia). :)

Když mě E. na internetu našla, čas od času jsme vedly tak dlouhé konverzace, až jsme se setkaly. :) Je to především silná holka, nehledě na nástrahy tohoto světa zůstává osobou s křidýlky a se sny, pro které existuje síla, aby se splnily! Jsem moc ráda, že jsme spolu mohly strávit tu chvilku, popovídat si i live a navzájem se povzbudit!


Moc doufám, že se ještě někdy uvidíme a že budu moct strávit skvělý den ještě s mnoha tak otevřenými a báječnými lidmi. S takovými, kteří mají víru, ochotně se jí drží - a nepustí! :) Tak jako E.!♥ Moc ráda jsem Tě poznala. :)