20.6.2011 aneb jedničky..?

20. června 2011 v 19:19 | Lola-J (L.J) :)) |  Píšu...
Zdravím vás, mládeži!
Dnes jsem přidala něco i do jiné rubriky...tento článek nebude nijak extra na zamyšlení a podobně... Jenom popíšu, co se stalo a stane.
Začnu školou...
V pátek jsme psali závěrečnou písemnou práci z matematiky. Nikdy jsem zvlášť neperlila, tento rok se však díky Bohu stál zázrak.(!)
Krom toho, že mám njlepší průměr ze všech známek z druhého pololetí (1,11) jsem tento rok pochopila definitivně, co mi to učitelky vtloukávají do hlavy. Takže známky z matematiky vypadají takto: Samé jedničky až na dvě dvojky.
V pátek jsme tedy psali ten test a po testu jsem se cítila trochu divně, protože jsem o tom mluvila se spolužáky a většinou mě přesvědčovali, že jejich výpočty jsou správné, protože...a teď byla kupa důvodů. Obvykle se nenechávám zviklat davem, ale v pátek jsem znejistěla. Ostatně, i kdybych mohla dostat pětku, stále mi bude vycházet průměr blíž k jedničce.
Dnes to přišlo...
Učitelka nakráčela do třídy a stejně optimisticky vyfásla testy těm, co je nepsali. Pak nám ztišeným ledovým hlasem sdělila, že průměr ze známek z testů je 3, 1. Bylo pár pětek, o něco víc trojek, ještě víc trojek, pár dvojek a jedna jediná jednička. Pár mých matematických konkurentů (2) se začalo potutelně usmívat, zatímco já umírala strachy... nakonec zbyl poslední test na mě... MĚLA JSEM JEDNIČKU! 23 BODŮ Z DVACETI TŘÍ!! JEDINÁ ZE TŘÍDY!
Nemohla jsem tomu uvěřit. Teď už jsem pro změnu umírala úlevou a štěstím.
Všichni byli sticha. Učitelka si nás volala podle známek, aby nám je zapsala. Vstala jsem a měla jsem co dělat, abych si zase nesedla. Tak moc jsem byla vystrašená. Šlo mi totiž o to, že kdybych ten test zkazila, učitelka by mě podcenila.

Pár spolužáků po mě vrhlo pohledem a kamarádsky mi řekli: Šprtka. Ale nemysleli to zle. Je to bezva kolektiv... byla jsem strašně ráda. Uvědomila jsem si, že je to už po druhé, co mám nejvíc bodů ze třídy. Minulé pololetí, když jsme psali test z matiky, jsem měla sice dvojku, ale nejvíc bodů ze třídy. Bomba.
(Po škole mě odchytla moje kamarádka a dala mi krásný náhrdelník s mým jménem z Chorvatska. Stálo tam Lolinka psacím - udělané z drátku a připevněné na růžový...ehm...teď mi vypadl vhodný název... :D něco jako plastikový provázek...až si vzpomenu, třeba se opravím :DD)
Domů jsem pádila jak šílená, protože vám tu chci sdělit ještě něco jiného...
Chystám vylepšení rubrik a větší množství článků.
Krom toho přidám nové rubriky ROZHOVORY A REPORTÁŽE, KRÁSA A ZDRAVÍ.
Rozhovory, které jsou právě v rubrice ROZHOVORY přesunu do rubriky BLOGEŘI, protože jsou to rozhovory opravdu s blogery.
Do KRÁSY A ZDRAVÍ přidám články, které chystám. Zítra je upravím a možná že už ve čtvrtek se tu objeví! :)
A teď...Další jedničkou v tomto dni je, že chystám menší reportáž, protože ve středu půjde ke mně hned po škole moje výýýjimečná a šííílená kamarádka Danča. Společně se proběhneme a uděláme tu reportáž, poté to společně upravíme a já to zveřejním. O čem to bude?
Nechte se překvapit. :)
Dál s Dančou nafotíme "pár" fotek k jednomu článku, který se pak pravděpodobně objeví na Krásné.cz - jestli se rozhodnu, že to bude dostačující pro článek tam. Pokud ne, zveřejním to tady, nebojte, o to nepřijdete.
Mějte se skvěle, žijte zdravě, učte se!...I když už není možnost, že? - Po uzavření znáámek.. :D

Lola-J
 


Anketa

Nová anketa: Věříš v osudný rok 2012?

Ano
Ne
...nevím

Komentáře

1 fashion-purple fashion-purple | Web | 20. června 2011 v 19:27 | Reagovat

Ahoj.. Pomoc nám vybrat, kdo postoupí do dalšího kola MissSims!  Hlasuj na:http://fashion-purple.blog.cz/1106/misssims-1-kolo v anketě pod článkem!

2 rrebeldee rrebeldee | Web | 20. června 2011 v 19:44 | Reagovat

ahoj :) môžem poprosiť o hlas? http://celebs-website.blog.cz/1106/vgs-1-kolo-vyhodnoceni
som tam ako Rrebeldee :)
P.S: ďakujem veľmi pekne :-*:)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.