Novinky na trhu v brandnooz boxech!

15. listopadu 2013 v 16:49 | Lola-J |  Kolem a kolem...
Dnes mám skvělou zprávu obzvlášť pro ty, kteří rádi experimentují, neustále zkouší něco nového a už samotné jídlo je podnětem k radosti. Počkat... tomu bychom vlastně odpovídali všichni! :) Ano, možná už tušíte, že půjde o nějakou velkou novinku, která určitě bude stát za vyzkoušení, tak vás nebudu dál napínat...

Brandnooz (mezinárodní portál) totiž nějakou dobu přináší pro své registrované členy "Noozies", kterých je už více než 100 000, pravidelné ochutnávky nejnovějších produktů na trhu. Noozies tak mohou díky brandnooz boxu mezi prvními nahlédnout do tajů moderní, rychlé a chutné kuchyně. Funguje tak osvědčený řetězec reakcí, recenzí, doporučení a tipů na značkové potraviny, které běžně využíváme.


Myslím, že je docela dobrý nápad vyzkoušet najednou několik novinek a donutit se tak občas k nějakému chutnému pokusu, než jednotlivě kupovat všechny produkty za plnou cenu - výhodou je tedy i cenová dostupnost. Můžeme poznávat nové, přesně vědět, co chceme, co se vyplatí do budoucna kupovat a jak postupovat při výběru.

Omrkněte Brandnooz a řekněte, jak se nápad líbí vám! :-)


Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.