Na otevření obchodu Tommy Hilfiger se celebrity rozpovídaly

19. dubna 2013 v 20:09 | Tisková zpráva |  Kolem a kolem...
Na čtvrteční slavnostní otevření nového obchodu Tommy Hilfiger v obchodním centru Nový Smíchov dorazilo mnoho známých tváří, mezi kterými byla moderátorka Emma Smetana, Miss České republiky 2004 Jana Doleželová, modelka Hana Mašlíková, stylista Filip Vaněk, moderátorka a herečka Michaela Maurerová a Česká Miss 2009 a také moderátorka Iveta Vítová.

Zdroj: Tommy Hilfiger

Právě Česká Miss 2009 se rozpovídala o svém stavu. :-) Místo toho, aby se přidala na vlnu těch, kteří horlivě sledují situaci kolem anorexie v modelingu, si užívá svých nových kil navíc. Tato česká blondýnka, která zanedlouho oslaví třicátiny, je totiž ve čtvrtém měsíci těhotenství.

"Bříško už mi začíná být vidět, mám zatím jen jedno kilo navíc, ale velikost džín 28 se už stává minulostí," prozradila Iveta. "Jména jsme s manželem řešili zrovna před pár dny. Máme vybrané zatím dvě až tři - jak holčičí, tak pro chlapečka. Kupodivu to bylo docela jednoduché - manžel to nechal na mně," směje se. Iveta má kromě svého muže velkou oporu také v mamince a kolegyni Kristině Kloubkové.

Ivetka kila neřeší :) Zdroj: Tommy Hilfiger

O své zkušenosti se rozhodla podělit i Míša Maurerová, maminka čtyřletých dvojčat: "Byla jsem ten typ, který studuje všechny mateřské příručky, ale pak jsem dostala radu, abych žádný rady neposlouchala a dala na intuici. Poslechla jsem a zjistila, že je nejlepší řídit se vlastním instinktem a pak je každá máma tou nejlepší, jakou v dané chvíli může být. Jednotlivé aktivity rozpočítáváte na vteřiny, ne na minuty," dodává.

Budoucí maminka Iveta však řeší pouze věci kolem samotného miminka, u kterého ještě ani není stoprocentně určené pohlaví. Minimální váhový přírustek proto nepřivolal ani žádné otázky ohledně nového šatníku. :-)
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)