Brčko v pudingu, puding v brčku, nebeský psychiatr a další střípky života)

6. srpna 2011 v 15:40 | Lola-J (L.J) :)) |  Píšu...
Můžete mi říct, proč si dávám do pudingu brčko?!... :D
...Zdravím!)
Tak jsem včera udělala, co jsem měla - ze "špatného" sloupku jsem věci poupravila a přidala je k většině v "dobrém" sloupku. Opět jsem sáhla na učení a dokonce jsem si otevřela rozdělanou knížku různých příkladů lámavých můj mozek - udělala jsem jedním tahem všech šest stran za sebou. Ale to nebylo to poslední, co mě uchvátilo.
Začala jsem po obědě dělat puding. U toho jsem pozvedávala obočí a vrhala posměšné pohledy ven z okna. Bože, to počasí potřebuje nebeského psychiatra.
Všem jsem po konečném povaření pudingu nalila do formiček a nechala ztuhnout. Za minutku/dvě jsem se ale vrátila a šla jsem do jídelny. Místo lžičky jsem si vzala brčko a nijak mě to neudivilo. Až o pár vteřin později jsem si uvědomila, že ten puding jde nějak z těžka, přestože ještě nebyl dostatečně ztuhlý.
Po zbytek dne jsem jen čišela pozitivní energií. Zvláštní, ale byl to naprosro skvělý pocit. Vrátila jsem se zpátky do normálu. Pesimistické náladě jsem dala sbohem, ať letí a otravuje co nejméně lidí. Tahat pesimismus do světa, to není nic dobrého. Jsou povahy, které jsou holt slabší - vím o čem mluvím - nemusely by to zvládnout a trvalo by měsíce, možná roky než by se z toho dostaly (jestli vůbec). Také by se to mohlo velmi rychle změnit v depresi a z té by se taky nemusel někdo jen tak - jedním skokem vyhrabat.
Jsem ráda, že jsem to překonala. Je mi mnohem líp, vlastně skvěle - jako dřív.
:)
(Foto: Minulý rok jsem vyfotila svou kamarádku...zajímavý styl)A teď... bože, jaké běhání? Venku to vypadá, že počasí pořád nemá dost rozumu - no jo, jak by mohlo? Takže si zaběhat asi nepůjdu. Mohlo by zase začít z ničeho nic pršet jak...z vodopádu.))
Třeba mě můj skvělý bratr zabaví svým ohromě "napínavým" povídáním o transformerech.) Pak něco vymyslím...
Co děláte vy, když je venku naprosto nepředvídatelně a nikam se vám nechce při pomyšlení na to, že byste vypadali jako vodníci z pohádky?
Lola-J
 


Anketa

Byl/a jsem tu

Ano-klik)

Komentáře

1 Ta neznámá* Ta neznámá* | Web | 6. srpna 2011 v 15:41 | Reagovat

Na mém blogu je párty tak můžeš přijít !! :))

2 Anett Anett | 6. srpna 2011 v 15:47 | Reagovat

Koukam do blba a na filmy :-D

3 Lola-J Lola-J | Web | 6. srpna 2011 v 15:49 | Reagovat

[2]: Bomba. :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.