Září 2013

Colourful outfit: Bright pastel (Outfit of THE WEEK)

29. září 2013 v 16:49 | Lola-J |  Móda
Všimla jsem si, že jsem vám tu na blogu ani moc ještě nestihla představit mou novou pravidelnou rubriku na Krásné.cz.
Jde o nové outfity, které pro nějaký určitý týden či měsíc byly nejlepší. Nejlepší kvůli počasí, barevné kombinaci, pohodlnosti nebo třeba náladě... :-)

MOJE RUBRIKA :-)

Jeden starší outfit ze začátku září vám sem hodím pro představu. Zrovna tento outfit je takový "sladší", na rozloučenou s létem a v hravých barvách. Ráda kombinuji s černou, červenou, bílou, také ležerní styly s volnými, teenagerskými střihy. Preferuji praktičnost a pochopitelně se přizpůsobuji jedenadvacátému století i v líčení. Často bodují výrazné rtěnky, "nude" styl a další zajímavé líčení očí.

Pokud se v článku objeví nějaký předmět, například stíny, tvářenka či cokoliv dalšího, na co jsem dělala recenzi (mohli jste vidět na blogu nebo na Krásné), upozorním vás na to a o zkušenostech a výsledcích se můžete dočíst i v dalších článcích.

PŘEČTI SI TAKÉ:
OUTFIT TÝDNE: Leopardí inspirace!

V článcích popisuju, jaký způsob bych při kombinování preferovala a proč. Občas přidám i konkrétní tipy a příklady na různých typech postav, vlasů nebo taky odstínů pleti.


Když byly nějaké příspěvky publikovány, měly super ohlas, takže doufám, že i pro vás to bude takovou malou pravidelnou inspirací plnou nápadů, rad a triků. Pokud budete mít nějaký zajímavý tip, návrh či prosbu do příštích článků, určitě napište prostřednictvím Facebooku komentář pod článkem na Krásné nebo na můj e-mail, který je uveden níže. :-)
Budu se na vás těšit v dalších článcích v mé rubrice na Krásná.cz, každý čtvrtek od 00:00.

VIDEO: Happy evening with friends!

21. září 2013 v 20:50 | Lola-J |  Lola-J ve světě
Cítím se trochu provinile, že jsou tu na blogu články tak 1-2 krát za týden. (Jinak jsem ale stále všude aktivní - na mailu, na Krásné... je toho pořád dost.) Ale jak začala škola, tak prostě není jindy, než o víkendu, čas... :D :( Dnešní příspěvek na blogu bude tedy tak trochu pro zábavu a fajn víkendovou atmosféru. :) Nedávno jsme se s pár kamarády sešli a pořádně zasmáli! Myslím, že je super se občas vyblbnout, házet do sebe chipsy, gumíky a zase taky pokecat. :) Jsou to úúúžasňácký děcka.

Na videu jsou jen zlomky některých částí (venkovní jsem nezachytila vůbec :D), ale byl to jeden ze super-dlouhých víkendů, ke kterým nám stačil prostě dobrý pocit, normální radost ze života a spousta optimismu - a jídla, SAMOZŘEJMĚ!
Hahaha, no nic. Vy víte, že miluju jídlo. :D Resp. je to jedna z věcí, kterou když nevíte, tak o ní nevíte... No to je jedno.

Video: HERE! :)


Enjoy the video and weekend!
Stay optimistic.

Blue/green hair

13. září 2013 v 14:50 | Lola-J |  Píšu...
Občas vás vaše kamarádka přivede na nějaký bláznivý nápad. Respektive, pomůže vám ho zrealizovat, protože nejspíš podvědomě tuší, že jste o tom jako malé dítě snad nejmíň tisíckrát přemýšleli. A tak jsme skončily v koupelně, která byla za chvíli asi tak modrá, jako moje vlasy. Tedy jen jejich část.
Docela jsem se toho bála, protože po 16 letech života, kdy moje vlasy zažily maximálně nějaké to zastřihnutí konečků, jedno žehlení či kulmování, je tohle docela změna! A jaká byla moje první reakce? Podívala jsem se na sebe do zrcadla - už s vysušenými vlasy... A vydala jsem ze sebe jakési podivné zavýsknutí. Wow!
Později jsme si šly někam sednout a prohlédly jsme si svoje ruce. Byly nasáklé barvou jako houby! Hahahaha. No a ještě později se moje vlasy rozhodly si zahrát na chameleona nebo tak něco. Byla to krááásná zelená! :D
Všem překrásný pátek! :-))

VIDEO tutorial! Half braid (Speciální poloviční copánek)

8. září 2013 v 16:20 | Lola-J |  Tipy
Zdravím všechny, :) tak i tento týden se mi podařilo natočit nové video! Opět bude něčím nové, nebude spadat ani pod jednu z mých 2 čerstvých rubrik. Tentokrát jde o video tutorial. Došlo na to náhodou, když se moje kamarádka A. nudila a pohrála si s mými vlasy. :D Hahah. Musím říct, že to vypadá skvěle - neobyčejně a prostě parádně! :)


Já sama občas ve spěchu zvládnu obyčejný cop a nijak výjimečně to nikdy nevypadá. Takže toto je taková velmi jednoduchá možnost, jak cop trochu oživit a vybočit z očekávaného "normálu". Proto účes tvoří půlka zvláštního copu, který technikou může připomínat Snake copánek, ale vizuálně připomíná spíš macrame, které můžete znát jako náramky přátelství atp. :)

Video - ZDE


Doufám, že se vám návod zalíbí a tipu na jednoduchý pěkný účes někdy brzy využijete. Napište mi taky váš názor na video a jak byste třeba pojmenovali výše zmíněný cop. :) Budu se těšit zase u dalšího videa.

O natáčení Talkshow blogerek - Krásná.cz!

6. září 2013 v 16:49 | Lola-J |  Lola-J ve světě
Z konce školního roku se toto "malé překvápko" přesunulo na jeho začátek a výsledek je víc než zajímavý. Na to, že šlo vlastně o první natáčení, kdy jsme se setkaly se Standou Berkovcem, seznámily se se studiem, ještě na místě jsme dávalay dohromady obsah, tak z nápadu vyšla báječná realita ve formě videí. Tak nějak jsme se inspirovaly vámi: častými dotazy z poraden, diskutovanými tématy z internetu... a o nich se i pobavily.

Ááá. Můj název :)

Je bomba vidět svoje myšlenky graficky upravené v další určité podobě. Je to paráda a pro nás všechny hlavně velký úspěch, že jsme všichni za jeden den odvedli velký kus práce na několik týdnů dopředu. S postupem času by se měla podoba talkshow ještě upravovat, vyvíjet a moc se těším, jak to zase příště blogerskému týmu půjde... :)

Pokud vím, vyšla zatím jen 2 videa z natáčení. Na celém tomto projektu jsem si dala záležet a jsem moc ráda za to, že jsme vytvořili příjemnou atmosféru a dokázali jsme se vždy na všem bez problému domluvit. Všimla jsem si pár drobností, které bych mohla příště přidat a některé také vynechat. Koneckonců - detaily, průběh, "kostru" naší talkshow jsem si měly promyslet jen pár dní před samotným natáčením. A musím říct, že obzvlášť v období dohánění známek ve škole to bylo maličko stresující, ale nemohla jsem to zastavit a musela jsem dát průchod docela dost velkému enrgetickému zápalu. :D Holky byly prostě úžasné a já jsem moc ráda, že jsem se s některými znovu setkala, jiné konečně poznala a že jsme i tak spolu mohly strávit úžasný den za smíchu a povídání!


Natáčelo se na konci školního roku, tohle téma by jistě bylo aktuálnější uprostřed léta, ale i po něm to můžete brát jako takovou inspiraci na příští rok. Připravila jsem si celou strukturu včetně nejčastějších otázek, mluvila jsem o faktech... Napadlo mě, že bych vedla nějaký takový monolog, ale nakonec jsem předala těch svých pár otázek na přečtení Mary-Anne, taktéž blogerce z Krásná.cz. Jsem moc ráda, že jsme to na druhý pokus zvládly a konec i napotřetí. :D :) Jinak samozřejmě, v případě dotazů se obracejte do poradny Kosmetika. :-)


Další blogerku PJ, napadlo téma letních lásek. :) A bylo trochu komické, když jsme seděly a doufaly, že se některá vytasí se svým příběhem letních lásek. :D Ale vzaly jsme to hopem a projely to trochu svižněji. Uvedla jsem toto téma inspirované z poradny Vztahy a dělily se o svoje názory, zkušenosti a v duchu "kamarádek" blogerek na pláži jsme to tak po svém probraly, prodrbaly... A stálo to za to! :D Doporučuji zkouknout obě videa. Přemýšlely jsme o částech, které by měly sloužit jako insformační články na léto, témata na zamyšlení, ale také o těch, které by měly atmosféru trochu nadlehčit. A snaším úžasným kolektivem blogerek se to okamžitě podařilo! :-)


Nice weekend, xxx!♥

"Carrie" - Nejnovější remake hororové novely od Stephena Kinga! 2013

3. září 2013 v 17:00 | Lola-J | Tisk. z. |  Kolem a kolem...
Patříš k milovníkům knih? Pak by se ti jistě mělo vybavit jméno oblíbeného spisovatele Stephena Kinga. Mezi jeho úspěšná díla patřila i hororová novela "Carrie".O filmová zpracování tohoto příběhu nebyla nouze a pár jich už před lety vzniklo. Nyní budeme mít ale možnost v říjnu poznat její nejnovější filmovou podobu, která se věrně drží knižní předlohy. Do 15 let je však tento film nepřístupný.

Toto dílo inspirované Stephenem Kingem mě zaujalo okamžitě. Děsivá story popisuje, kam až může zajít příběh středoškolské šikany, zvlášť se obětí stane dívka s neobyčejnými schopnostmi. Přitom to začíná docela obyčejným problémem, ale hlavní hrdinka Carrie White je totiž díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá muka - spolužáci a hlavně spolužačky ji neustále šikanují a nevybíravým způsobem si ji dobírají.Ale Carrie má tajemství: brzy zjistí, že byla obdařena vzácnou mocí telekineze, která ji samotnou dokáže vyděsit. Toto nadání se jí však začně vymykat kontrole při velkém nervovém a emocionálním vypětí. Dříve či později si samozřejmě uvědomí, že svou schopnost může využívat proti lidem, kteří jí ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy se Carrie ocitá na maturitním plese. Ani tam jí samozřejmě její zákeřní spolužáci nedají pokoj. Všichni, kdo si zahrávali s ohněm se spálí. Tak už to bývá.

Režisérkou nového snímku Carrie je Kimberly Pierce, která režírovala i úspěšný snímek "Kluci nepláčou". Autorem scénáře, který ve srovnání s předchozími zpracováními více respektuje románový originál, je Roberto Aguirre-Sacasa. V obsazených rolích se můžeme těšit na Carrie - Chloë Moretz, Julianne Moore, Gabriellu Wilde, Alexe Russella nebo Judy Greer.


Lola-J

VIDEO: Back to school TAG! :-)

1. září 2013 v 21:19 | Lola-J |  Kolem a kolem...
To je překvápko! Samo to ze mě vypadlo tak nějak spontánně a vůbec jsem nepočítala s tím, že dnes natočím TAG! Doufám, že vás pobaví. Je docela krátký (10 otázek). Ale snad vám zlepší náladu před vstupem do té šedivé zaběhané rutiny školního roku...

VIDEO - ZDE