(rozhovor)Lunetic: Jsme z5 díky našemu přátelství!

26. prosince 2011 v 19:39 | Lola-J (L.J) :)) |  Reportáže a rozhovory

Já a Lunetic:

Lunetic


Po tomto boybandu pištěly nejen holky na konci 20. století, ale i teď. Lunetici jsou zpět a já pro tebe mám exkluzivní rozhovor s nimi!
Možná zní vtipně, když jsem napsala "na konci 20. století", ale je to tak. Skupina vznikla roku 1995, pak se roku 2002 rozpadla. Proč kluci způsobili takové zklamání obrovskému množství fanoušků? Jak se dokázali Aleš Lehký, Martin Kocián, David Škach a Vašek Jelínek dát zase dohromady? Na to vše najdeš odpověď v mém videu, které bylo natočeno na jednom z jejich koncertů 19. října 2011 v Brně - Semilasse.

Jedno ti ale prozradím už teď: Lunetici na scéně jen září a jejich nová deska je víc než dobrá :-)

Odkaz na video - rozhovor!!!


Pobavilo vás video nebo článek na Nova.cz, chcete ho doporučit svým přátelům anebo se k němu po čase vrátit? Není nic jednoduššího než ho přidat jako odkaz na vaši komunitní síť.
Stránky jako je Blog.cz, Facebook, Delicious, Digg, Google nebo MySpace svým registrovaným uživatelům nabízejí jednoduché sdílení a uložení. Pod našim videem nebo článkem klikněte na ikonu vaší komunitní sítě, přidejte zprávu a vaši známí po celém světě budou o vás vědět víc.
Je to jednoduché a zdarma!


No, a jak to 19. probíhalo v Brně? Naprosto skvěle. V budově na nás už čekal Aleš Lehký. Po přivítání mně a mé kamarádce ukázal zákulisí (ve videu), a pak se šlo do šatny a udělali jsme rozhovor. Živí a plni elánu mi odpovídali na otázky. Na závěr jsme si udělali fotku a kluci nám věnovali své autogramy :-)


Potom se čekalo na jejich výstup v koncertní síni. Spousta mladých fanynek se drala co nejvíce vpřed a každou chvíli vyvolávala své pokřiky. Nakonec jsme se Lunetiků na pódiu dočkali a oni nás nezklamali. Pořádně to rozjeli a publiku nabídli báječný večer.

Když se blížil konec koncertu, nikdo nechtěl, aby už odcházeli, ale čas je prostě čas a koncert už musel skončit.

Večer byl skvělým a ohromným zážitkem :-)

Navíc teď mají své turné po ČR, takže se určitě podívej na jejich web: www.lunetic.net, nebo se můžeš o všem informovat i na jejich facebookové fanpage www.facebook.com/LuneticOfficial.
Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 mileyfan-blog mileyfan-blog | Web | 26. prosince 2011 v 19:43 | Reagovat

super fotka

2 @NAYERPLANET @NAYERPLANET | Web | 26. prosince 2011 v 19:44 | Reagovat

pekný design i fotka

3 nicacola nicacola | Web | 27. prosince 2011 v 10:11 | Reagovat

Krásný blog a super článek. Vzpomínám si, kdy jsem si na Luneťácích ujížděla, když jsem byla malá a musím se přiznat, že nějaké písničky poslouchám doteď :)
Enigmu čtu moc ráda, mám ji předplacenou a máš pravdu... nějaké články jsou opravdu "děsivé" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.