Srpen 2012

Krásné září s novou tváří: Horké slevy z kosmetického světa!

29. srpna 2012 v 10:00 | Lola-J |  Tipy
Krásné středeční ráno, slečny! :-)

Mám pro vás tak příjemné zprávy, že si hned potřesete rukou! Jestlipak některá z vás už ví o tom, že nejoblíbenější produkty jsou už za pár dní, od září, dostupné pro kohokoliv?

Poradím vám, co by vám při nejbližších kosmetických nákupech rozhdně nemělo uniknout!


Mnoho žen je často smutných, že si nemohou přímo koupit doporučenou sadu výrobků, které by postupně ošetřovaly problémy pokožky. Jsou však důležité, protože každý výrobek je jedinečný a specializovaný na určitý problém, což ještě více zvyšuje kvalitu a účinnost pro léčení určitého problému.
Některé ve světě známé značky na své zákazníky myslí a snaží se je a jejich přání co nejlépe pochopit. Díky průzkumům máme nyní možnosti nevídaných rozměrů.
Jistě nezaváháte a podíváte se na neodolatelné zářijové slevy v celém článku!

Známá DJka Lucca byla okradena!

28. srpna 2012 v 9:59 | Lola-J |  Kolem a kolem...

Nedávno se nejkrásnější DJce Lucce stala velmi nepříjemná věc. Jak se dozvíte, není ale žádná křehule: se vším si poradila a ještě nafotila parádní fotky!

Lucca ráda tráví čas na vysluněných místech. Jedním z nich byla i Ibiza, na které měla možnost setkat se s jedním z nejlepších světoových DJs Coxem, který ji pozval do proslulého klubu Space.
(Ofiální zdroj)

Jak se to stalo: "V restauraci, ve které probíhala jedna z tanečních party, jsem si nechala za djským pultem schovanou tašku se všemi osobními věcmi a šla jsem se koupat. Když jsem se po půl hodině vrátila, taška byla pryč. Nejhorší na tom bylo, že jsem v ní měla schovanou kameru, na které byla natočena všechna moje dosavadní vystoupení na Ibize, ze kterých jsem chtěla sestříhat video," povzdechla si DJ Lucca.
Naštěstí aspoň tento problém byl vyřešen; našla se stará kamera a po velkém boji s ovládáním se podařilo udělat nové snímky.

Lucca ale ani teď rozhodně nelení, horlivě se připravuje na velkou klubovou událost - otevření music clubu Pantheon, kde se ukáží i další DJská esa!

Když už jsme u plzeňského Pantheonu; mrkněte na exkluzivní fotky, které Lucca nafotila ještě na Ibize!
(Zdroj: PANTHEON)
Více v celém článku

Sraz českých blogerek: V hotelu

25. srpna 2012 v 19:39 | Lola-J |  Píšu...

Konečně tu máme pokračování: co se dělo na srazu. Kdo ještě tápá, nechť si otevře tyto dva články, ve kterých se vše dozví od začátku. Včetně mé vydařené cesty do Prahy v natáčkách. :-))…"Ten je nádherný," rozplývaly jsme se s Evou, Adélkou a Beátou. Hodně jsme však byly zvědavé, jak vlastně vypadá Jana, se kterou si všechny kvůli Biodermě píšeme. Řidič vystoupil a otevíral kufr od auta. Směrem k nám šla mladá žena s hnědými vlasy v bílo-stříbrných letních šatech. Doširoka se usmívala. Zamávala na nás a došla k nám. Hned jsme pozdravily a plné nadšení jsme popadly svoje tašky a kufry. Janička se nám představila a navedla nás na recepci, kde jsme si odložily zavazadla. Tam nás hned přidělili do pokojů - s Adélkou, která je také z Krásné, jsme na pokoji byly spolu.

Chvíli jsme pak ještě musely na náš pokoj, který byl v přízemí, čekat. Mezitím jsme se všechny trochu rozkoukaly.
Ještě předtím, po cestě od auta na recepci jsme viděly dlouhý stůl před vchodem do budovy hotelu. Za stolem byly židličky s papírovými taškami. Všechno krásně urovnané, světlé - pravá letní nálada! :-)
Bylo nás asi 10, takže jsme se nějak poskládaly a posadily se ke stolu. Objednaly jsme si jídlo a pití, musím říct, že názvy vypadaly vskutku lákavě. Pak jsme si povídaly a seznamovaly se hezky popořadě. Každá o sobě řekla něco zajímavého, mnohému jsme se zasmály a začaly rozebírat různá témata. Pochopitelně jsme probíraly i blogování, spolupráce a novinky z Biodermy.
I když už jsme měly jídlo na stole, stále bylo si o čem povídat. Nakonec jsme do sebe hodily i dezert. Ovšem že se výběr jídla neobešel bez otázek ohledně kalorií. :-))

Janička nám pak také představila novinky vyvinuté Biodermou, prozkoumaly jsme složení, účinky a vůně. Probíralo se toho vskutku hodně, koneckonců blogování je svižná branže.
Jana nám také řekla, co nás ještě tento den čeká. Vskutku parádní víkend plný relaxace!

Rozhovor: blogerka chce prorazit ve světě fotografování!

14. srpna 2012 v 13:10 | Lola-J |  Blogeři
Dnes tu máme mimo také další srpnový rozhovor!
Tento je se slovenskou blogerkou Romi, která se věnuje velice pěknému koníčku; a to fotografování.
Na blog přispívá svou tvorbou, učí se od tatínka, poznává další fotografy a chtěla by, aby i její jméno mělo v tomto světě své zasloužené místo.

Přečtěte si rozhovor v celém článku a omrkněte Romiin blog - nenašli jste spřízněnou duši? :-)

BYDLENÍ pro zdraví: Dostupné sauny, kterým nikdo neodolá!

13. srpna 2012 v 11:30 | Lola-J |  Zdraví
Jestli jste někdy jen zdálky uvažovali, nebo už delší dobu uvažujete, nad tím, jaké to je mít saunu, jak často byste do ní chodili a jaké blahodárné účinky byste od ní mohli čekat, konečně máte možnost se na to spolu se mnou podívat!
Zaměříme se na dva typy saun, vysvětlíme si jejich principy a uvidíte, jak snadno si můžete užívat přímo v pohodlí domova. :-)
(photo: naseinfo.cz)
Proč snít o častém pobytu v drahém wellness? Dnes můžete využít specializovaných služeb, pořídit si vlastní saunu dle výběru a bezpečně si ji nechat vestavět v domě - majitelé zahrad si mohou zároveň užít radostné pohledy do zahrady.

REVIEW: Traffic stopping shadow od RIMMEL London

12. srpna 2012 v 13:59 | Lola-J |  Kosmetika
Zdravím, dámy!
Dnes pro vás mám recenzi na oční stíny od Rimmel London. Častokrát je používám a jsem ráda, že je mám. To hned však neznamená, že se obešly bez chybiček! Nicméně pro ty, kteří uvažují nad koupí nebo je mají ale chtějí pár rad a triků, zde je článek, ve kterém najdou spoustu fotek, srovnání, doporučení a konečné hodnocení.
Něco o stínech Rimmel London: K dostání jsou stíny v krabičkách o třech různých barvách. Jmenují se stejně, Traffic stopping shadow. Jsou různé varianty: zlatavé až bronzové tóny, fialové tóny, zelené tóny a černo-stříbrné tóny. K jednotlivým tónům jsou navíc jemnější barvičky na doladění. Já jsem vyzkoušela černo-stříbřité tóny barev.
Ty samé stíny. Vlevo vidíte stíny za denního světla. Vpravo vidíte oční stíny za umělého osvětlení. To dnes otestujeme i na kůži. Černo-stříbřité tóny stínů Traffic stopping shadow obsahují tyto barvy: (zprava) černá, stříbrná a perleťově růžová.
Na paletce vypadají dobře, a jak na nás samých?

Stíny jsem na kůži použila ve stejném pořadí zprava doleva. Vlevo opět vidíme stíny na kůži za denního světla a vpravo za pomoci umělého osvětlení. Černá zůstává černou se stejným třpytem za každého světla. Stříbrná s šedými tóny je výraznější za umělého osvětlení, za denního světla je to však velmi líbivý odstín. Perleťový odstín růžové se za denního světla "proměnil" skoro v bílou, s jemnými náznaky růžové perletě. Za umělého osvětlení nabrala barva na intenzitě. Takže ať už budete na jakékoli párty, nyní už budete vědět s jistotou, jak co zvolit a vyladit.

To ale není všechno. Rozhodla jsem se ještě pro otestování přiloženého aplikátoru. Otevřte celý článek a dozvíte se, jak uspěl aplikátor, co po stírání vydrželo déle a najdete celkové bodové hodnocení očních stínů!

Rozhovor: bloggerka Dody se nám představuje!

12. srpna 2012 v 13:29 | Lola-J |  Blogeři
Zdravím, milí čtenáři!

Pro vás tu mám 2. letní rozhovor ze Zápisů rozhovrů s vámi, blogery! Pro dnešní den se nám představí blogerka Dody. Někteří z vás v ní možná najdou spřízněnou duši nebo svůj den jednoduše obohaté o další tipy na čtení. :-)

Otevřte celý článek a poznejte blogerku Dody!

ROZHOVOR: blogerka Gabby ví, co by mělo být pro blogera nejdůležitější!

10. srpna 2012 v 13:19 | Lola-J |  Blogeři
KONEČNĚ SE NA SCÉNU ZASE VRÁTILY ROZHOVORY S BLOGERY! Ten první prázdninový si můžete přečíst už teď! V dalších dnech čekejte další. :)
Dnes se vám představí blogerka Gabby z blogu gabca16.blog.cz!

Gabby nám popovídá o svém blogovém životě a přiblíží nám trochu její styl. Schválně, kdo z vás na tom byl podobně? :-)

Fashion tips: Time for FITNESS!

10. srpna 2012 v 10:40 | Lola-J |  Móda
V létě je spousta času, takže není nad to, zajít si do fitka a zpracovávat svou postavu na září! Ještě jsme tu neměli módní tipy u příležitostí fitness oblečení, to dnes napravíme a společně se koukneme co je trendy, v čem se budeš cítit pohodlně a přitom si sebou budeš jistá. Ať už zbožňuješ originální a neobvyklé střihy, topy, oddáváš se pohodlnosti nebo chceš pěknou klasiku, pro každé tvé přání jsem našla parádní vychytávky!


Jistě tě překvapí, kolik detailů dokáže celou tvou návštěvu fitness klubu změnit: vyladit se ve svém duchu a sebejistě cvičit je poměrně jednoduché, jen musíš vědět jak na to! Otevři celý článek a dnes na to hravě během chviličky přijdeš. Tohle sportovní vybavení ti v šatníku rozhodně nemá chybět!

Dámské župany, dívčí župany a pánské župany!

1. srpna 2012 v 14:30 | Lola-J |  Móda
Dnes mám skvělé tipy pro výběr županů - rozhodně ne nudné a jednoznačně v kurzu.
Najdete se mezi různými typy županů pro nejpohodlnější používání a neopakovatelný pocit luxusu a pohodlí.
Jednoznačně moderní, luxusní nebo jen pohodlné a při tom stylové. Takový výběr županů nabízí jen některé obchody. Pojďme se tedy společně podívat na bohatou nabídku pro něj i pro ni!
Čtěte v celém článku