Fashion TIPS: Říjen s doplňky SWAROVSKI!

3. října 2012 v 17:49 | Lola-J |  Móda
Krásný den všem!

Dnes bude naší inspirací hit letošního podzimu: elegance a zdánlivá drsnost. Přitom vznikají jemné kombinace, díky kterým vynikneme a odhalíme svoji smyslnost. Takové kombinace o nás totiž budou vypovídat, že máme přehled a stojíme pevně na nohou.
Dnešní vytvořený outfit se vyladil s doplňky posázenými krystaly, které jsou proslulé už známým názvem SWAROVSKI. Není to však jen název, co je dělá tak výjimečnými. Významné jsou především svou metodou broušení krystalů, která je tedy patentovaná.


Stříbrná sada


To je důvod, proč je každý na ulici okamžitě pozná a zbystří, když doplňky SWAROVSKI uvidí. Žádná řadovost, ale opravdový pocit luxusu, u kterého vždy poznáte, že kombinovat s nimi se pokaždé vyplatí.

Sama si už dlouhá léta nemohu vynachválit kvalitu, oslnivost a pečlivost, s jakou jsou všechny tyto doplňky vyráběny. Právě proto bych s vámi chtěla dnes rozebrat nejžhavější trendy letošního podzimu a pomoct vám s nejlepším výběrem šperků pro každou příležitost: ať už je to procházka městem, kulturní akce či běžný pracovní den. Vysvětlíme si, jak kombinovat, čím rozhodně nic nezkazíte a jak v pár krocích můžete změnit podstatu celého outfitu. :-)

Otevřte celý článek

Zlatý základ: jeden ze znaků letošního podzimu

Vždy je nejjednodušší vycházet z určitého znaku trendu. Otázka je, jestli dokážete správně kombinovat, abyste v něm vynikly VY, ne aby každý viděl tento trend na někom jiném. Každý si musí pomyslet, že tohle přesně vám sedí a že pro vás "trend" neznamená ověšet se všemi aktuálními vzory, ale citlivě a přitom jednoduše je vystihnout. :-)
V tomto dnešním případě využíváme "ostnů" a kamínkových odlesků.

Postup kombinace: vždy zvažte, jaké máte doplňky. V tomto případě budou jedinečnou volbou doplňky s krystaly SWAROVSKI v neutrálních barvách jako bílá, černá a stříbrná. Ty dokážete v případě nouze i promyšleného modelu velmi elegantně a chytře využít.

Jasnou výhrou bude neutrální náramek s kamínky u jakékoliv příležitosti. Takový náramek se zářivě posázenými krystaly má úžasnou vlastnost: dokáže se přizpůsobit k naprosto odlišným stylům; ať už má působit drsně a velmi moderně, nebo jemně a vážně.

Hned poté se můžete pustit do samotného oblečení: chcete využít černé barvy, kterou nic nezkazíte? Sem s ní! Ale nezapadněme do šedi s tričkem nějaké očekávané barvy (bílá/černá). Zvolme něco jemně podzimního. Například světlounkou meruňkovou či starorůžovou. Báječně modelu dodáme "život".

Konečnou etapou, která rozhodne o kompletní vizáži a o tom, jak bude outfit vypadat na vás a jak bude působit na okolí, jsou prsteny, řetízky či přívěsky a samozřejmě náušnice, které budou doplňovat váš obličej.

Barvami a tvary se snažte vyjít vstříc danému stylu. Uvidíte, že váš model se okamžitě naplní a bude zářit. Stejně tak, jako vy. :-)

Pro další inspiraci se můžete podívat na široký výběr šperků Swarovski, které mohou do 14 dnů patřit vám! :-)

A jaký styl je pro dnešek ten váš oblíbený?
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 Terezka Terezka | 4. října 2012 v 19:47 | Reagovat

ten outfit je boží !♥

2 T-e-r-d-a →Famous---Graphic T-e-r-d-a →Famous---Graphic | Web | 6. října 2012 v 18:12 | Reagovat

Je to moc krásný :)

3 Lussie Lussie | 8. října 2012 v 21:10 | Reagovat

Swarovski má krásný šperky, o tom žádná, ale od přítele jsem dostala nádherný prstýnek právě s velkým krystalem Swarovski a celý ten kroužek je ještě posetý malými krystalky a ten velký jakoby vevnitř "zašel".. Jsem z toho docela zklamaná, zvlášť když si představím, kolik času strávíme s vyřizováním reklamace..

4 Lola-J Lola-J | Web | 9. října 2012 v 17:11 | Reagovat

[3]: Jejda, to zamrzí. :(
Ale děkuji za názor a zkušenosti! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.