Listopad 2013

REVIEW: 2 Brandnooz boxy z Německa! (rozbalování)

28. listopadu 2013 v 18:59 | Lola-J |  Píšu...
Jupí! Dnes vám přináším náhled do toho, jak vypadaly novinky, z čeho se asi skládá brandnooz box a co všechno můžeme čekat v těch českých! :-) Přišly mi totiž nejdřív dva super-těžké boxy plné jídla od našich sousedů z Německa. A co konkrétně v nich bylo, vám na následujících fotkách hned ukážu.

Pokud patříte mezi ty, kteří o brandnooz boxu snad doposud ještě neslyšeli, navštivte TENTO článek, kde zjistíte, o co že to vlastně jde. Ať jste v kurzu! :-)

Doufám, že si užijete rozbalování boxu stejně, jako jsem si ho užívala já! Jídlo nás koneckonců všechny spojuje a objevování značkových novinek je o to radostnější! :-) Produkty už prochází mými všemožnými testy a budu vám přinášet pravidelné reporty o vyzkoušených výrobcích.


Tak jdeme rozbalovat!... :)

1. brandnooz box:
Byla jsem velmi příjemně překvapená, výrobky se dají využít prostě vždycky! Už se těším na šťavnaté saláty s olivovým olejem, božské lasagne, ranní milkshake, vitamín C, bohatou rychlou polévku na oběd a nebo na sladké prohřešky mixu oříšků s čokoládou a třeba i Afri colou! :-)

V každém boxu tedy, stejně jako u různých malých krabiček krásy a podobně, budou k dispozici seznamy výrobků obsažené v daném balíčku. Vše bude detailně popsáno a ke všemu bude uvedena i cena... Milá slova do začátku a uvedení složení balíčku ještě doplní třeba i nějaký časopis, letáčky, užitečné tipy a jiné zajímavé počtení... :-)

2. brandnooz BÄCK box (pečení)
Speciální boxy? No proč ne! :-) Když už se blíží ty Vánoce a sladkostí čas... Hahahah, vážně. Jsem unešená z rozmanité nabídky lákavě vypadajících vtipných sušenek, různých zdobítek, také mouky, dalších sladkých maličkostí, které Vánoce dělají ještě kouzelnějšími. V balíčku opět byl přehledný seznam atp.


Áh! Musím jít do kuchyně, úplně mi po napsání tohoto článku vyhládlo. :)

Jak se vám líbí (zatím Německé) Brandnooz Boxy? :-)


NEW IN: Rowenta Multiglam!

16. listopadu 2013 v 11:29 | Lola-J |  Píšu...
Mám takový dojem, že poslední dobou mám na blogu snad samé dobré zprávy! :D Tentokrát se ale bude dnešní článek týkat především holek, protože půjde o vlasy. A teď se podržte, zkouším novinku od světoznámé značky Rowenta, kterou je Multiglam. Toto bílo-fialové kouzlo nabízí 5 snadno vyměnitelných nástavců, díky nimž je možné docílit úžasného objemu a bezchybnosti během několika minut bez složitého tupírování, dlouhého nahřívání...
Jsem moc ráda, že konečně mohu vyzkoušet něco takového, protože mým těžkým dlouhým vlasům jen tak něco nepomůže. Moje vlasy jsou sice od přírody blond a rovné, ale ráno je mám takové všelijaké - trochu pokroucené a hlavně zplihlé. Vypadá to strašně, ale brzy vám ukážu, jak jsem si (nejen) s tímto problémem díky Multiglamu poradila. :-)

V tomto článku vám ze všeho nejdříve volume-MULTIGLAM představím. :-)
Multiglam nabízí kompletní styligovou sadu pro takové jemné vlasy, jako mám já. Jak jsem se zmínila, nástavců je 5:


- exkluzivní nástavec Rootlifter s keramickým povrchem - Jak už název napovídá, tento nástavec vlasy díky keramickým lopatkám rozčísne a nadzvedne skutečně už od kořínků. Přístroj se po zapnutí okamžitě nahřívá a vlasy tak teplým vzduchem krásně profoukne. Pak už jen stačí přepnout na studený vzduch, aby se objemový efekt nevytratil...


- velký kulatý termo-kartáč (38 mm) - pro maximální lesk je nutné vlásek po vlásku rozdělit a udat vlasům správný směr. Tento kartáč mě překvapil svou lehkostí i precizností, s jakou o vlasy pečuje, když je vysouší a zanechává je hladké. Vlasy už nebyly tolik hrubé.


- malý kulatý kartáč (20 mm) - Těsně předtím, než jsem odešla pryč s natočenými vlasy jsem přemýšlela, jak jim dodat jednotnější tvar. Tento menší kartáč mi je opatrně rozčísl a natočil přesně tam, kam chci. Vlasy se do sebe přirozeněji zapracovaly a výsledek byl úžasný. :-) Ideální je například i pro dotvarování ofiny apod.


- žehlicí desky - Proč skrývat svou délku vlasů, když je tak snadné je zvýraznit? Žehlicí desky využívám vždy, když spěchám s rychlým dosušením vlasů a ideálním narovnáním. Opět díky horkému vzduchu nemusíme čekat, než se žehlička nahřeje a vlasy můžeme hned upravit.


- koncentrátor pro vysoušení - s tímto nástavcem si rychle vlasy dosuším, abych s nimi pak mohla snadněji manipulovat.


Sada je vymyšlená skutečně pěkně, jelikož právě díky tomu moje vlasy vypadají upraveně a přitom naprosto přirozeně. Molekuly vody ve vlasech jsou koncentrovány a díky ionizaci je sníženo vlnění vlasů i statická elektřina.
Hodně mě těší, kolik času s Multiglamem ušetřím. Na přístroji mám 2 rychlosti, s jakou horký vzduch může působit na moje vlasy. Pak ještě samozřejmě nesmí chybět chladnější vzduch, který výsledek zafixuje. Úprava je rychlá a snadná.

Už brzy přidám i konkrétní návody a tipy na účesy, které se vám, doufám, budou líbit! :-)

Jak se líbí tato propracovaná sada vám? :-)


Novinky na trhu v brandnooz boxech!

15. listopadu 2013 v 16:49 | Lola-J |  Kolem a kolem...
Dnes mám skvělou zprávu obzvlášť pro ty, kteří rádi experimentují, neustále zkouší něco nového a už samotné jídlo je podnětem k radosti. Počkat... tomu bychom vlastně odpovídali všichni! :) Ano, možná už tušíte, že půjde o nějakou velkou novinku, která určitě bude stát za vyzkoušení, tak vás nebudu dál napínat...

Brandnooz (mezinárodní portál) totiž nějakou dobu přináší pro své registrované členy "Noozies", kterých je už více než 100 000, pravidelné ochutnávky nejnovějších produktů na trhu. Noozies tak mohou díky brandnooz boxu mezi prvními nahlédnout do tajů moderní, rychlé a chutné kuchyně. Funguje tak osvědčený řetězec reakcí, recenzí, doporučení a tipů na značkové potraviny, které běžně využíváme.


Myslím, že je docela dobrý nápad vyzkoušet najednou několik novinek a donutit se tak občas k nějakému chutnému pokusu, než jednotlivě kupovat všechny produkty za plnou cenu - výhodou je tedy i cenová dostupnost. Můžeme poznávat nové, přesně vědět, co chceme, co se vyplatí do budoucna kupovat a jak postupovat při výběru.

Omrkněte Brandnooz a řekněte, jak se nápad líbí vám! :-)


Printic - všechny okamžiky na polaroidových fotkách!

8. listopadu 2013 v 20:59 | Lola-J |  Kolem a kolem...
V dnešní době se toho snažíme v průběhu života vnímat co nejvíce kolem sebe a připomínat si co nejvíce dobrých zážitků a pocitů, které nás v tu chvíli provázely. Například ten netradiční výlet s kamarády, party na konci roku nebo jen takové vtipné momentky z obyčejného všedního dne... Tyhle elegantní střípky vzpomínek v pokoji prostě nemohou chybět!


Využila jsem pro své účely spolehlivé (proto i tolik rozšířené) aplikace Printic, která je zdarma dostupná, ke stažení v tvém chytrém telefonu v App Store či v Android marketu (Apple minimálně s iOS 5, u Androidu min. 2.2).

Polaroidové fotky jsou hitem, který jen tak neskončí. A není divu! Vybrala jsem tedy pro začátek alespoň 9 fotek, které mám na Facebooku, Instagramu a v galerii svých obrázků na mobilu. Budu totiž moc ráda, když v průběhu své zaběhlé rutiny, kdy budu opět trávit večery po boku učebnic či hledat inspiraci na blog, se budu moct podívat kolem sebe a pokaždé mít důvod se usmát a zavzpomínat alespoň na zlomek svých radostí. Takhle budou i ty nejobyčejnější chvíle trávené ještě příjemněji! Řeknu si "Páni, ještě mě toho tolik čeká! Už teď se těším.". A věřím, že brzy mi do pokoje skutečně přibude minimálně ještě jedna taková várka polaroidových fotek!

Co se mi na aplikaci a samotných fotografiích líbí - překvapilo mě, jak i fotka z mobilu může vypadat krásně v tištěné podobě. Na lesklé fotografii je zajištěna její maximální kvalita. V dolní části polaroidek je možnost připojit svůj vlastní text (vzkaz, motto, zkrátka cokoliv!). Výběr fotografií je velice rychlý a snadný. Po stažení aplikace Printic se jen stačí registrovat, vybrat libovolný počet fotek z mobilu nebo sociálních sítí, oříznout obrázek podle libosti, zadat adresu příjemce a... čekat na kouzelnou oranžovou obálku! :) Čekat nemusíš dlouho. V úterý jsem objednávku po škole odeslala a dnes (3. den) si ji po škole už zase vyzvedla ze schránky! A jak vypadalo rozbalování, na to se můžeš podívat v mém videu (zde).(Obálka mi přišla z Francie - z Paříže.)
Co říkáte na Printic? :-)


Marketingová stáž

5. listopadu 2013 v 17:39 | Lola-J
Nedávno jsem s kamarádkou probírala takové zajímavé téma, které teď může být pro mnohé dříve či později aktuální. Rozhodla jsem se, že by vás její úspěšný tip, díky kterému dosáhla skvělých výsledků, mohl povzbudit a také inspirovat! :)

"Třetí ročník bakalářského studia vždy bývá už jen tak, aby se neřeklo. Prořídnou předměty, přibude práce doma, nad bakalářkou. Nejhorší práce pro mě byla vybrat vůbec téma, nad kterým bych trávila čas.

Chtěla jsem něco, co by mě bavilo a zároveň bylo nějak prospěšné. Ani nevěděla, jak mi pomůže, když mi teta nabídla stáž v marketingovém oddělení u nich ve wellness hotelu.
O wellness hotelech jsem toho slyšela už hodně, ovšem vždycky jsem se na ně dívala pouze z pohledu zákazníka. Teď mě čekal úkol trošičku náročnější. Vymyslet komunikační strategii wellness hotelu a na tom postavit svou bakalářskou práci.

Wellness hotel se mi tak na chvíli stal noční můrou. S wellness hotelem jsem vstávala, obědvala, večeřela a občas taky chodila spát. Marketingové výzkumy, focus group a hloubkové rozhovory mi zpříjemňovaly každý týden a já na slovo wellness hotel začala být už pěkně alergická.

Nakonec jsem to ale zvládla a nejen, že se můžu chlubit bakalářkou za A, mám i nové zaměstnání. Marketingový specialista, wellness hotel, Luhačovice."