Tipy na přípravky v péči o pleť v zimním období

25. února 2012 v 21:29 | Lola-J (L.J) :)) |  Kosmetika

Z TOHOTO minulého článku jsi se mohla dozvědět, jak pečovat o popraskané rty, ruce i obličej.
Také jsem slíbila, že se můžeš o tom, jaké přípravky doporučuji, dočíst i v některém z mých článků. Tak je tu!


Přípravky, na které ti dám dnes tipy budou z oblasti v péči o pleť v zimě.
Jak už jsem psala, naše pleť je v zimním období velmi vysilována. Je vystavována těžkým mrazům. A v důsledku i nepříjemnostem na pleti. Dnes ti řeknu, jak zabraňuji žilkám, začervenání a vysušování pleti já.
Začneme nejprve vysušenou pletí. Tu má teď asi hodně holek.
Včetně mě. Rozhodla jsem se, že svou pleť zachráním. A tak mám doma takové dva hydratační přípravky, o kterých ti dnes napíšu.

Když přijdeš domů z ulice, svou pleť si důkladně vyčisti. Stejně, jako si umýváš ruce s mýdlem, by mělo být u tebe zvykem, že své pleti dopřeješ dostatečnou dávku hydratace.
Já používám Hydrabio Sérum (na výrobky, které tu budu popisovat můžeš kliknout a uvidíš stránku s informacemi). Sérum je vhodné jak pro normální až smíšenou pokožku, tak samozřejmě i pro velmi suchou. Vyzkoušela jsem první týden. Pouze jeden týden mi stačil k tomu, abych poznala rozdíl mezi tím, jaká byla má pleť předtím a jaká je má pleť nyní. Hrubá pokožka se změnila v krásně vláčnou a hlavně pružnou pokožku.

Po výsledku jsem se rozhodla, že bude dobré vyzkoušet a najít nějaký peeling, který by mou pleť nevysušoval. Našla jsem. Nejenže to byl peeling sám o sobě, byl hydratační a naštěstí osvědčené značky Bioderma. Tentokrát mi týden nestačil. Zkusila jsem dva týdny, jelikož bych i tobě doporučovala používat peeling jedenkrát týdně. Bohatě to bude stačit. Takže po dvou použitích - po dvou týdnech jsem se přesvědčila o tom, že je možné svou pleť důkladně pročistit do hloubky a zároveň hydratovat a udržovat na své pleti hebkou pokožku. Tento peelingový krém je k pokožce velice šetrný, takže je vhodný určitě pro všechny typy pleti. Nanášel se velmi příjemně. Cítila jsem jednotlivé částečky po pleti účinkovat. Po peelingu zmizela i některá nepatrná místa, kde se kvůli vysušení nejvrchnější vrstvička kůže jemně loupala. Po peelingu se dostaví pocit svěžesti a pružnosti.

Hydratovanou pokožku nyní mám. Ale nedaří se mi moc zabránit načervenalým místům, které tak trochu pálí. Jistě znáš ten pocit, když se vrátíš z té zimy domů a ucítíš jakési jemné pálení a v těch místech spatříš načervenalá místa.
Na stránkách Biodermy jsem našla přípravek pro citlivou pokožku se začervenalými místy.
Je to krém, jmenuje se Sensibio AR. Jsem s ním velice spokojená už od samého začátku. Ale abych nezkoušela pořád jen já, zkusila i moje máma, která s načervenalými místy mívá taky problém. Obě jsme pocítily okamžitou úlevu. Předtím byla pleť v těch místech napjatá, hned se pocit změnil. Je ale třeba používat skutečně pravidelně.
Krém je určen i pro problémy s viditelnými drobnými cévy na povrchu obličeje. Přípravek se může používat každý den. Krém nám velmi pomáhá. Mámě ty cévky mizí, takže účinek je velmi rychlý. Rychle se vstřebává
Na všech třech výrobcích, které jsem ti tu dnes popsala, se mi taky líbí ekonomická stránka… přípravky nevyžadují pro použití velká množství.

Přípravky značky Bioderma hodnotím velmi kladně. Je to spolehlivá společnost s rovněž spolehlivými a účinnými výrobky.
Pokud i ty máš nyní podobné problémy a hledáš něco takového, co by ti pomohlo okamžitě a nechceš se vystavovat riziku toho, že výrobky neznáš, hledat můžeš v lékárnách tyto výrobky značky Bioderma. Popsala jsem ti to tu, doufám, jasně. Koneckonců se jedná o vytíženou pleť, to by se nemělo podceňovat. :)

Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 25. února 2012 v 21:33 | Reagovat

super bloček :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.