STYL a KABO II 2013 - fashion show

21. srpna 2013 v 15:29 | Lola-J |  Móda
Letos jsem už po 2. zavítala na veletrhy Styl a Kabo v Brně. Na téhle události se mi moc líbí nejen to, že zde dostane prostor mnoho obchodníků, lidí, kteří chtějí světu předvést svoje nápady v co nejlepším světle, ale i to, že tu člověk dostane velkou dávku inspirace. Mám ráda barvité přehlídky, které jsou často plné vtipu, ale i elgance a originality - letos také s náhledem do dalekého Orientu. :)


V únoru se mi podařilo domluvit vstup do zákulisí, kde pobíhali stylisté, samotné modelky a celý ten ruch kolem přehlídky byl jasně vidět. Mimo jiné se mi podařilo na konci celé akce udělat rozhovor s Miss Earth 2012 Terezou Fajksovou. Díky mému kamarádovi mám ve videu i zapůjčený mikrofon, takže mě uslyšíte ještě lépe - zde. :D

Minule jsem zhlédla většinu přehlídek, velkou část tvořily plavky atp. - mnohdy se taky tyto módní "pokusy" povedly tak, že rozesmály všechny přítomné. Vskutku - ono udělat neobvyklý výstřih na kalhotách se nepodaří jen tak někomu. :D Ale to je to, o čem bych se taky ráda zmínila. Prostor dostanou i studenti, kteří se módě rádi věnují. Vidět jejich nápady, jak se doslova procházejí po mole, je fascinující a zábavné zároveň. :-)


Tentokrát jsem na přehlídkách byla jen "na skok", i tak se mi před fotoaparátem mihlo nespočetně mnoho modelů, které stály za to! A beach show a spodní prádlo jsem ale letos vynechala. Stihla jsem taky čerstvý módní nádech Indonésie, Nepálu - se kterým osobně přišly asijské návrhářky do Brna.

O přehlídku šikovných mladých designérů jsem ale naštěstí nepřišla! :-)
Přidám sem pár fotek pro představu. Ale je to jen miniaturní částečka z toho, co všechno vyšlo na molo ve světlech reflektorů. Více toho bude snad už brzy v článku na Krásná.cz.
Více informací o této události, ještě více fotek, bot a tak dále již brzy na Krásná.cz (některé zbytkové fotky i později tady na blogu). :-)

Co říkáte na tyto nápady? :-)Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.