Tak takhle voní ÚSPĚCH!

11. února 2013 v 20:40 | Lola-J |  Kosmetika
Když jsem ucítila tu vůni, objevil se mi na tváři úsměv. Promítly se mi radostné okamžiky z minulosti a cítila jsem, že stojím pevně na svých nohou, přičemž - nic mi nebrání v rozletu...

Tak nezačíná sci-fi román nereálné hrdinky, ale příběh dnešních úspěšných žen.


Když ráno odcházíte z domu a pohledem přejedete vaši poličku plnou vůní, rozhodnete se pro tu, která podpoří vaše smysly, uklidní, nahodí vám dobrou náladu a pomocí níž začnete svůj den sebejistým krokem, nemám pravdu?
Mohou vás mámit, mohou vám vdechovat svěžest... ale jen málo z nich vás dokáže opravdu pevně postavit čelem k světu plnému možností, sebejistoty, odhodlání a zdravého optimismu.


Světový návrhář Roberto Cavalli řekl na adresu modelky, která se stala tváří jeho nové vůně: "...dokonalé ztělesnění mé nové vůně Just Cavalli: radostná, sexy, mladistvá a okouzlující!"

A skutečně, Just Cavalli for Her není žádná levná napodobenina jemných toaletních vod, jejichž vůně už po hodině vyprchají. Just Cavalli je mírně provokativní, vyvážený a ...skutečně mladistvý kousek. Na intenzitě vůní exotických květů s krémovým nádechem neubyde ani po několika hodinách - základ vytrvá a vyvážená exkluzivní vůně hned nabije novou energií.
Najednou se může cokoliv změnit. VY můžete změnit cokoliv.

A právě proto se tato unikátní vůně stane jedním z dárků pro maminku, která už za 12 dní oslaví své narozeniny. Protože smyslné vůně patří smyslným ženám. :-)


Jen tak uvažuji... jestli si neudělám tu radost a nepořídím si ještě jednu? :)
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)