Móda na noc: Noční košilky!

26. července 2012 v 20:30 | Lola-J |  Móda
V létě to jistě nestojí za to, abyste se probouzely zpocené. Léto má být projevem svěžesti, lehkosti a barev.Proto si dnes projdeme výběr těch nejlepších nočních košilek - najděte se každá ve svém oblíbeném stylu!


Pohodové a elegantní v jednom

S rukávy - Cítíte se jistěji, když máte krytá ramena a při tom chcete nechat své tělo při spánku dýchat? Jistě bude vhodné sáhnout po nočních košilkách, ve kterých se budete cítit pohodlně a při tom budete neodolatelné. Přesně pro typy, které mají rády pohodu a eleganci v jednom. Pro inspiraci se můžete podívat na široký výběr takových košilek na Dianka.cz.

Na ramínkách
- Jestli máte raději ramínka, určitě se při výběru nočních košilek zaměřte na to, jestli nabízí dostatek prostoru pro vás a nikde vás nebudou svazovat. Pro takové pohodové typy je jednoznačnou volbou výběr na obrázcích výše. Noční košilky jsou delší, prostorné a příliš neobepínají, ze stejného výběru nočních košilek na Dianka.cz.


Přednostnější dojem
- Ovšem pro ty, které jsou u nočních košilek rády za pohodlí, ale potrpí si především na exkluzivní vzhled, bych doporučovala zkouknout internetový obchod Pradelkoprotebe, který se na takový požadavek také zaměřil, a tak je výběr nočních košilek ještě snadnější.Posuďte samy!


Upnutější a elegantní


Nepříliš krátké - takové noční košilky zakryjí kdeco, zeštíhlí a budete mít ze sebe pokaždé radost! Jako výborná inspirace pro svůdný dojem vám poslouží výběr nočních košilek na stránkách e-shopu KrasnePradlo.cz. Vykouzlit dokážete až pocit euforie, který napomůže vaší osobnosti se ještě více rozzářit.

Pro krásné nohy - podtrhněte své krásné nohy malinkým rozparkem a vhodnou délkou! Jedině takto budete pořád jemné, ale i sebejisté. Více podobných nočních košilek odpovídajících vašemu přání najdete na Krasnepradlo.cz.

Pro veselé snílky

Jemné typy, které mají rády barvy, eleganci a chtějí vytvořit milý a neodolatelný dojem, by měly zapátrat po takovýchto nočních košilkách. Jemné barvy s hravým kvítím vás jednoduše zjemní! Pro další inspiraci nahlédněte do stránek internetového obchodu Pradelkoprotebe.cz!


Myslím, že z nočních košilek jsme vybraly to nej z nej - teď je vhodný okamžik pro doplnění vašeho nočního šatníku! :-)
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 Céčko* Céčko* | Web | 26. července 2012 v 20:31 | Reagovat

celkem fajnové:D

2 asijsti-frajeri asijsti-frajeri | Web | 26. července 2012 v 20:43 | Reagovat

Nejhezčí jsou ty podlední, takové veselé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.