Unwritten))

18. dubna 2011 v 19:39 | Lola-J (L.J) :)) |  Píšu...
Zdravím!))

Přidala jsem dnes jeden článek - rozhovor...
Co se dnes dělo? (Koho to zajímá, ale stejně - aspoň se vypíšu))
Asi to všechny překvapí, ale ráno jsem vstala :D... ne, teď vážně. Poslední dobou jsem si všimla, že se mi nic nezdá. Nebo možná zdá, ale nejsem schopná si vzpomenout. Divný. Někdo říká, že je to dobře, protože dokážu vypnout, a to ne každý dokáže. Hm... Okey.
S prázdnou hlavou jsem přišla do školy a paměť se mi vrátila. Bohužel jen na to, co jsem se učila den předtím. Žádné sny...
Napsala jsem dvě písemky (snad na 1) a odešla z toho ústavu nazvaného ŠKOLOU. Co mi ale zpříjemnilo ráno bylo, že jako jediná ze třídy mám čisté samé jedničky. Chválím se :D)) (Vážně nepodceňujte pravé blondýnky!) Ještě tak zvládnout levou zadní přijímačky...
Po škole jsem se "bavila" do čtyř hodin s úkoly. Ve čtyři jsem vyrazila ke kamarádce, s tou jsme šly do knihovny a tradičně prodrbaly celý svět kolem dokola.
Vrátila jsem se domů a s teplým - ne horkým - kakaem jsem se usadila na postel a četla si. Nějak mě to přestalo bavit a šla jsem psát svou knihu na počítači v pokoji. Vlastně nevím, proč ji píšu. Ale nějak se takhle vypíšu ze svých zážitků a donutí mě to přemýšlet (jako by moje hlava už tak nebyla k rozskočení). Píšu ji od začátku školního roku a zapisuji tam prakticky každý den...
Mimochodem. Včera večer jsem usínala a víte co bylo legrační? Přála jsem si, ať je zase víkend.
Dobře, není to tak k popukání, ale stejně. Aspoň vidím, jak moc potřebuju prázdniny. Ještě že jsou už na dosah ruky!
Ironie osudu...nebo náhoda?
Když už jsem u těch náhod... poslední dobou si všímám takových drobných náhod! Bože, jak je ten svět malý...a tak obrovský. No a zase. Radši toho nechám, nebo tu rozpoutám nějakou sedmdesáti stránkovou esej o mém hloubavém dumání a osvícenském myšlení... :D
No co, ale nemůžu si to mít za zlé, přece jenom - J.A.Komenský se narodil ve stejný den jako já... :D

No nic, tak se mějte) Zase se někdy stavím.
Těm, co moje myšlenky četli, děkuji, těm co ne - nemám jim to za zlé. Je mi koneckonců čtrnáct. Tohle jsou myšlenky nenormální teenagerky. Nebo možná normální?
Co já vím :) :D
Tak přeji krásný den (tedy ten zbytek :D ) a ještě jednou děkuji za návštěvu blogu! :)

LOLA-J
 


Anketa

Nová anketa: Věříš v osudný rok 2012?

Ano
Ne
...nevím

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 18. dubna 2011 v 19:48 | Reagovat

Zvu ke čtení romantické osmidílné e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou a proč se jí ve snu zjevil jednorožec.
Ještě měsíc bude první kniha na blogu, pak ji autorka smaže, protože vychází knižně. Sekunda a tercie zatím na blogu zůstanou. Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39.

2 Sabina,Sabča,Sába-Iva,Ivuška,Ivea Sabina,Sabča,Sába-Iva,Ivuška,Ivea | Web | 24. dubna 2011 v 21:58 | Reagovat

Ahoj,hezký blog,koukni na náš jestli chceš..a užij si velikonoce :))*♥

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.