Kosmetika - Mary Kay: Hebké ruce!

7. dubna 2013 v 9:09 | Lola-J |  Kosmetika
Jestli z vás už v poslední době také zima totálně vysála duši, je čas vrátit vše, co nám vzala - hydrataci, hebkost, jemnost a hlavně radost.
To pravé jaro může být i u vás doma!
Nedávno jsem vyzkoušela parádní sadu Satin hands od Mary Kay.
Mary Kay nepatří k nejlevnějším značkám, ale ani ne k těm nejdražším. :-) U výrobků je kladen důraz na komfort a dobrý pocit po použití.
O tom mě přesvědčily tři výrobky se sladkou vůní broskve určené pro péči o ruce.

Zvláčňující krém
Po umytí rukou je nechme stále vlažné. I mezi prsty vmasírujeme krém. Ten ruce zvláční. Používat jej můžeme i jako krém na noc.

Satin Hands Peelingový krém
Po umytí rukou použijeme peelingový krém s malými, jemnými zrnky, které pokožku do hloubky čistí a zvláčňují. Nelze si nevšimnout jemné textury, která okamžitě vzduch promění v ovocný sad. Poté opět smyjeme a důkladně osušíme ruce. Jsou nyní vláčné, hebké na dotek a zbavené nečistot.

Krém na ruce Satin Hands
Okamžitá záchrana a úleva po dni. Na suché ruce stačí nanést trochu krému a rozetřít. Pokožka se okamžitě zvláční a začne hydratovat.
Dokoonalý pocit z mladých rukou doprovází stále sladká vůně broskve.
Kůže povolí z napětí a je jemnější. Krém tak ruce hydratuje dlouhé hodiny.

Celá sada se s velkou péčí věnuje ošetření suché pokožky rukou. Zbavuje svědění a pocitu "čupinaté" kůže. Každý den vás tak může doprovázet nepopsatelně skvělý pocit po použití tří výrobků Satin Hands.Jsi z Brna a okolí a přála by sis vyzkoušet tyto produkty i osobně?
Můžeš získat zhruba 30minutovou konzultaci s poradkyní Mary Kay!

Pro bližší info mi napiš na e-mail, pošlu ti bližší informace včetně kontaktu na kosmetickou poradkyni, která tě provede od ranní péče o pleť až po péči o ruce. :-)
Heslo: Mary Kay
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)