Druhá strana života - v novém klipu Moniky

14. února 2013 v 11:39 | Lola-J, Tisková zpráva |  Kolem a kolem...
Oslnivé úsměvy, bezchybná image a profesionální vystupování, tak vypadá život v záři reflektorů. Když zhasnou, iluze se rozplyne a ze superstar se stávají obyčejné holky. Netouží po drahých šatech, ani zástupech ctitelů, ale po každodenních chvílích štěstí ve společnosti nejbližších. Takové okamžiky nejsou cizí ani Monice Bagárové...
Děj nového klipu Moniky Bagárové je plný kontrastů, prolínajících se vzpomínek a skutečností. O hloubce těchto myšlenek vypovídá i symbolické datum, 14. února - den svatého Valentýna, kdy má klip Let Me Love U oficiální premiéru.

"Klip má sice premiéru na Valentýna, ale není to žádná lovestory s happyendem. Je o bouřlivém rozchodu, který je o to bolestnější, že mým bývalým přítelem je jeden z tanečníků, se kterým musím navzdory rozchodu být pořád v kontaktu a tvářit se kvůli natáčení, že je vše v pořádku, i když to není pravda," říká Monika.
Zdroj: Michal Petrík, SLAVICA

Monice šla inspirací Beyoncé se svým singlem If I Were a Boy, což okomentovala slovy: "Líbí se mi, jak dokázala v pár minutách vystihnout rozdílnost dvou světů a chtěla jsem se pokusit o totéž."
Zdroj: Michal Petrík, SLAVICA
Jejího přítele si zahrál Johnny Perfekto, tanečník a spolumajitel Hip Hop Fakulty, jejíž tanečníci spolupracovali s takovými hvězdami, jako jsou Black Eyed Peace, Jay-Z nebo Kanye West.

Řekla bych, že se Monice v klipu podařilo docílit správného efektu - a ne jen tak bezdůvodně si naše česká zpěvačka vysloužila mezi posluchači přezdívku "Česká Beyoncé" :-)

 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 Fík Fík | Web | 13. března 2013 v 19:15 | Reagovat

jé moniku ráda poslouchám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.