Nejvýhodnější je ta nabídka, kde skutečně vidíte pravé ceny!

29. května 2012 v 21:20 | Lola-J (L.J) :)) |  Tipy
Zdravím!

Už jen chvíli, už jen chvíli... škola skončí, vysvědčení jako každý rok nedbale vhodíme mezi slohy a část složky od vysvědčení omylem sbalíme do kufru cestou na letiště...

Také vás postihl sezónní shon za výhodnými nabídkami výrobků, které vaši kůži nezdevastují, dámy?
Jde to na dračku, tak proč nebýt mezi prvními informovanými?


V 1. řadě nezapomeňte na důležité rady, které jsem vám dávala v TOMTO článku. Byly zde jednoduché kroky ke správnému a nejšetrnějšímu opálení a chránění kůže.

Pouhé mléko po opalování nestačí. O svou pokožku musíme takto pečovat dlouhodobě.
Cestou ze školy jsem se zastavila v lékárně. Moc se mi líbil oční gel, o kterém jsem vám minule psala. Zajímalo mě, jestli neobjevím něco dalšího. A že se to vyplatilo. Mohu tomu říkat štěstí, to je v podstatě jedno. Z mé oblíbené řady Hydrabio zde byl ÚŽASNÝ doplněk pro vyživení zbytku mé pleti, nejen oblast kolem očí, pro kterou je určen Oční gel Sensibio.
Představte si to překvapení narazit v den začínající nabídky na lákavě vypadající balíček.
A musím říct, že láká zaslouženě. Co víc si přát než si koupit to vyživující sérum z řady Hydrabio, ke kterému je i čisticí pěna zdarma. A tím myslím ZCELA zdarma.

Víte, opravdu mě rozčiluje, když si zajdu do těch obrovských obchodních domů, kde nás zaplavují "SUPER, neopakovatelnými akcemi", kde nabízejí "výhodné" balíčky se slovy: Toto je náš kartáč na vlasy a když si jej zakoupíte, získáte ZCELA ZDARMA i 20 čelenek seřazených podle nejrůznějších odstínů barev duhy (samozřejmě teď trošku přeháním, přecejen se nejedná o pračku s myčkou...). Blud. Podívala jsem se na stálejší ceník jednotlivých výrobků. Výsledná cena balíčku, ve kterém údajně platíte jen za kartáč stojí ještě minimálně o čtvrtinu více. Neobdařila bych je pozdviženým obočím, kdyby s úsměvem do megafonu nevyřvávali, že je druhý výrobek zcela zdarma.

Není to poprvé, kdy mě BIODERMA příjemně překvapila.
To se totiž moc často u známých značek, jako je samotná Bioderma, nestává, že by se prodávaly balíčky za pravdivé ceny.
A hle, zrovna u tak známé Biodermy je to poměrně častý úkaz, že výhodné balíčky výhodnými skutečně jsou!

K výrobku Hydrabio Sérum byl opravdu zdarma Hydrabio Mousse. Je to čisticí pěna se šlehačkovou texturou, která pleť čistí, osvěžuje a dodává jí pružnost.
Děvčata, tomu říkám výhodná nabídka!

V lékárnách je k dostání za cenu jednoho výrobku, tedy lichotivých 549 Kč. :)
Tak šupky dupky, než vám to někdo vyfoukne a vy v létě budete jen stát před dvěma výrobky a zvažovat, jestli utratit za jeden nebo druhý.Hydrabio Mousse, tato blahodárná pěna, se pyšní štítkem NOVINKA, takže není nad čím váhat! :)
Snad to stihnete, do léta už jen krůček!


Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.