Otázky pro mě - Ditt caramel

17. listopadu 2012 v 19:59 | Lola-J |  Lola-J ve světě
Pěkný večer!
Jedná se o rozhovor, který vyšel ještě v minulém školním roce. Otázky pokládala blogerka Ditt Caramel. Některé části jsou aktualizovány.
Přeji příjemné čtení a krásný víkend!
Lola-J

1)ahoj :) Takže hned první otázka bude směřovat na začátky tvého blogaření.Proč sis vlastně založila blog ? a Jaké byly tvé původní plány s blogem ?
Ahoj. :)
Svůj současný blog jsem si zakládala s tím, že nějakým způsoběm čtenářům pomohu a společně budeme na nějaké věci prostřednictvím článků přicházet, bavit se a podobně.

2)Jsi ráda blogovou celebritou ? Čekala jsi vůbec,že bude tvůj blog tak oblíbený ?
Jsem vděčná za to, že můj blog čtenáři navštěvují a já mám pro koho psát a přidávat články na pohodové čtení. Jediným mým cílem bylo, aby články na zamyšlení nebo pro zábavu i tipy nebyly marné, ale aby je někdo četl. Hodně jsem chtěla, abych s blogery komunikovala, radila se, zapojovala je do článků, abych šířila i jejich názory a to se zřejmě povedlo. :)

3)Kde bereš inspiraci na články ?
Často ze životních situací - pak vyplyne nějaké ponaučení pro mě a já bych se o to chtěla podělit se čtenáři. Častokrát mě ovlivní i povídání si s někým blízkým, v mém případě určitě s mámou. I za krátkou chvíli po celém tom týdnu ze sebe vysypu všechny možné pocity, přání... a kdo jiný než vlastní rodina vás ochotně vyslechne a poradí vám?... Snažím se tak často uvažovat a mnohé z toho se přesune do článku... .)

4)Navštěvovala jsi nebo navštěvuješ nějaké jiné blogy,které se ti líbí?Jestli ano,které ?
Určitě. :) Těch blogů je víc a nejsou nijak slavné nebo zvláštně zaměřené. Jsou různorodé, plné myšlenek, barev a různých nálad. Častokrát jsou to blogerky, se kterými si prostě začneme psát kvůli kosmetice nebo kvůli rozhovorům, i společným zájmům, designům apod. :)

5)Ví tvoji kamarádi a rodina o tvém blogu ? Co na to říkají ?
Ano, ano ví. :) Rodina mě podporuje a zajímají se o to, jak to jde... Kamarádi určitě ano. :-))) Také asi všichni spolužáci. Nikdo to nebere nijak špatně, nikdo k tomu nemá důvod, ale najdou se holt za těmi, co mě obklopují, i takoví, kteří si o mně někde v koutku neodpustí nějakou jízlivou poznámku. Zažila jsem už i blogovou "válku", o které jsem neměla ani tušení, kdyby mi o tom některý ze známých neřekl. Nicméně já nebloguji, abych s někým soutěžila, někteří to bohužel vzali za špatný konec a mysleli si, že mě musí překonat. Zní to skoro jako šílenství...! Ale to se dalo čekat, nijak mi to však nevadí, protože je to moje určitá náplň života. Je to koníček jako každý jiný. Takže internetový svět je podle mého mezi mými přáteli celkem dobře přijat. :) Jsem ráda za každou podporu ať už prostřednictvím sociálních sítí i osobně, nesmírně si toho vážím.

6)Chtěla jsi někdy Blog zrušit ?Jestli ano,proč ? a co tě přinutilo ho nezrušit ?
Možná někdy hned úplně na začátku, když jsem ještě pořádně nevěděla, co od blogu čekat... ale v současné době určitě ne! :)) V poslední době totiž vidím, že to má určitý smysl.

7)Co nového plánuješ do budoucna na svém blogu ?
Brzy se zase vrátím k testům a začnu zveřejňovat ještě poslední rozhovroy s blogery, o které si čtenáři napsali v rubrice Blogeři.
Dále na Vánoce chci čtenáře odměnit hodnotnými cenami. :-)
Bude toho ještě dost... zajímavé akce, novinky!.. :-)


 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 Blondie*M* Blondie*M* | Web | 17. listopadu 2012 v 20:01 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu začíná soutěž, kdyby si měl/a zájem zapiš se tu: http://blondie-princesss.blog.cz/1211/soutez !!! Výherce bude mít reklamu u mě na blogu a o ostatních napíšu článek. Jestli nemáš zájem tak promiň, že otravuji! :)

2 Annie-Anny Annie-Anny | Web | 18. listopadu 2012 v 11:54 | Reagovat

Hezký rozhovor...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.