Srpen 2013

Nejlepší opalovací krém?

27. srpna 2013 v 22:59 | Lola-J |  Kosmetika
Téma "léto" jsem ještě tak docela neuzavřela, i když naše počasí už asi ano. Ve čtvrtek nás totiž na Krásné.cz čeká moje pravidelná rubrika OT. O článku vám zatím mohu prozradit, že to bude tak trochu jiný "sladší", přitom elegantní a tak trochu ještě rozradostněle letně naladěný kousek inspirace těsně před začátkem školního roku... :-) Tak ho nepropásněte.

Poslední věc. Kruci! Vůbec jsem nepočítala s tím, že i poté, co jsem před několika týdny udělala, co mohla proto, aby video z natáčení s blogerkami prošlo co nejrychleji, to ještě pořád bude stát. Trošku mě to štve, protože se samozřejmě navalí kupa chytrých lidí, kteří MĚ budou spamovat za to, že to mám ve své rubrice na samotném přelomu léta a podzimu. No nevadí, už se tak trochu i těším. Hlavně, aby to už bylo venku. :-)) :P O velké premiéře budu informovat zavčas (řekněme, v den vydání?)! Hahaha...

No a k tomu se váže moje otázka pro konec celého léta.

Jaké krémy jste přes léto používali a proč?

Napište klidně značku, co vám vyhovuje - jste radši bělejší, nebo se snažíte hodně o opálení?...

STYL a KABO II 2013 - fashion show

21. srpna 2013 v 15:29 | Lola-J |  Móda
Letos jsem už po 2. zavítala na veletrhy Styl a Kabo v Brně. Na téhle události se mi moc líbí nejen to, že zde dostane prostor mnoho obchodníků, lidí, kteří chtějí světu předvést svoje nápady v co nejlepším světle, ale i to, že tu člověk dostane velkou dávku inspirace. Mám ráda barvité přehlídky, které jsou často plné vtipu, ale i elgance a originality - letos také s náhledem do dalekého Orientu. :)


V únoru se mi podařilo domluvit vstup do zákulisí, kde pobíhali stylisté, samotné modelky a celý ten ruch kolem přehlídky byl jasně vidět. Mimo jiné se mi podařilo na konci celé akce udělat rozhovor s Miss Earth 2012 Terezou Fajksovou. Díky mému kamarádovi mám ve videu i zapůjčený mikrofon, takže mě uslyšíte ještě lépe - zde. :D

Minule jsem zhlédla většinu přehlídek, velkou část tvořily plavky atp. - mnohdy se taky tyto módní "pokusy" povedly tak, že rozesmály všechny přítomné. Vskutku - ono udělat neobvyklý výstřih na kalhotách se nepodaří jen tak někomu. :D Ale to je to, o čem bych se taky ráda zmínila. Prostor dostanou i studenti, kteří se módě rádi věnují. Vidět jejich nápady, jak se doslova procházejí po mole, je fascinující a zábavné zároveň. :-)


Tentokrát jsem na přehlídkách byla jen "na skok", i tak se mi před fotoaparátem mihlo nespočetně mnoho modelů, které stály za to! A beach show a spodní prádlo jsem ale letos vynechala. Stihla jsem taky čerstvý módní nádech Indonésie, Nepálu - se kterým osobně přišly asijské návrhářky do Brna.

O přehlídku šikovných mladých designérů jsem ale naštěstí nepřišla! :-)
Přidám sem pár fotek pro představu. Ale je to jen miniaturní částečka z toho, co všechno vyšlo na molo ve světlech reflektorů. Více toho bude snad už brzy v článku na Krásná.cz.
Více informací o této události, ještě více fotek, bot a tak dále již brzy na Krásná.cz (některé zbytkové fotky i později tady na blogu). :-)

Co říkáte na tyto nápady? :-)