O 1. natáčení s blogerkami

22. června 2013 v 23:19 | Lola-J |  Reportáže a rozhovory
Z tohoto článku jste se mohli dozvědět, že s blogerkami máme prsty v "utajovaném" projektu. Jak jste asi poznali, šlo o nějaké natáčení. Výsledky se už nezadržitelně blíží, a já věřím, že tu práci kolem něj společně všichni oceníme...


Za fotky děkuji Wendy a Dragell. :)

Na vše brzy poodkazuji na facebookových stránkách i na blogu, protože sama budu zvědavá na výsledek. Teď bych vám mohla prozradit pár fakt:

- Průběh/program (nazvěte si to, jak jen chcete) se připravoval velmi, ale velmi krátkou dobu.
- Nebyly jsme moc připravené na všechno, co jsme tam nakonec napáchaly. :D
- Vyvinulo se to slibně a ještě lépe, než jsme předpokládali.
- Nejedná se o jednorázový projekt! :)
- Inspirujeme se vámi samotnými...
- Chceme vám být ještě blíž.

A myslím, že už jsem to dostatečně nakousla :)... vlastně ze všech stran je tato věc okousaná až až.:D))


O čem bylo samotné natáčení?
Vybralo se, které studio budeme využívat a pak jsme dostaly instrukce. Nebylo jich moc, vlastně nic zvláštního. Standa Berkovec nám ještě doporučil zdánlivě nemožné: nevšímat si kamer, světel, drátů, mikrofonu... Hahahaha. Ha. Ehm... Pochopitelně, že to úplně nejde. Ale aspoň jsme to zkusily.

Řeknu vám hned, a to upřímně, že začátky byly... zajímavé. Vymyslely jsme pak ale, jak to celé začne a odstartovala jsem první oficiální záběr několika větami. Všechny jsme v tu chvíli viděly před očima naše čtenáře... Vše se dalo do pohybu a konečně jsme se chytly stejné vlny. Nové a nové záběry provázel smích, nadměrné dávky nápadů, nadšených úsměvů, také rýh na čele, ale hlavně nových zkušeností. Už teď se těším na další natáčení, na všechny další blogerky, na setkání...:)) Byl to báječný čtvrtek.♥

Dělali jsme si všichni přestávky, popíjeli vodu a debatovali o dalším průběhu. Hodiny ubíhaly rychle - takže na to, že šlo o první natáčení, jsme si s blogerkami vedly poměrně dobře - zvládli jsme toho s celým týmem natočit napoprvé docela dost. :)

Prý už můžeme počítat dny do uveřejnění vzniklého projektu... Pro všechny to bude velké překvapení: pro nás, kteří jsme se na tom podíleli, i pro vás, pro které jsme se v ten den tolik snažili.
Za sebe musím říct, že pár dnů před natáčením byly velmi stresující. Ale je to něco, z čeho jsem měla radost. Nadšení. Protože ráda se takovému typu úkolů věnuji, k tomu mám blízký vztah... Zní to skoro, jako bych se už s podobným projektem setkala, ale opak je pravdou. Organizace a všechno snažení kolem projektu mi přišlo blízké, ale tato internetová kapitola je pro mě samozřejmě zcela nová. Věřím, že veškeré úsilí bude stát za to. Energie, nápady, čas... a tak dále.

Bylo to první natáčení s tímto originálním, nápaditým "scénářem" a budu ráda, když uvidím, co se do budoucna může změnit a posunout. Obdivuhodné už je to, že z něčeho, do čeho se šlo prakticky po hlavě, vyjde něco... opravdového, jedinečného. Rovnou před vámi... :)
Těšíte se? :)


Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 lady-dariel lady-dariel | Web | 23. června 2013 v 10:21 | Reagovat

No na to jsme zvědavá :D hlavně co tam napáchala Ella :D né nic pro ti ní nemám, každopádně z toho jak to ty podáváš se vždycky na všechno těším, a zujme mě i to nad čím bych jindy jen mávla rukou nebo nechápavě kroutila hlavou! :)

2 Dragell Dragell | Web | 24. června 2013 v 13:16 | Reagovat

Wendy děkuješ za fotky a mně ne? No teda :P :D
Já jsem zvědavá, jak to dopadne, jak to bude vypadat.  Moc jsem si nebyla jistá sama sebou :) Uvidíme. Každopádně na další natáčení bych opět jela, nedá mi to. Ale bude to chtít hromadně naši delší lepší přípravu, aby to dopadlo lépe a méně chaoticky, kdy jsme si teprve na místě domlouvaly, o čem to fakt bude.

3 Lola-J Lola-J | Web | 24. června 2013 v 21:37 | Reagovat

[1]: Jsem na celek zvědavá - to hrozně! :D Ooo, :D děkuji tak jsem ráda, že jsem tě už takhle "navnadila", snad nezemřeš smíchy nad videem. :D)) :-)

[2]: Jouu!:/ Samozřejmě, :D ne promiň neuvědomila jsem si to. Zbytek fotek (kromě první) jsem vložila do článku ze složky na pc, pak jsem se rozhodla nahrát i tu od Tebe, to už jsem nedopsala. Napraveno. A děkujii! :)) Moc moc se budu těšit na další, bylo to s vámi super!!
Ano, v tom souhlasím. Ten - aninetýden - mi vážně tak úplně nestačil. :D Na příště už to bude lepší načasování... :)

4 taylorandselena-official taylorandselena-official | E-mail | Web | 25. června 2013 v 13:42 | Reagovat

Moc pěkný článek !!! :)) ♥♥♥ :** <333
Vypadali jste tam všechny moc pěkně !!! :))

5 Lola-J Lola-J | Web | 25. června 2013 v 21:23 | Reagovat

[4]: Děkuji moc! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.