Make-up, který léčí!

15. března 2012 v 20:09 | Lola-J (L.J) :)) |  Kosmetika
Zdravím!
Dnes mám pro vás další novinku. Prakticky od začátku tohoto roku otevřeně píšu a testuji různé výrobky. Dnes zní otázka: Už jste měly na sobě make-up, který vaší pleti pomáhá?


K čemu vlastně je?
Pro začátek musím říct, že to ani není ten klasický make-up. Mluvím o výrobku zvaném Sébium MAT Tónovaný.
Jeho využití je rozmanité a vždy stoprocentně účinné:

a) Zmatňuje pleť - leskne se ti čelo? Nebo špička nosu jako žárovka? A nechceš jen kvůli tomu na sebe plácat make-up? Sébium MAT Tónovaný je vyvinut tak, aby odpovídal každé barvě pleti. Rychle se vstřebává a pleť skutečně zmatňuje, bez toho, aby si někdo všiml, že na své odlesky používáš nějaký přípravek. Vytváří přirozený efekt matné pleti.

b) Kryje - opět, pokud nerada na sebe denně nanášíš kvůli maličkostem make-up a víš, že jsou to nedokonalosti, které tam jsou a chceš dosáhnout krásného vzhledu pleti, použij Sébium MT. Ten drobné nedokonalosti kryje a navíc ještě pomáhá tomu, aby se drobné mikroorganismy dále nešířily.c) Podklad pro make-up - pokud si občas nanášíš make-up a vidíš, že nezakrývá vše dokonale, vřele ti doporučuji SMT, který zakryje, hlídá, aby se na tvé pleti nešířilo to, co nemá a pomůže tvému make-upu dosáhnout dokonalosti výsledku.

Jak jsem jej využila já
Vlastně všemi třemi způsoby, které jsem zde popsala. Mohu s klidem tvrdit, že Sébium MAT Tónovaný známé značky Bioderma zabodoval a podal stoprocentní výkon při tom, co se očekávalo.


Každé ráno jsem tedy vstala, nasnídala se... na očištěnou pleť jsem nanesla na potřebná místa SMT a rozetřela. Použila jsem na něj ještě make-up a vyrazila začít nový den.
Večer jsem svou pleť očistila a koukala. Drobné problémy (nedokonalosti, nerovnosti), které jsem na některých místech měla (a na nich SMT), se zmenšovaly, vytrácely. Jednoduše mizely.
Další den jsem zopakovala postup s SMT a usoudila jsem, že nepotřebuji make-up už na tolika místech (jen na některých, která ještě potřebovala ještě trochu zakrýt).
Třetí den používání jsem opět zopakovala do stejné míry nanesení SMT a make-up už jsem nepotřebovala, problematická místečka se vzdala a hodila zpátečku. :) Společně s výrobky, které jsem popisovala v některých z minulých článků (problémy s akné), vyhlazuji svou pleť a 4x rychleji se problémů zbavuji.

Takže zjednodušeně: Pokud hledáš něco nenápadného, co zakryje odlesk tvé pleti, nebo vhodný podklad pro make-up, nebo dokonce jako samotný make-up, který tě zbaví problémů, můžeš zavítat do lékárny, kde se běžně tyto výrobky prodávají. S tímto není žádná sranda, to moc dobře vím. A pokud hledáš zároveň něco, co ti bude stačit na dlouho, opravdu upřímně ti SMT doporučuji. :)


Lola-J

Přečtěte si také:

Jak se zbavit suché a tvrdé kůže - ideální výsledek po jednom dni! 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 Thick_Mia~* Thick_Mia~* | Web | 15. března 2012 v 20:15 | Reagovat

wow, určitě zkusím :)

2 Lola-J Lola-J | Web | 15. března 2012 v 20:18 | Reagovat

[1]:: Moje první slova po přečtení účinnosti. :D Vyplatilo se. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.