Říjen 2012

FOTOGRAFIE: East side gallery - Berlínská zeď

30. října 2012 v 19:09 | Lola-J |  Fotografie, akce
Pěkný večer)

přidávám svoje fotky, které jsem v Berlíně pořídila.
Enjoy it!

Knižní tipy na ŘÍJEN: napište si o recenzi!

22. října 2012 v 18:19 | Lola-J |  Tipy
Pěkný den!

Jak jste se dnes měli? Doufám, že jste do nového týdne vkročili tou správnou nohou a nezaspali o pětadvacet minut jako já. ))Ne, den se vydařil, významnou roli pravé nebo levé noze nepřikládejte. :-)

Mám pro vás novinky. Před pár dny jsem dostala spoustu nových knížek. Na 4 si přečtete recenzi stoprocentně, z těch dalších si vyberte, na které chcete vidět recenzi. Hodím vám sem seznam všech knížek, které mám teď u sebe a které si všechny ráda přečtu. Podívejte se na názvy a popisky k nim, která kniha/knihy vás nejvíc zaujala?

Seznam mých nových knih:
 • DĚSIVÉ SPLYNUTÍ: Vidím to, co vrah - Jill Hathaway Teenagerka, která trpí poruchou spánk: ocitá se v těle jiných lidí a vidí jejich očima.
  Mé očekávání: malé propojení nadpřirozených schopností s krimi?

 • UPÍŘÍ DENÍKY: Souboj - L.J.Smith Upíří deníky jistě všichni znáte. Jak ale dopadne Elenina záchrana nesmrtelného ctitele, díky čemuž ohrozí svou smrtelnost? Zvítězí láska nebo žízeň po krvi?
  Mé očekávání: tyto díly jsou vždy plné zvratů a zajímavých rozhodnutí, uvidíme, jak se to odvine dál...

 • MLÁDÍ FURT V HAJZLU: Deník Nickova syna Scotta Twispa - C.D.PAYNE Pokračování o rodině Twipsů a Saundersů. Stěhování do luxusního domu v Hollywoodu nemusí být taková sranda, což zjistí i teenager Scott, který momentálně řeší podobné problémy v našem věku. ...chce dobýt svět šoubyzu a rozhodnout o svém milostném životě.
  Mé očekávání: Kniha je napsaná s tím typickým teenagerským nádechem z beletrie pro děti a mládež. Vypadá to na spoustu zábavy a mnoho vtipných situací. )

 • Pokrevní pouta - Richelle Mead Příběh s hlavními postavami Lissou Dragomirovou a Jill. Vampýrky se po neshodách na trůnu ve svém světě odeberou do lidského světa. Zjistí, že nejsou jediné, kdo k životu potřebuje krev...
  Mé očekávání: Trocha sci-fi někdy neuškodí. Jsem zvědavá, co nového spisovatelé vymysleli s touto tematikou tentokrát. Pokaždé nové schopnosti, nové problémy, nové krizové situace. Great adventure ?

 • Deník jedné mrchy (Vedle Maggs vypadá i Bridget Jonesová jako upjatá stará panna) - Suzanne Hawleyová Učitelka dramatic. výchovy na dívčí střední škole trpí od opuštění přítele depresemi. Píše si tedy vlastní deník, který je plný pestrých charakterů. Do varu ji přivádí mimo jiné i nový mladý irský školník. Maggs zažívá jednu trapnou příhodu za druhou. Neprohraje nakonec ona?
  Mé očekávání: Vypadá to na správně opepřenou knížku pro ženy s nadhledem. Pořádně nabroušený jazýček hlavní hrdinky Maggs jistě nejednou vyloudí úsměv na tváři. Vhodná knížka pro chvíle, kdy se chceme smát a nemáme s kým? Uvidíme. :-)

 • MAYSKÉ PROROCTVÍ - Christy Raedeke Šestnáctiletá Caithy začně přicházet na kloub významům znaků v obložení svého pokoje. Dávné mayské proroctví jí přisuzuje důležitou roli v osudu lidstva. Vezme na sebe nelehký úkol?
  Mé očekávání: Trocha dobrodružství na nedobrodružné - anezáživné cesty, například cestou autobusem do školy. Uvidíme, co se nakonec z téhle tajemné parády vyklube. :-)

 • Věk magie: Bájná pečeť - Bernd Perplies Reportér z 19. století je vtažen do světa magie proti své vůli. Bájná Atlantida, čarodějka, časový chaos...
  Mé očekávání: Pokroucené historické sci-fi, které jistě bude plné čtyř set stránkového napětí. :-)Která kniha vás zajímá?
Na kterou byste rádi četli recenzi? Uvažujete nad koupí některé z těchto knih? :-)
Jaké jsou vaše knižní tipy na říjen?

Přeji vám krásné zítřejší úterní vstávání a budu se na vás opět těšit!

Fashion TIPS: Říjen s doplňky SWAROVSKI!

3. října 2012 v 17:49 | Lola-J |  Móda
Krásný den všem!

Dnes bude naší inspirací hit letošního podzimu: elegance a zdánlivá drsnost. Přitom vznikají jemné kombinace, díky kterým vynikneme a odhalíme svoji smyslnost. Takové kombinace o nás totiž budou vypovídat, že máme přehled a stojíme pevně na nohou.
Dnešní vytvořený outfit se vyladil s doplňky posázenými krystaly, které jsou proslulé už známým názvem SWAROVSKI. Není to však jen název, co je dělá tak výjimečnými. Významné jsou především svou metodou broušení krystalů, která je tedy patentovaná.


Stříbrná sada


To je důvod, proč je každý na ulici okamžitě pozná a zbystří, když doplňky SWAROVSKI uvidí. Žádná řadovost, ale opravdový pocit luxusu, u kterého vždy poznáte, že kombinovat s nimi se pokaždé vyplatí.

Sama si už dlouhá léta nemohu vynachválit kvalitu, oslnivost a pečlivost, s jakou jsou všechny tyto doplňky vyráběny. Právě proto bych s vámi chtěla dnes rozebrat nejžhavější trendy letošního podzimu a pomoct vám s nejlepším výběrem šperků pro každou příležitost: ať už je to procházka městem, kulturní akce či běžný pracovní den. Vysvětlíme si, jak kombinovat, čím rozhodně nic nezkazíte a jak v pár krocích můžete změnit podstatu celého outfitu. :-)

Otevřte celý článek