Únor 2013

NOVÉ VIDEO! Miss Earth 2012, Tereza Fajksová

24. února 2013 v 16:41 | Lola-J |  Lola-J ve světě
Zdravím :)
Dnes jen rychle odkážu na mé další nové video. :-) Jak někteří víte, neplánovaně se mi zpřístupnilo zákulisí a i rozhovory s osobnostmi. Letos jsem vyzpovídala Terezku Fajksovou, českou Miss Earth 2012!

Jak to dopadlo? Podívejte se na čerstvý výsledek ve videu ještě před zveřejněním na Krásné.cz, na mém blogu! :)
(Toto video je možné přehrát v mobilních telefonech)

ODKAZ- ZDE


Doufám, že se vám líbí. Brzy zase na blogu! :-)

BB krém od BIODERMY

16. února 2013 v 12:20 | Lola-J |  Kosmetika

Konečně jsou tady; recenze na dva z nejnovějších kosmetických produktů značky Bioderma! :-) (Dnes 1. na BB krém)

Spojitost s make-upem jsem zatím vyzkoušela u Sébium MAT a Photoderm kompaktní make-up. U Sébium MAT to nebyla pro obličej špatná pomoc, ale nějaké zvlášť velké krycí účinky nenabízel. Především zmatňoval pleť a mírně sjednotil její odstín. Photoderm kompaktní make-up byl k moři naprosto nepostradatelnou věcičkou. Pěkně kryl pleť, s vysokou foto-protekcí chránil před slunečním zářením… ale byl čas i na další kroky vpřed, které Bioderma podnikla. Vyvinula ještě jeden kompaktní make-up, který bude na rozdíl od toho z řady Photoderm, pro denní používání i během dalších období v roce, a také populární BB krém. Oba výrobky jsou z řady Sensibio pro citlivou pleť.


Sensibio AR - BB krémNa BB krém jsem se opravdu těšila. Byla jsem zvědavá, jak bude držet na pleti, jak bude krýt, jak se bude nanášet, no a tak dále… A brzy jsem jej už držela v rukou - hned jsem ho vyzkoušela. :)

Jelikož patří do řady Sensibio, mé očekávání bylo takové, že bude nejen sjednocovat odstín pleti, ale i pracovat na odstraňování zarudlých skvrn, cévek na obličeji a aktivně bude bojovat proti vysoušení.

Nanesla jsem trochu BB krému na obličej. Cítila jsem velmi jemnou, příjemnou, skoro neznatelnou parfemaci. Stačila jen troška z 40mililitrové tuby; krém se rozetřel po značně velké části obličeje. Od prvního okamžiku mi stačil nahradit klasický make-up. Jeho krytí mě velmi mile překvapilo. Skutečně snadno se roztíral a bez problému se pleť během chvilky sjednotila. Nabrala zdravý odstín a jas. Obzvlášť u takových světlých typů lidí je důležité, aby se ještě s "pomocí" make-upu více nepodtrhla bledá pleť. Tak jsem se proměnila z rozespalého šedivého zjevu v energickou slečnu plnou nadšení pro nový den. Dokonce i samotný obličej nepůsobil tak nějak opuchle. Vše bylo zkrátka decentně zakryté a výsledek byl prostě PERFEKTNÍ!


Vyfotila jsem se před a po nanesení BB krému. A je to pro mě trošku odvážný krok, ale myslím si, že v rámci testování kosmetiky to jednou udělat můžu. :D Prosím - můj obličej je na obou fotografiích absolutně bez zásahu jakýchkoli programů, retuše a bůhví jaké další havěti… Chtěla jsem vám jen ukázat, že i pro rychlé líčení je BB krém od Biodermy více než dostatečný. Nejsou třeba žádné další korektory, báze navíc, vše se dorovná pomocí jednoho krému. Jak můžete vidět, zmizely mi tmavé kruhy pod očima, pleť dala sbohem šedi, mírně růžové (neznatelné) okolí nosu bylo sjednoceno se zbytkem pleti. A krytí "malých pubertálních vad" proběhlo s více než 100%ní úspěšností!… :-)
Na světle už to vypadalo takto. :))

To by byla 1. recenze na BB krém. Co nejdřív zveřejním i druhou recenzi - na Sensibio AR kompaktní make-up.
Co říkáte na BB krém? :-) Jaký na vás udělal dojem? Zkusíte ho?

Druhá strana života - v novém klipu Moniky

14. února 2013 v 11:39 | Lola-J, Tisková zpráva |  Kolem a kolem...
Oslnivé úsměvy, bezchybná image a profesionální vystupování, tak vypadá život v záři reflektorů. Když zhasnou, iluze se rozplyne a ze superstar se stávají obyčejné holky. Netouží po drahých šatech, ani zástupech ctitelů, ale po každodenních chvílích štěstí ve společnosti nejbližších. Takové okamžiky nejsou cizí ani Monice Bagárové...
Děj nového klipu Moniky Bagárové je plný kontrastů, prolínajících se vzpomínek a skutečností. O hloubce těchto myšlenek vypovídá i symbolické datum, 14. února - den svatého Valentýna, kdy má klip Let Me Love U oficiální premiéru.

"Klip má sice premiéru na Valentýna, ale není to žádná lovestory s happyendem. Je o bouřlivém rozchodu, který je o to bolestnější, že mým bývalým přítelem je jeden z tanečníků, se kterým musím navzdory rozchodu být pořád v kontaktu a tvářit se kvůli natáčení, že je vše v pořádku, i když to není pravda," říká Monika.
Zdroj: Michal Petrík, SLAVICA

Monice šla inspirací Beyoncé se svým singlem If I Were a Boy, což okomentovala slovy: "Líbí se mi, jak dokázala v pár minutách vystihnout rozdílnost dvou světů a chtěla jsem se pokusit o totéž."
Zdroj: Michal Petrík, SLAVICA
Jejího přítele si zahrál Johnny Perfekto, tanečník a spolumajitel Hip Hop Fakulty, jejíž tanečníci spolupracovali s takovými hvězdami, jako jsou Black Eyed Peace, Jay-Z nebo Kanye West.

Řekla bych, že se Monice v klipu podařilo docílit správného efektu - a ne jen tak bezdůvodně si naše česká zpěvačka vysloužila mezi posluchači přezdívku "Česká Beyoncé" :-)

Tak takhle voní ÚSPĚCH!

11. února 2013 v 20:40 | Lola-J |  Kosmetika
Když jsem ucítila tu vůni, objevil se mi na tváři úsměv. Promítly se mi radostné okamžiky z minulosti a cítila jsem, že stojím pevně na svých nohou, přičemž - nic mi nebrání v rozletu...

Tak nezačíná sci-fi román nereálné hrdinky, ale příběh dnešních úspěšných žen.


Když ráno odcházíte z domu a pohledem přejedete vaši poličku plnou vůní, rozhodnete se pro tu, která podpoří vaše smysly, uklidní, nahodí vám dobrou náladu a pomocí níž začnete svůj den sebejistým krokem, nemám pravdu?
Mohou vás mámit, mohou vám vdechovat svěžest... ale jen málo z nich vás dokáže opravdu pevně postavit čelem k světu plnému možností, sebejistoty, odhodlání a zdravého optimismu.


Světový návrhář Roberto Cavalli řekl na adresu modelky, která se stala tváří jeho nové vůně: "...dokonalé ztělesnění mé nové vůně Just Cavalli: radostná, sexy, mladistvá a okouzlující!"

A skutečně, Just Cavalli for Her není žádná levná napodobenina jemných toaletních vod, jejichž vůně už po hodině vyprchají. Just Cavalli je mírně provokativní, vyvážený a ...skutečně mladistvý kousek. Na intenzitě vůní exotických květů s krémovým nádechem neubyde ani po několika hodinách - základ vytrvá a vyvážená exkluzivní vůně hned nabije novou energií.
Najednou se může cokoliv změnit. VY můžete změnit cokoliv.

A právě proto se tato unikátní vůně stane jedním z dárků pro maminku, která už za 12 dní oslaví své narozeniny. Protože smyslné vůně patří smyslným ženám. :-)


Jen tak uvažuji... jestli si neudělám tu radost a nepořídím si ještě jednu? :)

VIDEO: Rozhovor s Mathieuem, A Banquet v Praze

2. února 2013 v 17:49 | Lola-J |  Reportáže a rozhovory
Skutečně jsem na blogu nezveřejnila oficiální článek s rozhovorem s členem A Banquet do rubriky Reportáže a rozhovory?(!) Na Krásné už článek zveřejněn byl dávno...Je už starý, přibližně půl roku. Takže... nemůžu si pomoct, ale na ten blog ho dát prostě někdy musím. :D
Možná znáte skupinu A Banquet; tvoří ji čeští kluci, kteří taktéž vystupují pod poangličtělými jmény.
Se svým stylem FUTU-ROLL začali pěkně naplno a zjevně se jim to vyplatilo. V rozhovoru, který je na konci tohoto článku, mluví Mathieu o tom, že by chtěli vyjet více do zahraničí a tam koncertovat. Už o letních prázdninách se jim to povedlo - koncerty sklízely úspěch v Itálii a dalších státech, nyní je na řadě 5 dalších koncertů v Rusku...Kontakty jsou holt kontakty. :)) takže jsem měla možnost se v Praze setkat se s Mathieuem. Zpěvák mi ochotně poskytl odpovědi pro zmíněný rozhovor.

Jaký je život ve světě hudby? Jak probíhají spolupráce v zahraničí a jaká cesta vede dál než za Českou republiku?
Rozhovor jsem natočila na video, nicméně i poté, co jsem kameru vypnula, jsem se poptala na pár věcí... na svět hudby - na jeho světlé i stinné stránky. Bylo zajímavé nahlédnout do trošičku odlišného světa, než ve kterém se denně pohybujeme my. Poslechnout si, jak se zpěváci setkávají z příznivci, ale i s těmi, kteří mezi ně nepatří...

- A Banquet tvoří tři hudebníci; Mathieu, Richard a Michael, kteří se našli téměř přes inzerát!

A Banquet
Pochopitelně jsem udělala i nějakou tu fotku... .)
(Mathieu s jejich deskou BREATH)

- Členové kapely vytvořili svůj vlastní žánr, který pojmenovali FUTU-ROLL a podle něj se odvíjí jejich písně a styl, kterým svou hudbu tvoří.

- Na svém albu Breath spolupracovali se Stevem Albinim v zhraničí. Dalším spoluprácím by se nebránili, tato byla totiž podle Mathieua pro jejich tvorbu velmi přínosná.

- Co se týče image, s takovou už začínali a tmavé barvy je prostě vystihují!

- Design pro debutové album Breath navrhoval tatér! Mathieu se zmínil, že takové originální provedení jistě donutí mnohé v desce zapátrat. A vskutku - jak nápisy, tak singly... Kdo desku má, už ví. :-)
...a podpis na památku i s datumem! V ten den jsem totiž hned po rozhovoru letěla na sraz s blogerkami z Biodermy. Byl to skvělý den a úžasné dopoledne. Praha byla prosvícená sluníčkem ...prostě báječný 16. červen. :-)
Nemohla jsem nevyfotit alespoň náznakově, jak vypadá deska. :) Skutečně vzbudí správný dojem, který nutí člověka prozkoumat, co taková skupina v sobě ještě skrývá.

Musím říct, že kdo pochybuje nad "mixem" různých stylů, zjevně ještě neslyšel sladěný futu-roll... :) Koneckonců sami členové si zakládají na tom, že se chtějí vyhnout záplavám umělých vylepšování a efektů, ve kterých samotná hudba zaniká. A ta práce za nový příchod desky prostě stála!

A teď už bych konečně mohla odkázat na video s rozhovorem, v Praze:

Kdyby byl problém se zobrazením správného videa, najdete jej
ZDE, na mém YT kanálu. :)

Pro více informací --> www.a-banquet.com
Pro více dalších novinek --> facebook.com/abanquet


Kosmetické novinky 2013 - BIODERMA

1. února 2013 v 15:29 | Lola-J |  Kosmetika
V druhé polovině minulého roku novinek nápadně přibylo. Na trhu se objevila nová patentovaná řada Matriciane, která okamžitě vyvolala vlnu obdivu, diskuzí a zájmu díky svým účinkům v boji proti vráskám.
K samému konci roku do prodeje přišla oblíbená micelární voda z řady Sensibio v limitované, jedinečné edici.

Tento rok nás toho ale bude čekat ještě více! :-)
Už v lednu se začaly pulty plnit novými výrobky z řady pro citlivou pokožku.
Sensibio AR H2O, 399 Kč
Novinkou je další micelární voda, která bude ještě šetrnější k podrážděným typům pleti se sklony k začervenání a pálení.

Sensibio AR BB krém, 449 Kč
Dalším skvělým "přírustkem do rodiny kosmetiky" bude BB krém od Biodermy. Jelikož je z řady Sensibio, i tento výrobek bude pleť zabraňovat vysoušení a začervenání. Jako BB krém pleť bude krýt, sjednocovat její odstín a nebude způsobovat žádné podrážděné reakce. Krém bude vysoce tolerantní a s faktorem 30 bude pokožku báječně chránit.
Sensibio AR Kompaktní make-up, 449 Kč
Možná znáte kompaktní make-up z řady Photoderm, který kryl a chránil před UV zářením a s jeho vhodnou texturou na léto byl pobyt u moře o něco jednodušší. :-)
I tento make-up obsahuje UV filtry, konkrétně SPF 30. Make-up obsahuje složky, které zklidňují, pleť hdyratují a pečují o citlivou a reaktivní pleť. Jak se ukázalo, tato báječná krycí kombinace vyhovuje mnohým z nás. :-)Brzy se můžete těšit na recenze a zkušenosti - jak konkrétní výrobky obstály, jaký z nich mám pocit a komu by stálo za to je doporučit... :)
Máte už některou z těchto novinek doma?

Co na novinky říkáte?